U 6. kolu Prve muške lige "Risovi" pretrpjeli težak poraz

Nakon dvadeset minuta već je bilo 9:55

Nakon dvadeset minuta već je bilo 9:55-1

U dvoboju 6. kola Prve muške lige košarkaši Samobora doživjeli su uvjerljiv poraz od ekipe Ribola Kaštela rezultatom 52:89!

Dvoboj je počeo svečanošću na kojoj je brončanoj karate reperezentativki Hrvatske s nedavnog Svjetskog prvenstva u Budimpešti Sadei Bećirović klupska uprava poklonila dres “Risova” s njenim imenom i buket ruža, no na žalost po samoborske ljubitelje košarke to je bio jedini radosni trenutak ove jesenske večeri na parketu Samobor Arene.

Samoborski su košarkaši bili doduše značajno oslabljeni neigranjem najboljeg prvotimca Krune Simona koji je ozlijedio koljeno na treningu, te izostancima Daniela Pavičića i Tina Čretnog, ali nije se očekivalo da će razigrani gosti u prvom poluvremenu ostvarili nedostižniu prednost od pomalo nestvarnih 46 koševa. Na semaforu je nakon dvadeset minuta igre pisalo 9:55!

U druge dvije četvrtine “Risovi” su bili ravnopravniji i riješili ih u svoju korist 21:17 i 22:17, ali svaka neizvjesnost oko pobjednika riješena je u prvom dijelu igre za prekid niza od tri uzastopne pobjede “risova”.