Prva muška liga - 12. kolo KK Kvarner – KK Samobor 76:68

Puno grešaka u zadnjoj četvrtini

Prva muška liga - 12. kolo
KK Kvarner – KK Samobor  76:68

Košarkaši Samobora odigrali su u subotu, 17. prosinca, svoj susret 12. kola Prve muške lige. Gostovali su kod momčadi Kvarnera, a susret je u riječkoj dvorani Mladost završio slavljem domaćina, rezultat je bio 76:68.

Košarkaši Samobora su bolje ušli u susret, ali je domaćin nakon prve četvrtine preuzeo kontrolu nad susretom i do poluvremena imao 10-ak razlike. Ipak, na ulasku u zadnju dionicu Risovi se približavaju na samo 3 koša zaostatka, ali u završnici, koju je obilježio velik broj grešaka s obje strane, Kvarner se bolje snalazi i koševima Daniela Zovka i Luke Vučića dolazi do pobjede.

Luka Kujundžić sa 16 koševa i Domagoj Samac s 15 bili su najučinkovitiji u redovima Samobora. Risovima je ovo 10. poraz u sezoni i na 11. su mjestu prvenstvene ljestvice.