Prva muška liga - 18. kolo Samobor - Ribola Kaštela 65:81

Protiv Kaštelana se nije moglo

Prva muška liga - 18. kolo
Samobor - Ribola Kaštela  65:81

Košarkaši Samobora su u utakmici 18. kola Prve muške lige, odigranoj 5. veljače, poraženi na domaćem parketu od drugoplasirane momčadi lige Ribole Kaštele rezultatom 65:81.

Nakon 14:4 za domaćine, gosti su serijom koševa dobili četvrtinu sa 14:17. Nastavila se loša igra domaćih košarkaša, a gostujući su se zaustavili nakon 24 uzastopna poena i pri prednosti od 14:28. Tako je rezultat na poluvremenu glasio 25:36.

U nastavku u dva navrata Risovi su stigli na poen zaostatka pa stali. U zadnju četvrtinu se ušlo s rezultatom 45:55 za gostujuću momčad, a do kraja se igralo bez većih uzbuđenja te je Ribola na rutinu ostvarila važnu pobjedu.

Kod Samobora najefikasniji su bili Lukas Šuvak i Kruno Macner. Obojica su postigla po 14 poena.