SENIORI – I muška liga – 21. kolo Cedevita Junior : Samobor 115:75 (55:47) (24:26, 31:21, 28:10, 32:18)

Cedevita krenula u drugom poluvremenu

Cedevita krenula u drugom poluvremenu-1

SAMOBOR: Bistrović 15, Kuzmanović 11, Montana 5, Babić 18, Mihalić, Spaseski-Baburek, Levanić-Kutni 18, Vranješ 5, Mustafić, Kraljić 3; Trener: Vanja Uzelac

CEDEVITA JUNIOR: Tomić 6, Ogrizović 11, Smajlagić 19, Ušić 16, Serdarušić 10, Dubelj 11, Krstanović 6, Kučić, Šabić 6, Bošnjak 13, Jacović 17; Trener: Marko Trninić

Seniori Samobora u 21 kolu prve muške lige izgubili su u gostima od ekipe Cedevita Junior rezultatom 115:75.

Velikom učinkovitošču otvorile su utakmicu obje ekipe.

Prvu četvrtinu dobili su Samoborci rezultatom 24:26. U drugoj četvrtini ekipe se izmjenjuju u vodstvu do rezultata 47:47 kada u zadnjoj minuti poluvremena domaći serijom koševa prelaze u vodstvo od 55:47.

U drugom poluvremenu lideri prvenstva Cedevita Junior pokazuju svu svoju snagu, čvrstom presing obranom po cijelom terenu, te preciznim tricama ili brzim proigravanjima na zicere ostvaruju uvjerljivu pobjedu od 115:75 za potvrdu prvog mjesta lige, kojime kreću u doigravanja za Premijer ligu.

Kod Samoboraca istakli su se učinkovitošću Bruno Levanić-Kutni i Luka Babić oba sa po 18 koševa, te Dino Bistrović s 15 koševa.

Kod Cedevite junior najučinkovitiji je bio Sven Smajlagić sa 19 koševa.