2. ovogodišnjI turnir za Centralni europski kup

Samoborci Luna i Mihovil vodeći

Samoborci Luna i Mihovil vodeći-1

U subotu, 20. svibnja, na drugom ovogodišnjem turniru za Centralni europski kup u streličarstvu, održanom u Budumpešti, samoborski su streličari osvojili vodeće pozicije u svojim kategorijama.

Streličarski klub Samobor predstavljali su Luna Pađan u kategoriji juniorki zakrivljenog luka i Mihovil Srebren u kategoriji kadeta složenog luka.

Luna Pađan osvojila je 1. mjesto i trenutno je vodeća u kupu u svojoj konkurenciji s ukupno 46 bodova, budući da je na prvom ovogodišnjem turniru prije mjesec dana u Sloveniji osvojila drugo mjesto.

Mihovil Srebren je u Budimpešti osvojio 2. mjesto te, u kombinaciji s 1. mjestom iz Slovenije, ima, kao i Luna, 46 bodova i vodstvo u svojoj kategoriji.

Ukupno se pet turnira boduje za Centralni europski kup, a sljedeći se održava u lipnju u Hrvatskoj.

Nadamo se da će Luna i Mihovil zadržati vodeće pozicije i na domaćem terenu.