Zagreb Open 2017. - Zagreb, Sutinska vrela - 16. prosinca

KICKBOXING - Penteku zlato, Sečenu srebro, Vrančiću bronca

KICKBOXING - Penteku zlato, Sečenu srebro, Vrančiću bronca -1

U Zagrebu je u dvorani Sutinska vrela 16. prosinca, u organizaciji Kickboxing saveza Grada Zagreba i uz veliku podršku HKBS-a, održano kickboxing natjecanje Zagreb Open 2017. Sudjelovalo 630 natjecatelja iz 88 klubova iz pet zemalja.

Na natjecanju su sudjelovali i borci iz iz kickboxing kluba Tsunami i TNT.

Tin Pentek je u konkurenciji -63 kg osvojio 1. mjesto. Pokazao je veliku borbenost i tehniku te zasluženo osvojio zlatnu medalju.

Junior Josip Vrančić je u kategoriji -74 kg osvojio 3. mjesto.

Na natjecanju je nastupio član Kickboxing kluba TNT Samobor Patrik Sečen, koji je osvojio 2. mjesto u disciplini low kick, kategorija juniora -67kg. Patrik je nakon 3 iscrpne runde pobijedio u polufinalnoj borbi Vedrana Lunića iz kluba Pit Bull Split i plasirao se u finale. U finalu ga je čekao puno iskusniji borac Patrik Buza iz KBK Niš, koji iza sebe ima niz europskih medalja te je pokazao da je trenutno jedan od najboljih boraca u Europi u ovoj kategoriji, što je dobro došlo Sečenu za sticanje neophodnog iskustva.