Pomoćnici: Jurakić i Barkić (svi iz Dugog Sela)

Strijelci: 1:0 Sekulić(18), 2:0 Pagadur, 3:0 Sekulić(73)

TOP: Maglica, Jukić, Krnjus, Buden, Holetić Kralj, Pagadur, Sekulić (od 85. Cvetković), Gluić (od 46. Levanić), Hercigonja, Blažević, Tubikanec (od 82. Žitković)

Trener: Berislav Gluić

LOMNICA: Trputec, Puljić, Beg, Arbanas, Kljajić, M. Čurić, Grgić, Kos, S. Trumbetaš (od 46. F. Čurić), Štuban (od 61. M. Čurić), J. Trumbetaš

Trener: Igor Mostarlić

Igrač susreta: Karlo Pagadur (TOP)

Uvjerljivom pobjedom igrači TOP–a zaključili su polusezonu i barem malo isprali gorak okus od poraza u prošlom kolu. Gosti su u 7. minuti bili u stopostotnoj šansi, ali vratra Maglica je na visini zadatka. Desetak minuta kasnije Sekulić poentira za 1:0, a pred odmor Pagadur preciznim udarcem povećava domaću prednost. Nastavak ponovno bolje otvaraju gosti, no Maglica još jednom uspješnom intervencijom čuva svoju mrežu čistom. U 73. Kerestinčani zaključuju susret drugim pogotkom Sekulića na nesebičnu asistenciju Hercigonje.

Jamnica - Sloga (O) 3:1 (1:0)

Vratili se doma bez bodova

PISAROVINA – Igralište Jamnice

Gledatelja 30

Sudac: Matijašec

Pomoćnici: Horvatić (oba iz Zaprešića) i Debogović (Bijela Gorica)

Strijelci: 1:0 Vračević(41 – 11m), 2:0 Živko(63), 3:0 D. Peršin(79), 3:1 Sapanjoš(83)

JAMNICA: Z. Peršin, Grčević, D. Mravak, Zelenika (od 34. Živko), Luketić (od 79. Stupljanec), Patljak, Tuka, D. Peršin, Vračević, J. Mravak, Čefko

Trener: Mladen Penezić

SLOGA OREŠJE: Rakas, Jović, Prahin, Bevanda, Crnjac, Holetić, Kukolja (od 64. Filipović), Kovačević, Jež, Vučur, Sapanjoš

Trener: Marko Malečić

Igrač utakmice: Ivica Vračević (Jamnica)

Unatoč boljem početku koji je mirisao na ukupni pozitivan rezultat, gosti su se u Orešje vratili bez bodova i s 3 pogotka u mreži. Uvodni dio susreta pripada Slogi, no brzopletost u finišu akcija košta goste možebitnog vodstva. Domaćini s bijele točke krajem prvih 45 minuta dolaze u prednost. Vračević je zaustavljen prekršajem, a isti igrač s kreča pogađa Rakasovu mrežu. U 63. Živko poduplava prednost Jamnice, a na nedostižnih 3:0 domaćini odlaze u 79. nakon što se u listu strijelaca upisao Peršin. Počasni gol za Slogu postiže Sapanjoš udarcem s ruba 16 metara. Goste tako na proljeće očekuje grčevita borba za ostanak, jer su nakon prvog dijela sezone posljednje plasirana momčad lige sa samo 9 osvojenih bodova.

Nakon 15. kola, polovice odigranih susreta, jesenski prvak je Lukavec s 36 bodova, druga je Bistra s 34, TOP je sedmi s 23, dok je Sloga (O) na šesnaestom mjestu s 9 bodova.