Loši početak sezone

BEDENICA – Igralište ŠRC Čret

Sudac: Mužar

Pomoćnici: Rožić i Dolibašić (svi iz Velike Gorice)

Strijelci: 1:0 Bedeković(7), 2:0 Bičak(54), 3:0 Žitković(55 – ag), 3:1 Buden(77 – 11m), 4:1 Bedeković(85)

STRMEC BEDENICA: Škof, Svornik, Trcak, Novački, Domović (od 62. Hadaš), Krnjak, Bašić (od 59. Kušec), Bičak (od 80. Šilinić), Gomerčić, Bedeković, Mrazović (od 70. Bobinec)

TOP: Maglica, Žitković, Jukić, Pagadur, Buden, Tubikanec (od 46. Dizdarević), Gluić (od 60. Mlinarić), Gabrica (od 46. Severec), Stanić, Blagec (od 46. Hercigonja), Levanić (od 46. Holetić)

Igrač susreta: Željko Bedeković (Strmec)

Na ne baš najbolji način igrači TOP–a otvorili su novu sezonu. Na gostovanju u Bedenici poraženi su sa uvjerljivih 4:1, do kojih su domaćini stigli zahvaljujući efikasnom izdanju u nastavku susreta. Najbolji akter susreta Bedeković u 7. iz daljine pogađa Magličinu mrežu, a početkom nastavka domaćini u razmaku od jedne minute s nova dva gola rješavaju pitanje pobjednika. U 77. Buden s bijele točke postiže utješni gol za momčad iz Kerestinca, a novim dalekometnim projektilom Bedeković zaključuje uvjerljivi domaći trobod.

Klas - Sloga (O) 3:2 (0:2)

Bedeković donio preokret

MIČEVEC – Igralište SRC Mičevec

Sudac: Matijašec

Pomoćnici: Debogović i Kušer (svi iz Zaprešića)

Strijelci: 0:1 Masnjak(8), 0:2 Jež(37), 1:2 Kljajić(61), 2:2 Kljajić(73), 3:2 Bedeković(80)

KLAS: Ivačić (od 46. K. Celčić), Butković, Bubalo, Devedžić (od 69. J. Tadić), Kundih, Marinčević, Kljajić, Fišter, Bedeković, L. Tadić, Mihalj

SLOGA OREŠJE: Rakas, Bevanda, Jović (od 7. Ivanović), Prahin, Crnjac, Holetić, Kukolja, Masnjak, Jež (od 46. Škutin), Vučur (od 63. Marjanović)

Trener: Marko Malečić

Igrač utakmice: Kljajić (Klas)

Dobra igra u prvih 45 minuta i prednost od dva gola igračima iz Orešja nije bila dovoljna da neporaženi napuste Mičevec. Masnjak u 8. i Jež nakon pola sata igre doveli su goste u komfornu situaciju koju su domaćini, ponajviše zahvaljujući raspoloženom Kljajiću uspjeli preokrenuti u svoju korist. Veznjak Klasa golovima iz 61. i 73. minute poravnava na 2:2, a potpuni preokret u Mićevcu donosi Bedeković deset minuta prije posljednjeg sučeva zvižduka.