Međužupanijska nogometna liga središte – 20. kolo Dinamo (OO) – Sava 2:2 (0:1)

Dinamo (OO) – Sava 2:2 (0:1)

ODRANSKI OBREŽ – Igralište SRC Krčevine

Sudac: Knežević (Karlovac)

Pomoćnici: Dujmić (Zagorje Ogulinsko) i Tonković (Karlovac)

Strijelci: 0:1 Trgovčević(42), 1:1 Janječić(62), 2:1 Brebić(68), 2:2 Trgovčević(80)

DINAMO ODRANSKI OBREŽ: Turčić, Bojčić (od 88. Kocijan), Ostojić, Dejak, Janječić, Mandir, Cmeša, Pajdić (od 86. Cvetko), Karlović, Lee, Noh (od 59. Brebić)

Trener: Željko Pavković

SAVA STRMEC: Šimić, Novoselec, Cerovečki, Frajt, Trgovčević, Halužan, Kovačko (od 72. Kočnar), Kostanjski (od 79. Cvetković, Stanić (od 65. Šarić), Guliš (od 63. Mihelčić), Gavran (od 65. Ovčariček)

Trener: Davor Orsag

Igrač utakmice: Marko Trgovčević (Sava)

Nakon poraza u prošlom kolu, Strmčani se s gostovanja u Odranskom Obrežu vraćaju s bodom. Prva violina gostiju bio je Trgovčević, ali njegova dva gola nisu bila dovoljna za upisivanje punog plijena. Pred kraj prvog poluvremena Savino krilo je po prvi puta nadmudrilo domaćeg vratara Turčića, no u nastavku domaćini u razmaku od 6 minuta golovima Janječića i Brebića dovode svoju momčadi u povoljniji položaj. U 80. svojim drugim golom Trgovčević postavlja na 2:2 što je i ujedno najravnopravniji rezultat ovog dvoboja.

Nakon 20. kola vodi Udarnik sa 47 bodova, drugo je Špansko sa 44, dok je Sava na devetom mjestu s 27 bodova.

Novi uspjeh naših streličara u Sloveniji

STRELIČARSTVO - Vavro srebrni na Alpe Adria Field Cupu

Na 1. međunarodnom turniru za Alpe Adria Field Cup, održanom 1. travnja u slovenskom Vrzdencu, a koji je ujedno bio i 1. turnir za slovenski AH pokal, Mario Vavro iz Streličarskog kluba Samobor je u seniorskoj konkurenciji osvojio srebrnu medalju s rezultatom 394 kruga. Vavro je 2014. godine bio svjetski juniorski prvak u Field streličarstvu na ovom natjecanju. Ovim rezultatom Mario Vavro je postigao i prvu normu za sudjelovanje na ovogodišnjem europskom Field prvenstvu.

Nove sportske sprave u Fitness parku Domaslovec

ZDRAV ŽIVOT - Dođite i rekreirajte se!

ZDRAV ŽIVOT - Dođite i rekreirajte se!-1

Uz pomoć Zagrebačke županije, Grada Samobora, Mjesnog odbora Domaslovec, tvrtke Auspuh Lastovčić te mještana i članova klubova NK Mladost Domaslovec, Fitness Fortis i Kyokushin karate Fortis, u subotu, 1. travnja, postavljena je još jedna sprava u Fitness parku Domaslovec.

Usto, postavljeno je i postolje za koš na kojem će se ubrzo moći igrati, a prvi ovogodišnji vođeni trening na otvorenom najavljujemo za subotu, 8. travnja od 18 sati.

Više o svemu pogledajte na FB stranici Fitness Fortis Samobor.