Pomoćnici: Rašić (Zaprešić) i Kakša (Bistra)

Strijelci: 1:0 Draclin(10), 2:0 Mataušić(36), 2:1 Celizić(68)

ZRINSKI TEHNOVENT: Vitko, Vrančić, Makarun, Ramić, Bošnjak (od 46. R. Blažević), Šicl, Mataušić (od 75. M. Blažević), Murić, Draclin (od 78. I. Koletić), Kovačević (od 25. Mihelčić), J. Koletić (od 90. Paulić)

BREGANA: Divković, Prelec, Horvat, A. Andabak, I. Andabak, Babojelić, Povrh, Tančak, Celizić, Ladan, Benković (od 60. Bilić)

Igrač utakmice: Valentino Mihelčić (Zrinski Tehnovent)

Bolje plasirani Farkaševčani upisuju očekivana 3 boda, ali Bregana u zadnja 2 kola pokazuje bolju igru nego s početka prvenstva. Već u 10. minuti Draclin pogađa za 1:0, a iako obje strane nižu prilike za gol domaćini tek u 36. nakon solo prodorom Mataušića povećavaju prednost na 2:0. U nastavku Celizić smanjuje na 2:1 pa iako do kraja susreta Bregana ima terensku inicijativu ne uspijeva doći do željenog boda.

Novaki – Bestovje 5:0 (2:0)

Gosti nemoćni

NOVAKI – Igralište Novaka

Gledatelja

Sudac: Podolšak (Zdenci)

Pomoćnici: Rončević (Zaprešić) i Špoljar (Bistra)

Strijelci: 1:0 Borić(25), 2:0 Borić(30), 3:0 Bećirović(47), 4:0 Bećirović(52), 5:0 H. Petković(84)

NOVAKI: Antolić, Sastić (od 65. Šeketa), Nobilo (od 63. Pocrnja), Selimović, Žerjav, Crnjac, Šarić (od 55. Petković), Softić, Bećirović (od 59. Ivanović), Bajan, Borić

BESTOVJE: Rebrović, Matijević (od 55. Mar. Đurđević), Miholić (od 83. Brletić), Zeman, Stopić, Kurtušić, Dukić (od 72. Šimunović), Stojanović (od 63. Tomić), Ačkar, Mat.Đurđević (od 83. Lukač), Babić

Trener: Tomislav Kakuk

Igrač utakmice: Vinko Nobilo (Novaki)

Protiv slabog Bestovja igrači Vladimira Gržana upisali su prvu pobjedu u prvenstvu. Goste je u prvom dijelu s dva gola načeo Borić, a nastavku je njegovu „misiju“ nastavio Bećirović s još 2. Gol za konačnih 5:0 djelo je Petkovića pa sada Bestovje tavore na zadnjem mjestu s samo jednim osvojenim bodom.

Klokočevac – Zaprešić 4:1 (2:0)

Vrijedna pobjeda

Sudac: Golub (Guci)

Pomoćnici: Bučec (Klinča Sela) i Grdaković (Zdenčina)

Strijelci: 1:0 Ovčarić(17), 2:0 Matijaščić(45), 2:1 Percela(56), 3:1 Skukan(82), 4:1 Vlašić(90)

KLOKOČEVAC: Žoglev, Skukan, Ćosić (od 89. Radulović), Janjić, Ivančić (od 70. Lehpamer), Vlašić, Gestić, Oroz (od 46. Beloša), Matijaščić, Brajković (od 85. Kušter), Ovčarić

ZAPREŠIĆ: Cingulin, Jurišić, Brezak, Skomrak, Brlek, Kaurin (od 46. Tkalčević), D. Galjanić (od 46. Tomić), Percela, Sekušak, Martinko, M. Galjanić (od 75. Novosel)

Trener: Zdenko Kuš

Igrač utakmice: Marko Vlašić (Klokočevac)

Vrijedna pobjeda Klokočevca, kojom nastavljaju lov za vodećom Sutlom za kojom zaostaju samo bod. Ovčarić i Matijaščić su u prvom dijelu pogocima osigurali miran odlazak na odmor. U 56. minuti Percela vraća rezultatsku neizvjesnost u susret. No, do kraja sureta igraju samo domaćini koji do zadnjeg sučeva zvižduka postižu još 2 gola, a mogli su još i toliko da je bilo više preciznosti (promašaj Janjića i greda Matijaščića).

Dinamo (J) – Rakitje 7:1 (6:0)

Sve riješeno u prvom poluvremenu

JAKOVLJE – Igralište Dinama

Sutkinja: Gurdon – Bašimanović (Zaprešić)

Pomoćnici: Pirša (Donja Zdenčina) i Školjak (Beter)

Strijelci: 1:0 Presečki(3), 2:0 Š. Pučić(8), 3:0 Kovačiček(10), 4:0 Eršek(15), 5:0 Š. Pučić(36), 6:0 Eršek(38), 7:1 N. Kovačec(76), 7:1 Martinović(78 – 11m)

DINAMO JAKOVLJE: Teić, Jelić (od 61. I. Kovačec), Malić, Presečki (od 85. Bertak), N. Kovačec, Eršek, Š. Pučić, Jakovina, Heric (od 50. Đunđek), Đurđević, Kovačiček

Trener: Marijan Capek

RAKITJE: F. Dorotić, Maglica (od 66. G. Dorotić), L. Dorotić, Barun, Popović, Nujić, Martinović, Josipović, Martinčević, Baksa, Debeljak

Trener: Krešimir Barun

Igrač utakmice: Štefek Pučić (Dinamo)

Već nakon 15 minuta igre domaćini su osigurali pobjedu pa su takvi relaksirani do poluvremena čak 6 puta matirali Dorotića. U nastavku su se gosti iz Rakitja uspijeli malo pribrati pa su primili samo jedan gol, ali su i jedan uspjeli dati (strijelac Martinović s bijele točke).

Nakon osmog kola vodi Sutla s 21 bodom, drugi je Klokočevac s 20, Zrinski Tehnovent je peti sa 17 bodova, Rakitje je dvanaesto s 8, Bregana je trinaesta s 5 bodova, Novaki su petnaesti sa 4, dok je Bestovje na šestnaestom mjestu s jednim bodom.