BREGANA: Divković, Babojelić, Horvat (od 87. Bortas), A. Andabak, I. Andabak, Galinec (od 63. Biondić), Celizić, Benković, Tucman (od 85. Šparkl), Tančak, Bašić (od 60. Heraković)

Trener: Vladimir Tuweg

NOVAKI: Antolić, Čižmešija (od 60. Ljevak), Šarić, Pavlović, Bajan, Crnjac, Nobilo, Avsec, Borić (od 72. Selimović), Gotal, Softić

Trener: Vladimir Gržan

Igrač utakmice: Aleksandar Divković (Bregana)

Gosti s puno više prilika, ali Bregana upisuje prvu pobjedu u prvenstvu. Gotovo svih 90 minuti igrači iz Novaka kontrolirali su susret i stvarali niz prilika koje je na vratima Bregane zaustavljao igrač utakmice Divković. U 87. minuti ih stiže poznata nogometna kazna – kad ne daš, primiš. Celizić je iz jedne poluprilike pogodio za konačnih minimalnu pobjedu domaćina.

Bestovje – Sutla 0:2 (0:0)

Zagorci ipak jači

BESTOVJE – Igralište Bestovja

Gledatelja 60

Sudac: Lafter (Novo Selo Okićko)

Strijelci: 0:1 Šikač(81), 0:2 Lozar(83)

BESTOVJE: Rebrović, Miholić (od 46. Kralj), Tomić, Šimunović (od 61. Ljubić), Zeman, Kurtušić, Obrovac (od 46. Ačkar), Ivanetić (od 82. Mar. Đurđević), Pintarić (od 21. Mat. Đurđević), Briševac, Lukač

Trener: Nino Brezić

SUTLA: Filipčić, Kušević, Dugandžić, Bršec, Banovac, Leskovar, Gorgiev (od 58. Liščić; od 69. Miletić), Šintić (od 55. Maričević), Šikač, Lozar, Braje

Trener: Zoran Boch

Crveni karton: Filipčić(80)

Igrač utakmice: Mario Rebrović (Sutla)

Bestovje i nakon petog kola ostaje bez troboda. Sav plijen gosti su odnjeli put Ključa Brdovečkog. Do 80. minute rezultat je bio početnih 0:0 pa iako su onda gosti ostali s 10 igrača (isključenje vratara Filipčića) do kraja susreta postižu 2 gola (strijelci Šikač i Lozar) za sigurnu pobjedu.

Rakitje – Klokočevac 1:3 (1:2)

Nema šale s Klokočevčanima

RAKITJE – Igralište Rakitja

Sutkinja: Kurtović (Ivanja Reka)

Strijelci: 0:1 Matijaščić(9), 1:1 Martinović(10), 1:2 Janjić(37), 1:3 Vlašić(78)

RAKITJE: F. Dorortić, Popović, Prevendar, Barun, Golub, Sinković (od 59. Josipović), Martinović, L. Dorotić (od 84. Čeleković), Burazer (od 90. Mesić), Baksa, Martinčević

Trener: Krešimir Barun

KLOKOČEVAC: Čalić, Lehpamer, Ćosić (od 90. Radulović), Janjić, Ivančić, Vlašić (od 90. Klarić), Gestić, Kulašević (od 67. Kušter), Matijaščić (od 89. Kižlin), Brajković, Beloša

Trener: Ferdo Kamenčić

Crveni karton: Ivančić(20)

Igrač utakmice: Mladen Matijaščić (Klokočevac)

Klokočevac nastavlja seriju dobrih rezultat pobjedom u Rakitju protiv istoimenog domaćina. Već u prvih 10. minuti gledatelji su vidjeli dva gola. Prvo su gosti poveli golom Matijaščića da bi samo minutu poslije Martinović vratio stvari na početak. U 20. Ivančić dobiva crveni karton pa gosti nastavljaju utakmicu s deficitom na terenu. To se nije manifestiralo na njihovoj igri te Janjić u 37. pogađa za 1:2, a pobjedu momčadi trenera Ferde Kamenčića zapečačuje Vlašić desetak minuta prije kraja sureta.

Zrinski Tehnovent – Sloga (B) 1:1 (1:1)

Sve u prvom dijelu

FARKAŠEVAC – Igralište Široki grm

Gledatelja 80

Sudac: Bionda (Zaprešić)

Strijelci: 0:1 Mlinar(24), 1:1 Tenšek(39)

ZRINSKI TEHNOVENT: Vitko, Vrančić (od 81. Bošnjak), Makarun, Ramić, Mihelčić, Žganjer (od 65. Murić), Tenšek, I. Koletić (od 65. Mataušić), Draclin (od 54. Blažević), Kovačević, J. Koletić (od 77. Jagodić)

Trener: Denis Murić

SLOGA BREZJE: Jelić, R. Karabelj (od 77. Burnik), Kriste, Truhak, Dejanović, Sabljić, D. Karabelj, Mlinar, Vrdoljak, Bošnjak, Jurić

Trener: Dragutin Kuhtić

Igrač utakmice: Rade Dejanović (Sloga)

U 5. kolu Zrinski i Sloga upisali su drugu podjelu bodova u sezoni. Sve bitno po rezultat dogodilo se u prvom dijelu. Prvo je Mlinar u 21. minuti donio radost gostujućoj klupi, ali je desetak minuta kasnije ove sezone nezaustavljivi Tenšek (6 golova u 5 utakmica) poravnao na konačnih 1:1.

Nakon petog kola vodi Mladost (KD) s 13 bodova, drugi je Dinamo (J) s 12, Klokočevac je četvrti s 11 bodova, sedmi je Zrinski Tehnovent s 8, jedanaesti i dvanaesti su Bregana i Rakitje sa 4, dok su Bestovje i Novaki na četrnaestom i šestnaestom mjestu s po 1 bodom.