1. kolo stolnoteniskih liga

"Zmajice" poražene, "zmajevi" pobijedili

U subotu, 30. rujna, odigrane su utakmice 1. kola stolnoteniskih liga.

Samoborske su "zmajice" u 1. HL zapad gostovale u Jastrebarskom, kod STK Jaske i izgubile s 4:0. Sam rezultat ne govori o stvarnom stanju "za stolovima", već je mogao biti i drugačiji.

U prvom je susretu, nakon napetog početka, Zara Ilić izgubila četvrti set 17:15, iako je bilo nekoliko set lopti.

Ana Znika i Tena Kovaček svoje mečeve gube u petom setu, Ana na devet, Tena na šest poena.

Nakon minusa od 3:0, par Ilić - Znika ne uspijeva napraviti preokret i bodovi zasluženo ostaju u Jastrebarskom.

Muška ekipa je u 1. HL zapad, u sastavu Hrvoje Mihalić, Pavao Jozić i Antonio Brakus, gostovala u Dugom Selu, kod istoimenog domaćina. Upisala je vrijednu pobjedu 4:1. Dva boda donosi Brakus, jedan Mihalić, a jedan par Mihalić - Brakus.

Pomlađena ekipa Lovro Horvat, Mateo Terihaj i Jan Znika, u 2. HL regija Srednja Hrvatska, izgubila je 0:4 od iskusne ekipe iz Svete Nedelje.