16.12.2019.

Između Božića i Nove godine još jedno sportsko druženje

PARTIJANJE - Mogu i sportaši malo "zaružit"

Između Božića i Nove godine još jedno sportsko druženje

Samoborski športski savez i Centar za mlade Bunker Samobor pozivaju sve sportašice i sportaše, trenere, sportske djelatnike i sve koji vole sport na novogodišnji sportski party Grada Samobora u petak, 27. prosinca, od 21 sat u Bunkeru.

Potrebno je donijeti dobru volju, a DJ Toni jamči dobru zabavu, puno plesa i veselja.

M.R.

 
16.12.2019.

Mas. Oyama Kids kup 2019. – Zagreb

KYOKUSHIN - Slovenci osigurali međunarodni karakter

Mas. Oyama Kids kup 2019. – Zagreb

Mas. Oyama Kids kup u kyokushin karateu za limače i kadete u katama i borbama održan je u subotu, 14. prosinca, u Zagrebu, u sportskoj dvorani OŠ Dragutina Domjanića. Organizator turnira bio je Kyokushin karate klub Mas. Oyama iz Gajnica, a turnir je održan pod okriljem Hrvatskog kyokushinkai saveza.

Na turniru je nastupilo 79 natjecatelja uzrasta osnovne škole, a međunarodni karakter turniru dali su natjecatelji Kempo Arnis federacije Slovenije te Kyokushinkai saveza Slovenije i Kluba borilnih veščin iz Sevnice.

Od domaćih klubova nastupili su kyokushin karate klubovi Feniks Rude, Fortis Samobor, Mas. Oyama Strmec, Domenica Sveta Nedelja te domaćin Mas. Oyama Zagreb.

Rezultate pogledajte u nastavku, a album fotografija s turnira pogledajte na FB stranici Croatian Kyokushinkai Association.

V.S.

Rezultati Mas. Oyama Kids kupa 2019.

KATE

Limači (2012. – 2009.)

1. Luka Kucan - Domenica Sveta Nedelja

2. Karlo Drakšić - Mas. Oyama Zagreb

3. Fran Štabi - Mas. Oyama Zagreb

Limačice (2012. – 2009.)

1. Lucija Borovec Kerman - Fortis Samobor

2. Laura Garašić - Mas. Oyama Zagreb

3. Rea Jarnjević - Domenica Sveta Nedelja

4. Klara Oblak - Fortis Samobor

Kadeti (2008. – 2005.)

1. Alen Ćosić - Domenica Sveta Nedelja

2. Mateo Ćosić - Domenica Sveta Nedelja

3. Niko Stojanović - Domenica Sveta Nedelja

4. Borna Ivančić - Mas. Oyama Zagreb

Kadetkinje (2008. – 2005.)

1. Kala Jurak - Domenica Sveta Nedelja

2. Viktoria Klemenčić - Domenica Sveta Nedelja

3. Sara Vidak - Domenica Sveta Nedelja

KUMITE

Mlađi limači (2012./2011.) -30kg

1. Noa Čić - Feniks Rude

2. Ivano Tomašković - Feniks Rude

3. Maksimilijan Stopar - KBV Sevnica

4. Filip Mateljić - Mas. Oyama Zagreb

Mlađi limači (2012./2011.) -40kg

1. Aljaž Rutar - KBV Sevnica

2. Tilen Požun - KBV Sevnica

Mlađi limači (2012./2011.) +40kg

1. Leonard Štajnkler - Feniks Rude

2. Roko Drešar - Feniks Rude

Mlađe limačice (2012./2011.) -30kg

1. Leona Sitta - Feniks Rude

2. Maša Vodopivec - Kempo Arnis Federation

3. Nina Paskvale - KBV Sevnica

Stariji limači (2010./2009.) -35kg

1. Anže Kermc - KBV Sevnica

2. Leon Škiljan - Feniks Rude

3. Emano Hudina - Mas. Oyama Strmec

4. Oskar Vidiček - Kempo Arnis Federation

Stariji limači (2010./2009.) -45kg

1. Luka Hasanagić - Feniks Rude

2. Luka Kucan - Domenica Sveta Nedelja

3. Ziga Hvalec - Kempo Arnis Federation

4. Gašer Sladič - KBV Sevnica

Stariji limači (2010./2009.) +45

1. Lan Kincl Skube - Kempo Arnis Federation

2. Thomas Tomašković - Feniks Rude

3. Karlo Drakšić - Mas. Oyama Zagreb

4. Noa Paska - Fortis Samobor

Starije limačice (2010./2009.) -40kg

1. Laura Garašić - Mas. Oyama Zagreb

2. Ema Delas - Mas. Oyama Strmec

3. Lana Marić - Fortis Samobor

4. Julijana Golubić - Domenica Sveta Nedelja

Starije limačice (2010./2009.) +40kg

1. Lucija Borovec Kerman - Fortis Samobor

2. Rea Jarnjević - Domenica Sveta Nedelja

3. Leona Fresl - Feniks Rude

4. Manuela Kosec Zorko - Kempo Arnis Federation

Mlađi kadeti (2008./2007.) -40kg

1. Mai Vodopivec - Kempo Arnis Federation

2. Roko Lehpamer - Feniks Rude

Mlađi kadeti (2008./2007.) -50kg

1. Janez Hren Pavlin - Kempo Arnis Federation

2. David Garašić - Mas. Oyama Zagreb

3. Leonard Oblak - Fortis Samobor

Mlađi kadeti (2008./2007.) +50kg

1. Niko Stojanović - Domenica Sveta Nedelja

2. Leon Ratković - Domenica Sveta Nedelja

Mlađe kadetkinje (2008./2007.) -45kg

1. Ariana Kšela - Kempo Arnis Federation

2. Elena Vojak - Feniks Rude

Mlađe kadetkinje (2008./2007.) +45kg

1. Viktoria Štefović - Fortis Samobor

2. Lucija Barać - Domenica Sveta Nedelja

Stariji kadeti (2006./2005.) -60kg

1. Alen Ćosić - Domenica Sveta Nedelja

2. Andrija Zver - Mas. Oyama Strmec

Stariji kadeti (2006./2005.) +60kg

1. Mateo Ćosić - Domenica Sveta Nedelja

2. Filip Vlahović - Fortis Samobor

3. Mark Radovicevič - Kempo Arnis Federation

4. Borna Ivančić - Mas. Oyama Zagreb

Starije kadetkinje (2006./2005.) -50kg

1. Viktoria Klemenčić - Domenica Sveta Nedelja

2. Tea Hren Pavlin - Kempo Arnis Federation

Starije kadetkinje (2006./2005.) +50kg

1. Lara Mijatov - Kempo Arnis Federation

2. Lucija Hasanagić - Feniks Rude

3. Nika Kincl Skube - Kempo Arnis Federation

 

Između Božića i Nove godine još jedno sportsko druženje

Mas. Oyama Kids kup 2019. – Zagreb

Arhiva 2019

2020

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007

2006

2005

2004

2003

2002