Pomoćnici: Tadić (Zagreb) i Lipoščak (Karlovac)

Strijelci: 0:1 Cvetković(25), 1:1 Palčić(45), 1:2 Brdarić(70)

ZELINA: Jurić Bare, Jančetić, Barić, Palčić, Hrupec (od 46. Mikulinec), Cetina, Horvat (od 78. Mačković), Penava (od 46. Filipović), Saez, Borovčak

Trener: Mario Rac

SAVA STRMEC: Bašić, Frajt, Kočnar, Horvatinec, Novoselec, Cerovečki, Držić (od 61. Crnković), Zrnc, Brdarić, Mršić (Od 90. Golubić), Cvetković (od 88. Srpak)

Trener: Goran Vincetić

Igrač susreta: Filip Brdarić (Sava)

Vrijedna pobjeda za Savu stigla je s gostovanja u Zelini gdje su domaćini prije susreta bili papirnati favoriti. Svoje namjere gosti su pokazali sredinom prvog dijela kad Cvetković pogotkom šalje Strmčane u rezultatski plus. Kada se očekivao odlazak na odmor domaćini postižu gol preko Palčića i vraćaju stvari na početak. Nastavak je donio pobjednički pogodak Brdarića (70. minuta) i dobro izdanje Savine obrane koja je na čelu s Bašićem obranila vrata od svih domaćih pokušaja.

Dinamo (OO) – Samobor 6:0 (2:0)

ODRANSKI OBREŽ – Igralište SRC Krčevine

Sudac: Komorski (Martinec Orehovečki)

Pomoćnici: Gučanac i Vitković (oba iz Siska)

Strijelci: 1:0 Cimeša(6), 2:0 Brajko(39), 3:0 Grdenić(58), 4:0 Cimeša(65), 5:0 Brajko(69), 6:0 Fabijenac(73)

DINAMO ODRANSKI OBREŽ: Sučić, Šoštarec, Šikić (od 59. Janječić), Grgić (od 69. Delač), Brajko, Savičić, Stojić, Lekić, Cimeša (od 73. Fabijanec), Grdenić, Batinić

SAMOBOR: Braje, Čerkez (od 38. Bišćan), Maruna (od 63. Regović), Horvat, Kotoraš, Severec, Ibrahimović, Puškarić, Šarić (od 62. Petruša), Kostanjski, Brujić

Trener: Zoran Vukelić

Igrač susreta: Marko Cimeša (Dinamo)

Rezultatski brodolom doživjeli su igrači Samobora na gostovanju u Odranskom Obrežu. Najuvjerljiviji poraz zadao im je njihov bivši trener Stjepan Bašić, čija je momčad od prve do posljednje minute diktirala tempo na terenu.

Već u 6. minuti domaćini dolaze u prednost preko Cimeše, a pred kraj prvog poluvremena Brajko povećava na 2:0. U nastavku loše reakcije u gostujućoj obrani rezultirale su s još 4 pogotka u mreži Braje i neugodnim rezultatom za svakog navijača Samobora.

Nakon 24. kola vodi Vrapče s 59 bodova, druga je Mladost (P) s 52, Sava je dvanaesta s 25, dok je Samobor na šesnaestom mjestu s 13 bodova.