Strijelci: 0:1 Batarilo – Čerdić (25), 0:2 Kovačić(40), 1:2 Mršić(72)

SAVA STRMEC: Madžar, Jupić (od 83. Barišić), Gavrić, Mršić (od 85. Prugovečki), Maruna (od 46. Brdarić), Jurilj, Cvetković, Jakovljević, Horvat, Horvatinec, Frajt

Trener: Darko Bogadi

ZELINA: Šoštik, Salatović, Grgić, Čibarić (od 70. Vlaisović), Rihtar, Batarilo – Čerdić, Kovačić (od 75. Hrupec), Bibnjić, Krstanović, Jurkić (od 90. Banovec), Skorin (od 84. Pajač)

Trener: Franjo Pužin

Igrač susreta: Daniel Šoštik (Zelina)

Preslab su otpor igrači Save pružili u 90 minuta igre na Lazini pa su svi bodovi zasluženo otišli put Zeline. Gosti već u 4. minuti tresu gredu iz slobodnog udarca, a zatim domaćini u tri navrata pokušavaju doći u vodstvo, ali vratar gostiju Šoštik je nesavladiv. Dvadesetpeta minuta donosi prednost gostima za koje nakon ubačaja pogađa Batarilo – Čerdić. Isti igrač u 40. asistira Kovačiću pa gosti iz Zeline na predah odlaze s „+2“. Drugi dio ponovno donosi velike obrane Šoštika koje sprječavaju rezultatsko približavanje Save. Ipak, u 72. Mršić pogađa za 1:2, no više od toga domaćini nisu mogli napraviti.

Nakon petog kola vode Karlovac 1919 i Dinamo (OO) s po 13 bodova, drugo mjesto dijele Tondach, Segesta i Moslavina s po 10, dok je Sava na četrnaestom mjestu s 3 boda.

Jaska – Tigar Rakitje 1:2

(Jurinić ''39 – 11m; Baksa ''34, Svoboda ''40)

Vrh – GNK Sveta Nedjelja 0:2

(Mišura ''27, Leskovar ''85)

Nakon petog kola vodi Klokočevac s 13 bodova, drugo mjesto dijele Bregana, GNK Sveta Nedjelja i Jamnica sa po 10, Tigar Rakitje je osmo s 9 bodova, Bestovje je osmo sa 7, dok je Zrinski na petnaestom mjestu s 2 boda.

Jedinstvena županijska nogometna liga – 5. kolo

NOGOMET - Samoborci tonu, TOP vrhunski

TOP – Klas 10:0

(Labrović ''3, Škarica ''41, ''53, ''65 – 11m, ''69, Delač ''43, Ivanović ''59, ''79, Klišenić ''81 – ag, Krnjus ''83)

Polet (B) – Samobor 5:3

(Stuparić ''13, Zagorec ''25, ''35, ''48, ''63; Lovrić ''57, Tičarić ''66 – ag)

Rakov Potok – Rakovec 3:1

(Golub ''44, Šolčić ''55, Makarun ''84; Korenika ''14)

Nakon 5. kola vode TOP i Naftaš Ivanić s po 13 bodova, Rakov Potok je peti s 9, dok je Samobor na dvanaestom mjestu s 4 boda.