Pomoćnici: Božiček (Kutina) i Lukinić (Sisak)

Strijelci: 1:0 Luter(12), 2:0 Luter(61), 2:1 Mršić(76), 3:1 Luter(90)

ODRA: Vladisavljević, Kocman, Tahirović, Drmić, Sunara, Rogić (od 61. Obad), Jurkin, Petrović, Luter, Karadakić, Kasabašić (od 90. Bačurin)

Trener: Željko Lisičak

SAVA STRMEC: Madžar, Jupić (od 63. Kočnar), Gavrić, Vukić (od 61. Brdarić), Mršić, Jurilj (od 83. Barišić), Jakovljević (od 81. Barbarić), Horvat (od 66. Gajger), Horvatinec, Frajt, Vrančić

Trener: Davor Orsag

Igrač susreta: Filip Luter (Odra)

Peti poraz u šest kola zabilježili su igrači Save na gostovanju u Odri protiv istoimenog domaćina. U redovima Odre briljirao je Filip Luter koji je sam s 3 pogotka bio daleko najzaslužniji za pobjedu. Domaći napadač seriju pogodaka otvorio je u 12. minuti, za 2:0 pogodio u 61., a posljednjim trenucima susreta s trećim golom potvrdio ostanak svih bodova kod domaćina. Savi, koja je ovim porazom pala na pretposljednje, 15. mjesto na tablici, kratku nadu u dobar rezultat vratio je Mršić svojim trećim prvenstvenim golom za 2:1 u 76. minuti, ali bolje od toga nije išlo. Igračima iz Strmca sada je nasušno potrebna pobjeda kako bi što prije otišli iz zone ispadanja, a prva prilika pruža se ovaj vikend kada na Lazinu dolazi zagrebačka Trešnjevka.

Nakon 6. kola vode Karlovac 1919 i Dinamo (OO) sa 16 bodova, dok je Sava na petnaestom mjestu s 3 boda.

Trofej Grada Samobora u motocrossu

MOTOCROSS - Svi kod Marovića na utrke!

I ove godine na stazi Draga u Rakovom Potoku očekuje vas mnoštvo atrakcije i dobrih utrka. Na poznatoj stazi Draga u Rakovom Potoku 29. rujna vozi se tradicionalna utrka Trofej Grada Samobora u motocrossu.

Utrka se boduje i za Otvoreno prvenstvo Hrvatske u kategorijama veterana, seniora i amatera. Prijave i tehnički pregledi motocikala za utrku održavaju se od 9 do 12 sati, a utrka će se voziti na licenciranoj stazi dužine 5500 m, s početkom u 12 sati.

MCK TRP Marović poziva sve ljubitelje moto sporta na motociklističko druženje, uz uobičajeno dobru atmosferu.

Jedinstvena županijska nogometna liga – 6. kolo

NOGOMET - Porazi Samobora i TOP-a

Lomnica - TOP 2:0

(Jeđud '13, '25)

Samobor – Rakovec 0:2

(Korenika '42, Hren '66)

Turopoljac – Rakov Potok 0:2(Golub '90, Kufrin '90)

Nakon šestog kola vodi Polet (B) s 15 bodova, TOP je drugi s 13, Rakov Porok je šesti s 12, dok je Samobor na četrnaestom mjestu s 4 boda.