JUNIORI – I. HRL Centar – 9. kolo Samobor : Medveščak 85:74 (47:37) (24:15, 23:22, 13:24, 25:13)

KOŠARKA - Nevjerojatna završnica Samoboraca

JUNIORI – I. HRL Centar – 9. kolo
Samobor : Medveščak  85:74 (47:37) (24:15, 23:22, 13:24, 25:13)

SAMOBOR: Karlo Filipović 24, Marko Matijaščić 20, Lovro Jelić 20, Jakov Kontak 8, Mark Knezović 7, Jan Matović 4, Noa Zorko 2, Hrvoje Pecić, Marko Milakara, Roko Sedlar; Trener: Mirko Mandalinić

MEDVEŠČAK: Lovre Maloča 28, Grgur Božan 21, Mateo Šuljić 18, Dan-Lou Dautović 4, Luka Zlodi 3, Karlo Krnjaić, Leon Salopek, Max Karačić, Tvrtko Lončarić, Jakov Jacović; Trener: Mario Maloča

Juniori Samobora u 9. kolu pobijedili su na domaćem terenu ekipu Medveščaka rezultatom 85:64.

Samoborci su odlično otvorili utakmicu i sa serijom pogodaka ostvaruju desetak koševa prednosti, koje uspješno brane do završnice treće četvrtine, kada gosti uzvraćaju na isti način i dolaze do egal rezultata. Dvije minute prije kraja utakmice gosti imaju najveću prednost na utakmici od 4 koša 72:68, međutim, Samoborci u nevjerojatnoj završnici ostvaruju veliku seriju od 17:2 i svoju veliku i zasluženu pobjedu.

Kod Samoboraca briljirala je trojka Karlo Filipović s 24, te Marko Matijaščić i Lovro Jelić, oba s po 20 koševa.

Kod Medveščaka najučinkovitiji je bio Lovre Maloča s 28 koševa.

KADETI – II. HRL Centar – 14. kolo Samobor : Petrinja 70:63 (32:23) (18:8, 14:15, 16:18, 22:22)

KOŠARKA - Odličnom obranom limitirali goste

SAMOBOR: Leonardo Klišanić 26, Roko Spaseski Baburek 25, Niko Mixich 10, Lovro Razum 3, Roko Sedlar 2, Marat Kos 2, Lovro Sedlar 2, Josip Poljak, Ivan Miklenić, Marin Sirovica, Dane Crljen, Josip Pleš; Trener: Josip Vlah

PETRINJA: Sven Gavranović 18, Marin Radošević 13, Marco Gelo 11, Niko Bezak 11, Božo Mislav Šako 6, Domagoj Šako 2, Sebastijan Beriša 2, David Sklepić, Petar Marjanović, Blaženko Nikolić, Ante Radošević, Marino Križanović; Trener: Siniša Rogulja

Kadeti Samobora u 14. kolu pobijedili su na domaćem terenu ekipu Petrinje rezultatom 70:63. Odličnom obranom kadeti Samobora limitirali su u prvoj četvrtini Petrinjce na samo 8 koševa te poveli s desetak koševa razlike. Ostvarenu prednost Samoborci ne ispuštaju iz ruku do kraja utakmice o zasluženo slave.

Samoborce su do pobjede vodili razigrani Leonardo Klišanić s 26 i Roko Spaseski Baburek s 25 koševa.

Kod Petrinje najučinkovitiji je bio Sven Gavranović s 18 koševa.