Pomoćnici: Sanja Petrić (Lug Samoborski) i Rešetar (Samobor)

HNK GORICA B: Kamenjašević, Čurek, Čolić, Krsnik, Krizmanić, Rajić (od 46. Tadić), Tolić (od 46. Sedlaček), Desput (od 46. Humeljak), Roginić (od 59. Puškarić), Povoljnjak (od 73. Kim), Ilić

Trener: Perica Vidak

TOP: Kos, Krnjus, Žitković (od 78. Blažević), Kutija, Jukić, Buden, Holetić – Kralj, Gondžić (od 68. Mlinarić), Pipić, Gluić, Levanić (od 63. Ačkar)

Trener: Berislav Gluić

Igrač utakmice: Luka Mlinarić (TOP)

Kada su već malobrojni gledatelji počeli napuštati igralište u Velikoj Mlaki, gosti su u sučevom dodatku zahvaljujući golu Luke Mlinarića uzeli puni plijen i tako nastavili seriju dobrih igara kroz nekoliko zadnjih kola. Iako su domaćini bili razigranija momčad s više prigoda, gosti su znalački (sa)čuvali svoju mrežu svih 90 minuta. Sve do nadoknade drugog dijela kada Mlinarić (ušao u 68. minuti umjesto Gondžića) nije spakirao loptu iza leđa nemoćnog Kamenjaševića. Ovom pobjedom momčad iz Kerestinca skočila je na peto mjesto tablice, sa samo 4 boda iza vodeće Jamnice.

Sloga (O) je u ovom kolu bila slobodna

Nakon 9. kola vodi Jamnica s 19 bodova, druga je Croatia (H) sa 17, TOP je peti s 15, dok je Sloga (O) na trinaestom mjestu s 8 bodova.

1. županijska liga zapad – 7. kolo

NOGOMET - Pobjede Bestovja i Zrinskog

Mladost (KS) - Bregana 3:1 (1:1)

Sudbinu im zapečatio Kelečić

KLINČA SELA – Igralište Mladosti

Sutkinja: Marija Jurinić (Jastrebarsko)

Pomoćnici: Povrženić i Anica Kumer (Breganica)

Strijelci: 1:0 B. Kelečić(36), 1:1 Radovanić(45), 2:1 B. Kelečić(55), 3:1 Stunja(65 – 11m)

MLADOST KLINČA SELA: Bilobrk, Kelečić, Blažinčić, Sirovica, Ložnjak (od 46. Jakšić), Bušić (od 83. Matko), L. Hasanović, Stunja (od 70. Gugec), D. Hasanović, Kožarec, Carin

BREGANA: Štibić, Stanec, Runtas (od 72. Močan), Horvat, Babojelić, Ramić, Ovčarić, Povh (od 29. Copić), Radovanić, Škacan, Beloša

Trener: Mario Makarun

Igrač utakmice: Bruno Kelečić (Mladost)

Pobjeda domaće Mladosti ponajviše zahvaljujuću Bruni Kelečiću koji je s dva gola zapečatio sudbinu Bregane. Domaći bek u 36. minuti prvi puta svladava Štibića nakon gužve u Breganinih 16 metara. Gosti dolaze do izjednačenja u trenutku kada su već svi mislili da se na odmor odlazi s 1:0 – Škacan iz slobodnog udarca pogađa okvir vrata, a najbrži na ničijoj lopti je Radovanić za slavlje na klupi Bregane. Početkom nastavka Kelečić po drugi puta vara defenzivnu liniju Bregane, a u 65. minuti Stunja s bijele točke postavlja rezultat na konačnih 3:1.

Bestovje – Sava (D) 2:0 (0:0)

Nastavili dobar niz

BESTOVJE – SC Bestovje

Sudac: Vujčec (Klinča Sela)

Pomoćnici: Sakoman (Zagreb) i Školjak (Beter)

Strijelci: 1:0 Stanić(49), 2:0 Mišić(68)

BESTOVJE: Mar. Đurđević, Mat. Đurđević, Kostanjski, Kapus, Stanić, Kozić (od 46. Mat. Šoštarić), Žaja, Andrijević, Moštak (od 83. A. Horvat), Šikić, Mišić

Trener: Robert Šoštarić

SAVA DRENJE: Suljić, Gotal, Mezak (od 69. Vrhovski), M. Jagustović, Španjol, Vrhovski, Glivarec, Preskar, Blažević (od 78. Puhak), T. Šoštarić (od 66. Drenski), D. Jagustović

Trener: Miroslav Šorgić

Igrač utakmice: David Mišić (Bestovje)

Dobar rezultatski niz Bestovja se nastavlja pa sada igrači Roberta Šoštarića nakon sedmog kola postaju prvi izazivači vodećem Dinamu iz Jakovlja. Otpor momčadi iz Drenja slomljen je tek u nastavku susreta. Stanić u 49. minuti najviše skače pa njegov udarac nakon kornera odsjeda u mreži Suljića za 1:0. Potvrdu pete prvenstvene pobjede za Bestovje donosi Mišić nakon lijepog prodora Žaje u 68. minuti.

Zrinski – Novaki 2:0 (0:0)

Proigrali tek na kraju

FARKAŠEVAC – Igralište SC Široki grm

Sudac: Munić

Pomoćnici: Rešetar i Božić (svi iz Samobora)

Strijelci: 1:0 Pavlović(84), 2:0 Šarić(90)

ZRINSKI: Ratešić, Prelec (od 46. M. Horvat), G. Horvat (od 59. Blažević), Pavlović, Brdarić, Šicl, Ištuk, Mihelčić (od 46. Zrinjan), Grgečić, Koletić (od 89. A. Horvat), Draclin (od 35. Šarić)

NOVAKI: Divković, Rajh (od 84. Janjić), Marko Žugec, Barbarić, Živko, Gestić (od 64. Stanec), Bilogrević, Žganjer, Borić, Bungić (od 77. Modrić), Mataušić

Crveni karton: Borić(35)

Igrač utakmice: Andrej Pavlović (Zrinski)

Unatoč igraču više od 35. minute (kada je Bojić po drugi puta „požutio“), igrači Zrinskog golove vrijedne tri boda postigli su tek u posljednjim minutama susreta. U 80. minuti pobjedu domaćina nagovijestio je pogotkom u gredu Žganjer, a vodstvo domaćinu donosi Pavlović u 84. minuti. Domaći stoper najbolje je reagirao nakon prekida s lijeve strane i matirao Divkovića. Potvrdu druge prvenstvene pobjede ovjerio je Šarić u trećoj minuti sudačke nadoknade. Drugim uzastopnim trobodom Zrinski odlazi u sigurnu zonu prema sredini tablice, dok Novaki ostaju zakovani za samo dno (15. pozicija s istim brojem bodova kao i posljednji BSK).

Nakon 7. kola vodi Dinamo (J) s 18 bodova, drugo je Bestovje s 15, Bregana je deveta s 9 bodova, Zrinski je jedanaesti s 8, dok su Novaki na petnaestom mjestu sa 4 boda.