Pomoćnici: Matijašec i Lešković (oba iz Zaprešića)

Strijelci: 0:1 Sumić(16), 1:1 Sapanjoš(20–11m), 2:1 Vučur(47), 2:2 Rajić(82)

SLOGA OREŠJE: Gudžević, Filipović, Prahin, Crnjac, Kruhek, Škutin (od 69. Masnjak), Ivanović (od 59. Holetić), Marković (od 46. Kukolja), Bojić (od 56. Jež), Sapanjoš, Vučur (od 80. Franjičević)

HNK GORICA II: Kamenjašević, Čurak, Sumić, Krsnik, Krizmanić, Rajić, Sedlaček (od 58. Ilić), Desput (od 58. Tolić), Reginić, Povoljak (od 58. Puškarić), Humeljak (od 46. Lučić)

Trener: Perica Vidak

Igrač utakmice: Mirko Sapanjoš (Sloga)

Zanimljiv susret u Orešju na kraju je završen podjelom bodova koja je prema viđenom i najrealnija. Gosti u 16. minuti dolaze u prednost (strijelac Sumić), ali samo 4 minute kasnije domaćini vraćaju stvari na početak. Prekršajem za najstrožu kaznu zaustavljen je Škutin, a precizan s bijele točke bio je Sapanjoš. Početkom nastavka poigravanje gostujućeg vratara Kamenjaševića koristi Vučur i na vrlo jednostavan način dovodi Slogu u rezultatski plus. Gosti iz Velike Gorice zamjenama u nastavku drže visok tempo utakmice pa pomalo sele igru pred domaća vrata. U 82. minuti domaća obrana preslabo čisti jednu loptu koja dolazi do Rajića, a on s ruba kaznenog prostora neobranjivo matira Gudževića za konačnih 2:2.

TOP – Naftaš Ivanić 2:1 (1:0)

Snalažljivi Levanić za tri boda

Sudac: Kamenarić (Zagreb)

Strijelci: 1:0 Đurić(5), 1:1 Radoš(56), 2:1 Levanić(81)

TOP: Kos, Pipić, Ačkar, Kutija, Krnjus, Jukić, Žitković (od 78. Špehar; od 90. Cvetković), Gondžić (od 46. Mlinarević), Đurić, Holetić Kralj (od 86. Blažević), Levanić

Trener: Berislav Gluić

NAFTAŠ IVANIĆ: Leš, Fijala, Marić, Kelšan, Ptičar, Spudić (od 71. Bajser), Antolković (od 63. Medved), Radoš, Hadaš, Šimunović, Korman

Trener: Patrik Oković

Igrač utakmice: Matija Krnjus (TOP)

Minimalnom pobjedom igrači TOP–a nakon desetog kola dijele drugu poziciju na tablici i zajedno s Bistrom za vodećom Jamnicom zaostaju 4 boda. Od samog starta domaćini su nametnuli jaki tempo želeći pokazati tko je favorit u ovom meču. Takvim pristupom gosti nisu dugo bili bez lopte u mreži. U 5. minuti Đurić neobranjivo pogađa Lešovu mrežu za 1:0. Do odmora domaćini ne koriste nekoliko izglednih prilika za dodatno rezultatsko odvajanje pa u 56. minuti stiže kazna. Sudac Kamenarić olako dosuđuje slobodan udarac na rubu 16 metara za goste iz kojeg Radoš (uz pomoć stative) svladava Kosa za poravnanje rezultata. Terenska nadmoć domaćina i prikazana kvaliteta dolazi na naplatu u 81. minuti kada se u jednoj gužvi pred vratima gostiju najbolje snalazi Levanić i potpuno zasluženo ostavlja sve bodove u Kerestincu.

Nakon 10. kola vodi Jamnica s 22 boda, drugo mjesto dijele Bistra i TOP sa po 18, dok je Sloga na trinaestom mjestu s 10 bodova.

3. HNL zapad – 8. kolo Samobor – Krk 0:1 (0:0)

NOGOMET - Gosti kući pjevajući

3. HNL zapad – 8. kolo
Samobor – Krk 0:1 (0:0)

Sudac: Jelić (Zagreb)

Pomoćnici: Varga i Milačić

Strijelci: 0:1 Pejanović(67)

SAMOBOR: Kovačić, Trupec (od 83. Sekulić), Makarun, Štignjedec, Ivkovčić, Hasan, Škvorc, Horvat (od 63. Držić), Tomić, Brujić, Regović (od 75. Zeman)

KRK: Berković, Kovačević, Nenadić, Čuturilo (od 70. Fl. Fumić), Fi. Fumić, Totić, Pejanović, Kurolt, Zec (od 78. Turčić), Josipović, Nemetz (od 68. Vidas)

Trener: Davor Dželalija

Igrač utakmice: Antonio Pejanović (Krk)

Nakon dvije pobjede u posljednja dva kola, igrači Samobora vratili su se u kolotečinu rezultata s početka sezone. I scenarij 8. kola bio je istovjetan ranijim utakmicama izabranika Svena Raića: bolja igra (s više prilika od protivnika) koja nije okrunjena golom da bi zatim gosti nezasluženo odnijeli sve bodove iz Hebrangove ulice. Tako je bilo i u ovom susretu gdje su drugoplasirani gosti s najvećeg Hrvatskog otoka bili nadigrani (pogotovo u prvih 45 minuta), ali bez konačnog učinka (gola). Od prilika pred vratima Berkovića možemo izdvojiti matnu situaciju Škvorca, dobru obranu gostujuće jedinice (udarac Regovića), a ni sreća nije mazila domaćine obzirom na pogođeni okvir vrata. Put prema pobjedi za goste trasirao je Pejanović koji je u istoj akciji tek iz trećeg pokušaja uspio savladati od domaće obrane zaboravljenog Kovačića.

Nakon 8. kola vodi Dubrava Tim kabel s 19 bodova, Krk je drugi sa 17, dok je Samobor na jedanaestom mjestu s 8 bodova.

Međužupanijska nogometna liga središte – 9. kolo Sava – Zelina 2:2 (0:1)

NOGOMET - Ipak iščupali bod

STRMEC – Igralište SRC Lazina

Gledatelja 250

Sudac: Radišić (Zaprešić)

Pomoćnici: Kušer i Pankretić

Strijelci: 0:1 Skupnjak(17), 0:2 Ovčar(60–11m), 1:2 Trgovčević(70), 2:2 Trgovčević(77)

SAVA STRMEC: Razum, Novoselec, Trgovčević, Matošević, Halužan, Maruna, Grčić (od 76. Stanić), Kostanjski, Vranković (od 61. Ovčariček), Guliš (od 69. Šarić), Gavran

Trener: Zoran Vukelić

ZELINA: Jurić Bare, Borovčak (od 63. Zubić), Eterović, Batarilo, Konjević, Pajač, Mikulinec, Posavec, Ovčar (od 90. Anušić), Palčić, Skupnjak

Trener: Damir Biškup

Crveni karton: Puhelek(76)

Igrač utakmice: Marko Trgovčević (Sava)

S dva pogotka u posljednjih 20 minuta susreta, Marko Trgovčević je spriječio peti uzastopni poraz Save na domaćoj predstavi protiv Zeline. Gosti su sat vremena dominirali na Lazini i imali sigurno 0:2 vodstvo nad izabranicima Zorana Vukelića. U 17. minuti Skupnjak puca s lijeve strane šesnaesterca i uz malu pomoć Novoseleca lopta završava iza leđa Razuma. Domaći vratar u 45. sjajno brani „1 na 1“ priliku Borovčaka, ali u 60. je nemoćan protiv Ovčara koji s bijele točke poduplava prednost gosta iz Svetog Ivana Zeline. No tu je bio kraj gostujućoj nadmoći i diktiranju tempa. U 70. Trgovčević smanjuje na 1:2, a sedam minuta kasnije isti igrač vraća stvari na početak. U 76. su još gosti još ostali s igračem manje, no domaćini ipak nisu imali snage za potpuni preokret pa tako svakoj momčadi pripada po (zasluženi) bod.

Nakon 9. kola vodi Udarnik s 24 boda, drugo je Špansko s 22, dok je Sava na trinaestom mjestu s 8 bodova.