Pomoćnici: Drkulec (Purgarija) i Gregorić (Desinec)

TIGAR RAKITJE: Husak, Hlevnjak, Brekalo (od 68. Knezović), Matić (od 46. Ačkar), Borić, A. Horvat, Jerković, Lukić, Horvatek (od 60. Sinković), Martić, Petković

Trener: Borislav Perica

MLADOST KRAJ DONJI: Boranić, Cimprešak, Vugrinec, Gačarić, Brkić (od 77. Sutlar), Mat. Nemčić, Pulek, I. Ivanuš, Mar. Nemčić, Debogović (od 46. M. Frkanec), I. Frkanec (od 46. Nežić)

Trener: Dario Ivanuš

Igrač utakmice: Danijel Gačarić (Mladost)

Tigrovi su u sedmom kolu bili na najboljem putu da uhvate prvi ligaški bod, ali u posljednjim trenucima susreta i to minimalno zadovoljstvo im kvari Gačarić pa svi bodovi odlaze put Kraja Donjeg. Rakićani su solidno odradili nastup, stvarali prigode, ali bez preciznosti u završnicama nema bodova. Jednu takvu priliku (stopostotnu) u 90. minuti ne koristi Borić pa gosti brzom kontrom izbijaju pred Husakov gol i postižu jedini pogodak u meču.

Mladost (L) – Zrinski 6:4 (2:1)

Loše obrane presudile

LUKA – Igralište Mladosti

Sudac: Kelečić (Repišće)

Pomoćnici: Režek (Plešivica) i Božić (Jastrebarsko)

Strijelci: 1:0 Vlašić(15), 2:0 Ružić(17), 2:1 Draclin(30), 3:1 A. Kleković(49), 3:2 Blažević(50), 4:2 Vlašić(57), 5:2 A. Kleković(69), 5:3 Blažević(77), 5:4 Blažević(78), 6:4 A. Kleković(90)

MLADOST LUKA: Pilski, Ružak, V. Ružić, Masnjak, Pirički, A. Kleković, Petek, J. Ružić, Kajfež, Vlašić, Borovnjak

Trener: Dragutin Đurđević

ZRINSKI: Kožarec, Frančić, M. Horvat (od 46. Radovanić), G. Horvat, D. Vrančić, Koletić (od 46. Oslaković), Ištuk, Povh (od 57. Baltić), Draclin, Šarić, Blažević

Igrač utakmice: Antonio Kleković (Mladost)

U susretu loših obrana bolji su bili domaćini koji su pobijedili teniskim rezultatom 6:4. Do odmora postignuta su samo tri gola (2:1), da bi u nastavku „propucali“ Kleković i Blažević (oba po tri gola). Za domaći trobod je još pridonio Vlašić s dva gola, dok se u strijelce za Zrinski upisao Draclin golom iz 30. minute.

Sloga (O) - Bregana 5:0 (3:0)

Slobodni pad Bregane

OREŠJE – ŠC Orešje

Sudac: Milanović (Hrastina)

Pomoćnici: Jurinčić i Cikojević (oba iz Samobora)

Strijelci: 1:0 Kukolja(4), 2:0 Sapanjoš(25 – 11m), 3:0 T. Vučur(43), 4:0 T. Vučur(55), 5:0 Kostić(85)

SLOGA OREŠJE: Gudžević, Prahin, Nehutni, Lo. Masnjak, Crnjac, Ciglar, Kukolja (od 75. Kostić), Lu. Masnjak (od 65. Filipović), Graf, T. Vučur (od 72. Penezić), Sapanjoš (od 69. Antunović)

BREGANA: Štibić, P. Runtas (od 27. Muranić), Andabak (od 69. Grgat), Lehpamer (od 63. Babojelić), Stanec, Kasalo (Od 46. Žganjer), I. Runtas (od 59. Kožarec), Tančak, Ovčarić, Župančić, Ivandić

Igrač utakmice: Tomislav Vučur (Sloga)

Bregana nastavlja sa slobodnim padom rezultata, a Sloga je visokom pobjedom opravdala 2. mjesto na tablici. Već u 4. minuti na semaforu zaslugom Kukolje svijetli 1:0. Sredinom poluvremena Sapanjoš s bijele točke duplira domaću prednost koju na 3:0 diže Slogin trener – igrač Vučur. Vučur ponovno početkom nastavka pogađa mrežu nemoćnog Štibića, a na krajnjih 5:0 postavlja Kostić u 85.

Novaki – Jaska 4:3 (3:1)

Tri komada Letinčića

NOVAKI – Igralište u Novakima

Sutkinja: Krušlin (Ključ Brdovečki)

Pomoćnici: Matić i Rončević (oba iz Zaprešića)

Strijelci: 1:0 Letinčić(5), 2:0 Letinčić(8), 2:1 Martinović(41), 3:1 Skukan(44), 3:2 Sertić(70), 3:3 Bradvić(80), 4:3 Letinčić(90 – 11m)

NOVAKI: Dorotić, Širanović, Marko Žugec, Barbarić, Janjić, Rasi, D. Barač, Skukan, Matijaščić, Golubić, Letinčić

JASKA: Mataušić, Martinović, I. Ivančić, Kokot, Lončarić, T. Ivančić, Cvetan, Kaurić, Majdančić, Bradvić, Sertić

Trener: Dražen Vranek

Crveni karton: Martinović (90 – drugi žuti)

Igrač utakmice: Danijel Letinčić (Novaki)

Minimalnom, ali važnom pobjedom igrači Novaka sačuvali su treće mjesto na tablici. Letinčić je s dva gola u prvih 10 minuta nagovijestio zanimljiv susret koji se nastavio rezultatski mijenjati tek pred odlazak na odmor. Prvo je na 2:1 smanjio Martinović, ali u 44. ponovno na „+2“ diže Skukan. Gosti približavanjem susreta kraju sve više okupiraju domaćih 16 metara pa iz dvije prigode stižu do 3:3. Domaćini do troboda dolaze u 90. minuti kada sutkinja Krušlin hrabro pokazuje na bijelu točku s koje je nepogrešiv Letinčić.

Bestovje – Dinamo (O) 0:2

Nakon 7. kola vodi Pušća sa 18 bodova, druga je Sloga (O) s 15 koliko imaju i treći Novaki, Bestovje je jedanaesto s 8 bodova, Bregana je trinaesta sa 6 bodova, Zrinski je četrnaesti s 5, dok je Tigar Rakitje na petnaestom mjestu s 0 bodova.