Vlašić u 90. za tri boda

OREŠJE – ŠRC Orešje

Sudac: Solenički (Jastrebarsko)

Pomoćnici: Gurdon – Bašimamović i Blažević (oboje iz Zaprešića)

Strijelci: 0:1 Vlašić(9), 1:1 Graf(24), 1:2 Mataušić(32), 2:2 Vučur(59), 2:3 Vlašić(90)

SLOGA OREŠJE: Cerle (od 46. Gudžević), Jež, Nehutni, Kuk, Crnjac, Kafka, Kukolja (od 69. Toth), Masnjak, Graf, Vučur, Sapanjoš (od 78. Penezić)

NOVAKI: Divković, Fabek, Horvat, Janjić (od 86. Čakanić), Šicl, Rasi, Barbarić, Mataušić, Alitović, Brajković, Vlašić (od 90. Žugec)

Crveni karton: Brajković(58), Vučur(90)

Igrač utakmice: Marko Vlašić (Novaki)

Susjedski obračun bez osobitog značaja donio je minimalnu pobjedu gosta i dva crvena kartona, po jedan za svaku momčadi. Na poluvrijeme se odlazi s minimalnom prednošću gosta. Prvo za 0:1 pogađa Vlašić da bi njegov gol u 24. minuti poništio Graf. Nakon pola sata igre novo slavlje na gostujućoj klupi donosi Matijaščić. Trener – igrač domaćina Vučur u 58. poravnava na 2:2, no u sudačkoj nakodnadi još se jednom ukazao Vlašić i svojim drugim golom usmjerio sve bodove put susjednih Novaka.

Tigar Rakitje – Mladost (L) 1:7 (1:4)

Novi posrtaj Tigrova

RAKITJE – Igralište HNK Tigar Rakitje

Sutkinja: Šabić (Pavlovčani)

Pomoćnici: Kramarić (Jastrebarsko) i Drkulec (Donja Purgarija)

Strijelci: 0:1 Sukser(15), 0:2 Kleković(18), 0:3 Pirički(19), 1:3 Bungić(27), 1:4 Kajfež(39), 1:5 Kajfež(53), 1:6 Kajfež(66), 1:7 Kleković(83)

TIGAR RAKITJE: F. Dorotić, Hlevnjak, Pavlović, Borić (od 46. Brekalo), Josipović, Pavić (od 46. L. Dorotić), Bungić, Baksa, Petković (od 67. Člečković), Ačkar (od 67. Sinković), Marković

Trener: Krešimir Barun

MLADOST LUKA: Pilski, Ružak, Severinec (od 52. Bačan), Kahlina, Masnjak, Pirički, Kleković, Petek (od 69. Tresk), Gorički, Kajfež, Sukser (od 52. Šipek)

Trener: Dragutin Đurđević

Igrač utakmice: Matija Kajfež (Mladost)

Sva sreća da se sezona primaknula samom kraju jer igre koje pružaju „tigrovi“ iz Rakitja nemaju baš puno veze s nogometom. Gosti iz Luke već nakon 19. minuta imaju prednost od tri gola s kojom su riješili pitanje pobjednika. Za domaćine je utješni gol postigao Bungić u 27. minuti. Kraj prvog i početak drugog poluvremena donio je simultanku Kajfeža koji s tri gola i asistencijom dotukao nezainteresirane domaćine.

Mladost (KD) - Zrinski 3:3 (1:0)

Najpravedniji rezultat

KRAJ DONJI – SRC Bili brig

Sudac: Kelečić (Repišće)

Pomoćnici: Pirša (Zdenčina) i Vujčec (Klinča Sela)

Strijelci: 1:0 I. Frkanec(11), 1:1 Radovanić(49), 1:2 Šarić(53), 2:2 I. Frkkanec(55), 3:2 Sutlar(77), 3:3 Draclin(82)

MLADOST KRAJ DONJI: Boranić, Sutlar, I. Frkanec (od 85. Golub), Gačarić, M. Frkanec, Komar, Rautek (od 62. Valenčak), Kovačić, Nemčić, Pulek, Marušić

Trener: Danijel Valenčak

ZRINSKI: Jalžabetić, Klepo, Prelec, Vučenik, Vrančić, Brdarić (od 77. Mogulić), Blažević, Sporiš, Draclin, Radovanić, Šarić

Igrač utakmice: Ivan Frkanec (Mladost)

Svakom po bod je najpravedniji rezultat nakon 90 minutne predstave u Kraju Donjem. Domaćini su u ranoj fazi meča (11. minuta) došli u vodstvo koje su čuvali sve do početka nastavka. Tada gosti u samo 4 minute dva puta tresu mrežu (strijelci Radovanić i Šarić) čime okreću stanje na semaforu, no ni domaćini im ne ostaju dužni pa ponovno preko Frkaneca (ukupno 2 gola) izjednačuju. Sutlar u 77. pogađa za 3:2, a zasluženi bod momčadi iz Farkaševca donosi Draclin 5 minuta kasnije.

Jaska - Bregana 3:1 (2:0)

Domaćini mobilizirani

JASTREBARSKO – Stadion na Centrali

Sudac: Bionda

Pomoćnici: Jelač i Žiljak (svi iz Zaprešića)

Strijelci: 1:0 Sablić(9 – 11m), 2:0 Vlašić(40), 3:0 Šoić(68), 3:1 D. Stanec(69)

JASKA: Povrženić, Štefić, Škiljan (od 79. Badalj), Kopić (od 60. Divjak), Kaurić (od 82. Bradvić), Celić, Vlašić, Šoić, Šolčić, Lukić, Sablić

Trener: Mate Ivančić

BREGANA: Štibić, Lehpamer (od 59. Tančak), Andabak (od 87. Biondić), Ivandić (od 69. Celizić), D. Stanec, Kasalo, Župančić, Ovčarić, Erceg, M. Stanec (od 62. Matijaščić), I. Runtas

Igrač utakmice: Anđelko Vlašić (Jaska)

Jaska „grize“ i lovi svaki bod s kojim bi se spasila od mogućeg ispadanja. Dolazak zahuktale Bregane značio je mobilizaciju domaćina koji već u 9. minuti vode. Udarca s bijele točke prihvatio se Sablić i neobranjivo pogodio Štibićevu mrežu. Jaskanci na „+2“ odlaze u 40. kada iz nemoguće situacije (gotovo iz mrtvog kuta) poentira Vlašić. Šoić u 68. cementira vrijedan trobod domaćina, a samo minutu kasnije točku na „i“ postavlja jedinim gostujućim golom Stanec.

Nakon 29. kola vodi Sutla sa 75 bodova, druga je Sava (D) sa 61, Novaki su četvrti s 51 bodom, Bregana je peta sa 48, Tigar Rakitje je trinaesto s 27, dok Zrinski na četrnaestom mjestu s 25 bodova.