Neočekivani poraz

BREGANA – Igralište Grablice

Sudac: Kelečić (Repišće)

Pomoćnici: Pirša (Donja Zdenčina) i Rešetar (Samobor)

Strijelci: 0:1 Pulek(28), 1:1 Kasalo(40), 1:2 Nemčić(43), 1:3 Nemčić(62), 2:3 Ovčarić(88)

BREGANA: Štibić, Matijaščić (od 62. D. Stanec), Lehpamer (od 70. M. Stanec), Kasalo, B. Runtas (od 80. Tančak), Škacan (od 75. Milaković), Erceg, Ovčarić, Župančić, Ivandić, I. Runtas

MLADOST KRAJ DONJI: Braonić, Sutlar (od 80. Valenčak), I. Frkanec, M. Frkanec, Vugrinec, I. Marušić, Nemčić, Pulek, A. Marušić, Debogović, Kovačić (od 60. Strugar)

Trener: Danijel Valenčak

Crveni karton: Štibić(76)

Igrač utakmice: Martin Nemčić (Mladost)

Pomalo neočekivan poraz Bregane na domaćem terenu nakon serije dobrih rezultata. Nakon pola sata igre Pulek koristi preciznu loptu u prostor i lagano poentira kraj nemoćnog Štibića. Domaćini ubrzo dolaze do zraka preko Kasala, no samo tri minute kasnije (u 43.) grešku Lehpamera i Erceg ne oprašta Nemčić pa gosti iz Kraja Donjeg na predah odlaze s golom viška. Nemčić svojim drugim golom nakon sata igre „poduplava“ gostujući plus kojeg su domaćini utješno smanjili golom Ovčarića 2 minute prije kraja susreta.

Novaki – Dinamo (J) 1:3 (1:2)

Bez Vlašića ne ide

NOVAKI – Igralište Novaka

Sudac: Grdaković (Donja Zdenčina)

Pomoćnici: Vujčec (Klinča Sela) i Noršić (Samobor)

Strijelci: 0:1 Malić(9), 1:1 Letinčić(32 – 11m), 1:2 Kovačiček(36), 1:3 Zrinjski(69)

NOVAKI: Divković, Fabek, Horvat, Janjić (od 67. Barbarić), Šicl, Gestić, Alitović, Rasi, Matijaščić, Mataušić, Letinčić (od 67. Barač)

DINAMO JAKOVLJE: Pečnjak, Keškić (od 72. Grgec), Brcko (od 15. Franjo), Heric, Jelić, Malić, Dašić, Kovačiček (od 46. Kovačec), Eršek (od 88. Hribar), Kuš, Zrinjski

Trener: Zvjezdan Brlek

Crveni karton: Alitović(55)

Igrač utakmice: Nikola Zrinjski (Dinamo)

Četvrtoj momčadi lige nedostajao je najbolji igrač Vlašić i to se u njihovoj igri osjetilo pa šesta momčad lige, Dinamo iz Jakovlja, dosta lako upisuje desetu prvenstvenu pobjedu. Već u 9. Malić dovodi dinamovce u početnu prednost koju je nakon pola sata igre iz opravdano dosuđenog jedanaesterca poništio Letinčić. Ubrzo nakon toga neopreznost domaće obrane ispratio je Kovačiček za novo veselje na gostujućoj klupi. Stvari za domaćine krenule su s lošeg na gore u 55. kada je Alitović drugi put „požutio“. Gosti igrača više koriste desetak minuta kasnije kada svoju pobjedu potvrđuju golom Zrinjskog za nedsotižnih 1:3.

Krašić – Tigar Rakitje 3:0 (2:0)

Žumberčani rastrgali Tigrove

KRAŠIĆ – Igralište Krašića

Sudac: Radišić

Pomoćnici: Jukić i Lešković (svi iz Zaprešića)

Strijelci: 1:0 Tuček(13), 2:0 K. Novosel(18), 3:0 Prstac(86)

KRAŠIĆ: Šimatić, Tukić, Bublić, Ferenčić, Petković, Tuček (od 63. M. Novosel), Prstac, K. Novosel, Vrbetić, K. Penić (od 72. Šimecki), Golub

Trener: Mijo Novosel

TIGAR RAKITJE: F. Dorotić, Hlevnjak, Pavlović, Barun, P. Bungić (od 12. Ćurak), Čabraja, T. Bungić (od 90. Mišić), Baksa, Sinković, Petković (od 59. Ačkar), Marković

Trener: Borislav Perica

Igrač utakmice: Mario Prstac (Krašić)

Novi, uvjerljivi poraz Rakitja produbio je krizu u momčadi Borislava Perice (0 bodova u zadnja tri kola uz gol razliku 0:14). Obzirom na prikazanu igru pobjeda domaćina mogla je biti i uvjerljivija. Prvi put se mreža Dorotića zatresla u 13. minuti kada se u listu strijelaca upisao Tuček, a samo 5 minuta kasnije na 2:0 postavlja Novosel. Za krajnjih 3:0 pogađa Prstac u 86. minuti.

Dinamo (O) - Zrinski 3:1

Nakon 24. kola vodi Sutla sa 62 boda, druga je Pušća s 52, četvrti su Novaki s 41 bodom, Bregana je sedma s 38, jedanaesto je Tigar Rakitje s 26, dok je Zrinski na četrnaestom mjestu s 19 bodova.