4. kup Grada Paga, 24. i 25. kolovoza

STOLNI TENIS - Zari Ilić prvo mjesto

24. i 25. kolovoza odigran je 4. kup Grada Paga u stolnom tenisu. Nastupilo je šest samoboraca u mlađim kategorijama.

Zara Ilić je osvojila prvo mjesto u kategoriji najmlađih kadetkinja i treće mjesto u kategoriji mlađih kadetkinja i najavila uspješnu sezonu, a stali su još u traženju forme.

Pomoćnici: Piličić i Miličević

Strijelci: 0:1 Bencalić(50), 1:1 Kolak(69)

DUBRAVA: Kovčić, Dučkić, Mandir, Kolak, Janjiš, J. Juranović, Baron (od 78. Kahlina), Šušković (od 88. M. Dodić), Baučić, Čutić, D. Juranović (od 65. Kovačević)

Trener: Željko Radišić

SAMOBOR: Bašić, Horvat, Grgečić (od 62. Matošević), Kostanjski, Ivkovčić, Ivanić, Puškarić (od 62. Čuk), Škvorc (od 71. Štefković), Guliš, Brujić, Bencalić

Trener: Stjepan Bašić

Igrač utakmice: Tomislav Šušković (Dubrava)

Na istoku Zagreba Samoborci su remijem otvorili novu sezonu u trećeligaškom rangu natjecanja. Gosti bodom mogu i moraju biti zadovoljni, jer su domaćini imali više prilika za konačnu pobjedu. U prvih 45 minuta Bašić je s dvije dobre obrane sačuvao „nulu“ na poluvremenu, a početkom nastavka igrači Stjepana Bašića otvaraju brzu kontru koju finišira povratnik u Hebrangovu ulicu, napadač Bencalić. Dvadesetak minuta kasnije najprisebniji nakon kornera je Kolak pa na semaforu svijetli 1:1. U 84. minuti pobjeda je na pladnju za Dubravu, ali Kovačević promašuje veliku priliku za potpuno slavlje pa ostaje bod za svakog.