Pomoćnici: Noršić (Samobor) i Jankavić (Jagnjić Dol)

KLOKOČEVAC: Kostelac, Kižlin, Erceg, Žabčić, Šaldić (od 55. I. Kostelac), Novak, Skukan, Salopek, Beloša, Zeman, Galinec (od 46. Otmačić)

Trener: Miroslav Žabčić

MLADOST KRAJ DONJI: Boranić, M. Cimprešak, Juratovac, Gačarlić (od 73. Kovačić), Damić, D. Cimprešak, Hudina, Frkanec (od 88. Markov), Nežić, Debogović, Sutlar (od 46. Košutić)

Trener: Ivica Valenčak

Igrač utakmice: Dubravko Boranić (Mladost)

Iako su bili bolja momčad, igrači Klokočevca upisali su novi, već 15 ligaški poraz. Prvi dio malo na strani gostiju čiji pomlađeni sastav nije ni jednom uspio nadmuriti Kostelca. U nastavku igrači Klokočevca dominiraju, ali sjajni Boranić u nekoliko navrata na golu Mladosti baca u očaj špice Klokočevca. I onda, u 80. minuti pobjednički gol Mladosti – slobodni udarac s 20 metara Kostelac samo kratko amortizira, a na odbijenoj lopti najbrži je Debogović za krajnjih 0:1.

Zrinski - Bregana 1:1 (0:1)

Susjedi prijateljski

FARKAŠEVEC – Igralište SC Zrinski

Sudac: Golub

Pomoćnici: Kramarić (oba iz Jastrebarskog) i Čunović (Gornja Zdenčina)

Strijelci: 0:1 Kasalo(32), 1:1 Žganjer(81)

ZRINSKI: Vitko, A. Horvat (od 66. D. Horvat), Ištuk, Žganjer, Jagodić, T. Vrančić (od 46.D. Vrančić), Mihelčić (od 77. Koletić), Kovačević (od 46. Župančić), Bencalić, Mataušić, Draclin (od 46. Blažević)

BREGANA: Štibić, Lehpamer, Andabak Ivandić, Babojelić, Celizić, Kasalo, Ćosić (od 72. P. Runtas), Benković (od 63. Tančak), Stanec, Ovčarić (od 55. I. Runtas)

Igrač utakmice: Marko Žganjer (Zrinski)

Remi su susjedskom obračunu Zrinskog i Bregane. Iako su domaćini bili bolji u prvih 45 minuta, na odmor odlaze s rezultatskim minusom. Kasalo je iskoristio malu nesmotrenost domaćih igrača i lagano poentirao kraj Vitkanakon pola sata igre. Zrinski do 81. minute neuspješno lovi remi propustivši nkoliko šansi da bi tada Žganjer glavom pogodio mrežu Bregane za podjelu bodova.

Novaki – Dinamo (J) 2:1 (1:0)

Vlašić razveselio navijače

NOVAKI – Igralište u Novakima

Sudac: Jakovina (Savski Marof)

Pomoćnici: Milaković (Hrastina) i Dekalić Kos (Samobor)

Strijelci: 1:0 Rasi(27), 2:0 Vlašić(57), 2:1 Šipek(75)

NOVAKI: Divković, Barbarić, Ladan, Fabek, Horvat (od 70. Janjić), Gotal (od 77. Petković), Alitović (od 89. Genus), Rasi (od 90. Ivanović), Matijaščić, Brajković (od 81. Marković), Vlašić

Trener: Hrvoje Petković

DINAMO JAKOVLJE: Grgac, Lacković (od 88. Pučić), Škrlin, Gulić, Jelić (od 46. Stojanac), Kovačiček, Eršek, Grgec (od 46. Popek), Šipek, Babić, Borovec

Trener: Zdenko Kuš

Igrač utakmice: Branimir Barbarić (Novaki)

Neizvjestan meč u Novakima na kraju je pripao domaćinu s minimalnih 2:1. U zanimljivom prvom dijelu mreža se samo jednom tresla i to u 27. minuti kada Rasi neobranjivo šalje loptu kraj Grgaca. Do poluvremena svaka momčad ima po jednu veliku šansu za pogodak, ali su oba vratara na ovom suretu bila na visini zadatka. U drugi dio Novaki kreću odlučnije kako bi što prije učvrstili prednost. To im je pošlo za nogom kada nakon sata igre Vlašić drugi put razveseljava 100–tinjak domaćih navijača. Gosti nakon dva gola minusa kreću po sve ili ništa, no samo su jednom uspjeli zatresti Divkovićevu mrežu pa praznih ruku odlaze iz Novaka.

Sutla – Rakitje 5:0 (2:0)

Ne ide protiv Zagoraca

KLJUČ BRDOVEČKI – Igralište Sutle

Sudac: Šabić (Pavlovčani)

Strijelci: 1:0 Šikač(16), 2:0 Banovac(41), 3:0 Šikač(57), 4:0 Hruševar(64), 5:0 Banovac(74)

SUTLA: Legan, Banovac, Marić, Dugandžić, Boranić, Smolčić (od 63. Jakovina), Marković, Leskovar, Gajser, Olovec (od 46. Hruševar), Šikač (od 63. Rautek)

Trener: Tomislav Žitković

RAKITJE: F. Dorotić, Bešker, Prevendar, L. Dorotić, Golub, Sinković, Nuić, Pavić, Tušek, Stanić, Brekalo

Igrač utakmice: Mladen Šikač (Sutla)

Visok poraz Rakitja kod drugoplasirane Sutle. Domaćini su već do predaha osigurali dovoljnu rezultatsku prednost koju su u nastavku samo još i „podebljali“. Dvostruki strijelci za momčad iz Ključa Brdovečkog bili su Šikač i Banovac, dok se jednom u listu strijelaca upisao i Hruševar.

Nakon 20. kola (19 odigranih susreta) vodi BSK s 50 bodova, druga je Sutla sa 44, Zrinski je četvrti s 34, Novaki su sedmi s 28 bodova, Rakitje je deveto s 27, Bregana je jedanaesta s 22, dok je Klokočevac na šesnaestom mjestu s 3 boda.