KOŠARKA - SENIORI – PRIJATELJSKA Auctor - Samobor 66:96 (35:45)

U punom sastavu ipak jači

Seniori Samobora odigrali su nakon samo 14 dana još jednu utakmicu u Sesvetama protiv iste ekipe A2 ligaša Auctora. Ovaj put Samoborci puno uigraniji i u sve jačem sastavu s lakoćom su pobijedili ekipu iz višeg ranga natjecanja i to s visokih 30 razlike.

U prvom poluvremenu Samoborci su uglavnom igrali obranu "čovjeka", a domaćini su, dok su imali snage, kako tako održavali rezultat.

U drugom poluvremenu Samoborci s mnogo dužom i kvalitetnijom klupom igraju kombinirano zonu i presing, osvajaju mnogo lopti i iz kontranapada lako poentiraju. Na kraju visoka i zaslužena pobjeda sve boljih Samoboraca.

Kod Samoboraca istakli su se centri Hrvoj sa 17 poena i 12 skokova, te Krešić s 15 poena i 11 skokova. Valja spomenuti i Mofardina s tri vrhunske blokade koje su publiku podigle na noge.

U utorak su košarkaši Samobora odradili prvi trening u novoj prekrasnoj dvorani pored srednje škole, a već u srijedu Samoborci imaju priliku prvi put u novoj sezoni pogledati seniore Samobora u novom sastavu protiv ekipe Mladosti iz Zagreba.

NOGOMET - 1. županijska liga zapad – 5. kolo

Vatrogasac (Z) – Rakitje 1:2 (0:1)

Stradali vatrogasci

ZDENCI BRDOVEČKI – Igralište Vatrogasca

Sudac: Bionda (Zaprešić)

Pomoćnici: Špoljar (Bistra) i Ruškač (Jakovlje)

Strijelci: 0:1 Horvat(45), 0:2 Horvat(59), 1:2 Sremić(64)

VATROGASAC: Šarić, Mavrović (od 44. Samardžija), Pažun (od 70. Katušić), Pranjić, Hrnjkaš, Žulj, Barukčić, Prskalo, Šimunić (od 70. Huremović), Tucman, Žužul

Trener: Igor Vugrin

RAKITJE: Mihina, Nuić (od 65. Vidović), Boras, Čakanić, Vrčković, Hlevnjak, Bruić, Petković, A. Martinović (od 80. Hrkalo), K. Martinović (od 46. Jozić, od 85. Balaško), Horvat

Trener: Borislav Perica

Igrač utakmice: Horvat (Rakitje)

U petom kolu gosti dolaze do druge pobjede (prve u gostima) najviše zahvaljujući raspoloženom Horvatu koji je sa svoja dva gola praktički sam pobjedio loše domaćine. Prvi gol za Rakićane Horvat postiže pred sam kraj prvog dijela, a drugi u 59. minuti. Igrači Vatrogasca smanjuju na 1:2 nekoliko minuta kasnije, no za više od toga im je nedostajalo raspoloženih igrača.

Novaki – Mladost (L) 5:4 (2:2)

Bungić zapečatio

NOVAKI – SC Novaki

Sudac: Lafter (N. S. Okićko)

Pomoćnici: Kramarić (Jastrebarsko) i Čuković (G. Zdenčina)

Strijelci: 1:0 Marković(2), 1:1 Kačinari(19), 2:1 Bungić(34), 2:2 Alitović(40), 3:2 Kladar(52), 4:2 Kladar(60), 4:3 Alitović(69), 5:3 Bungić(73), 5:4 Kajfeš(90 – 11m)

NOVAKI: Tujec, Kristo, P. Vrkić, Marković, Podnar, Đumlija, Genus, Kladar (od 83. Čović), Pokrajčić, Nemet (od 85. Egri), M. Vrkić (od 25. Bungić)

Trener: Željko Kovačić

MLADOST: Ljubić, Kajfeš, Horvat, Kahlina, Pavlinić, A. Petek, Alitović, Selinović (od 38. M. Petek), Tresk (od 68. Krešenac), Kačinari (od 46. Vitković)

Trener: Stjepan Horvat

Igrač utakmice: Marinko Bungić (Novaki)

U utakmici gdje su golmani obiju momčadi bili najlošiji pojedinci domaćini odnose minimalnu pobjedu. Golovi su počeli padati od druge minute kada Novaki dolaze u vodstvo pa sve do 90 kad gosti jedanaestercem dolaze do minimalnog poraza. Epitet igrača utakmice pripada Bungiću koji je utakmicu započeo na klupi da bi u nastavku ušao te sa svoja 2 gola zapečatio pobjedu Novaka.

Nakon petog kola vode Sava (D) i Dinamo (O) s po 15 bodova, Novaki su šesti sa 7, dok su sedmi igrači Rakitja s 6 bodova.

NOGOMET - Jedinstvena županijska liga – 7. kolo

Bregana – Klas 0:0

Nikako da uđe!

Sudac: Milašinčić (Jaska)

Pomoćnici: Pašalić (Zagreb) i Borković (Domagović)

BREGANA: Herceg, I. Andabak, Nider, A. Andabak, Ivančić, Dekalić (od 75. Otmačić), Sokolović, Jurković (od 60. Brajković), Grdanjski (od 65. Grubač), Beriša, Kulašević (od 73. Šaldić)

Trener: Nikola Tomić

KLAS: Jančić, Bedeković (od 46. Lulić), Veldić, Brcković, Majdak, Hlevnjak, Krilčić (od 88. Bijelan), Briševac (od 70. Barišić), Celčić, Glavić, Miletić

Trener: Josip Rulek

Igrač utakmice: Tomislav Sokolović (Bregana)

Igrači Klasa nezasluženo odnose bod iz Bregane. Bregana je na cijeloj utakmici bolja momčad no gosti su na svojim vratima imali raspoloženog Jančića koji je sve opasne prilike domaćina uspješno otklonio. Najbolje prilike Bregane su u zadnjih 5 minuta kada najprije Sokolović puca kraj gola, a zatim Jančić izvrsno brani mladom Beriši za krajnjih 0:0.

Jaska – Klokočevac 3:0 (0:0)

Praznih ruku i pune mreže

JASTREBARSKO – Stadion na Centrali

Sudac: Kašnar (Paukovec)

Pomoćnici: Bugarinović (Graberje) i Kolarec (Kravarsko)

Strijelci: 1:0 Božić(57), 2:0 Mesic(73), 3:0 Falica(85)

JASKA: Dikšić, Asčić, Falica, Vulje, Lafter, I. Tomašević, Cuković, Šoić (od 72. Lukić), Božić (od 70. T. Tomašević), Šelebaj, Novosel (od 70. Pinturić)

Trener: Damir Katovčić

KLOKOČEVAC: Čalić, Vitko, Dam. Celizić(od 85. Galinec), Sokolović, Janžić, Janjić, Dan. Celizić (od 80. Bošnjak), Kos, Matijaščić, Šeperić (od 70. Dolić), Salopek

Igrač utakmice: Tihomir Mesic (Jaska)

Još jedno loše izdanje igrača Klokočevca na gostujućim terenima na kojima još ove sezone nisu došli ni do boda. U ravnopravnom prvom dijelu rezultat se nije mijenjao da bi se domaćini u zadnjih pola sata utakmice probudili te sa tri gola uvjerljivo ostvarili pobjedu.

Zrinski Tehnovent – Jelačić 3:1 (1:0)

Negostoljubivi domaćini

FARKAŠEVAC - Igralište SC Zrinski

Sudac: Ešegović (Šenkovec)

Pomoćnici: Kušer (Zaprešić) i Školjak (Beter)

Strijelci: 1:0 Župančić(40), 1:1 Mikulin(56), 2:1

Krstanović(58), 3:1 Radek(80)

ZRINSKI: Kožarec, Radek, Mataušić (od 78. Beljak), Celizić, Vrančić, Murić (od 46. Draclin), Šicl, Krstanović, Horvat (od 89. Sirovica), Hainešek, Župančić

JELAČIĆ: Grahovac, Jurčić (od 65. Culović), Barbarić, Kovačević (od 46. Mirenić), Musa, Matejčić (od 46. M. Matković), K. Matković, Čunčić (od 46. Mikulin), Maksimović, Mikulinec, Paviša

Trener: Vlado Horvat

Igrač utakmice: Ivan Radek (Zrinski)

U prvih pola sata igre gosti imaju dvije dobre prilike koje ne realiziraju (domaćini izbacuju loptu s gol crte), a u 40. minuti im stiže kazna – gol Župančića. U drugom dijelu igrači Jelačića stižu do 1:1, ali taj rezultat stoji kratko na semaforu jer samo dvije minute kasnije na dodavanje Radeka Krstanović vraća prednost Zrinskom, a pobjedu u 80. minuti potvrđuje asistent kod drugog gola, Radek.

Savski Marof - TOP 6:3 (3:2)

Torpedirali ih šest puta

SAVSKI MAROF – Igralište Savskog Marofa

Gledatelja

Sudac: Batušić (Cvetković)

Pomoćnici: Gvozdanović (Jaska) i Školjak (Beter)

Strijelci: 0:1 Vlašić(6), 1:1 Postružin(12), 2:1 Lepesić(26), 3:1 Jozić(29), 3:2 Biškupić(40 – 11m), 4:2 Postružin(55 – 11m), 4:3 Biškupić(58), 5:3 Postružin(68), 6:3 Bakić(75)

SAVSKI MAROF: Muratović, Mejdančić, Jozić, Dujaković (od 85. Balagić), Mijatović, Vučetić, Barun, Lepesić, Postružin (od 87. Bečirević), Miletić, Bakić

Trener: Predrag Tepšić

TOP: Husak, Matus, Maceković, Šabarić, Jakopec, Matulin (od 60. Kovač), Vukas, Galić, Biškupić, Vlašić, Dujmović (od 67. Pavec)

Trener: Josip Galić

Crveni karton: Mijatović(40)

Igrač utakmice: Nened Postružin (Savski Marof)

Iznenađenje kola dogodilo se u Savskom Marofu gdje je domaćin koji je do ovog kola imao samo jedan bod uzeo mjeru vodećem na tablici. Gosti su prvi došli do vodstva, ali domaćini na poluvrijeme odlaze sa prednošču od jednog gola, ali i sa igračem manje. Gosti iz Kerestinca brojčanu prednost na terenu u drugih 45 minuta ne uspjevaju iskoristiti nego Marofčani još povećavaju prednost na krajnjih 6:3.

Nakon sedmog kola vodi Sloga (B) s 17 bodova, Jaska, Dinamo Hidrel i TOP dijele drugo mjesto s 14, Zrinski je sedmi s 12 bodova, Klokočevac jedanaesti s 9, dok je Bregana na šesnaestom mjestu s 5 bodova.

NOGOMET - 4. HNL središte B – 7. kolo

Stupnik - Sava 4:0 (1:0)

Sava poplavljena kod Stupnika

STUPNIK – Igralište NK Stupnika

Gledatelja 250

Sudac: Vulić (Novska)

Pomoćnici: Vlašić (Donja Vlahinička) i Kodečak (Sela)

Strijelci: 1:0 P. Fabek(39), 2:0 Šporčić(58 – 11m), 3:0 Beg(69), 4:0 Marijan(88)

STUPNIK: Prpić, Beg (od 88. Kovačić), Debak (od 75. Roca), Meglajec, Nimac, T. Fabek, Patljak, Anić, Milivojević, P. Fabek (od 77. Marijan), Šporčić

Trener: Vlado Benšak

SAVA: Mohler, Petravić (od 57. Pintar), Dodig, Pečarić, Drenški, Čakanić, Golemović, Bajan, Karamarko, Franjković, Žižić

Trener: Zoran Smiljanec

Crveni karton: Mohler(57)

Igrač utakmice: Pavao Fabek (Stupnik)

U prvom dijela momčadi su podjednake, no domaćini ipak odlaze na odmor golom Fabeka iz 39. minute. U drugom dijelu ključni trenutak utakmice: Čakanić krivo vraća loptu u 16 – terac te Mohleru jedino preostaje rušiti domaćeg napadača te sudac pokazuje na kreč, a Mohleru crveni karton. Šporčić sa bijele točke povisuje rezultat na 2:0 te osigurava pobjedu domaćina koji oni do kraja utakmice sa igračem više lagano povećavaju na 4:0 golovima Bega i Marijana.

Samobor – Metalac 2:2 (0:2)

Spas iz sumnjivog penala

Sudac: Jakovina (Zaprešić)

Pomoćnici: Gašper (Peskovec) i Planinić (Nova Kapela)

Strijelci: 0:1 Džaferović(17), 0:2 Džaferović(35), 1:1 I. Raić(75), 2:2 Kovačić(78 – 11m)

SAMOBOR: Fabijan, Čakanić, Ivanišević (od 70. Štefković), Pavlović, S. Raić, Jordan (od 46. Kasalo), Horvat, Deak, I. Raić, Kovačić, Grgečić (od 79. Oroz)

Trener: Slađan Ašanin

METALAC: Dolenčić, Mliconić, Jurković, Živčić, Balen, Alijagić, Milnović (od 78. Hesely), Osmanagić, Kovačević, Džaferović, Lovreković

Trener: Zoran Buinac

Crveni karton: Horvat(72); Džaferović(50), Jurković(89)

Igrač utakmice: Dean Dolenčić (Metalac)

U derbiju sedmog kola Samobor i Metalac su podijelili bodove rezultatom 2:2. U prvom dijelu Samoborci su aktivnija momčad, no gosti iz Siska se dobro brane, a glavni napad su im kontre iz kojih su precizni što je najbolje pokazao Džaferović pogotcima u 17 i 35. minuti za 0:2 na poluvremenu. U drugom dijelu Samoborci još više pojačavaju napad,a pomogao im je i strijelac gostiju koji u 50. minuti dobiva crveni karton. I onda u razmaku od tri minute blitz krieg domaćina: prvo Raić nakon udarca Deaka u stativu posprema odbijanac za smanjenje vodstva, a Kovačić iz sumnjivog jedanaesterca u 78. donosi zasluženi bod za domaće.

Nakon sedmog kola vode Mraclin i Zelina sa po 15 bodova, Samobor je na trećem mjestu sa 14, dok Sava je trinaesta s 8 bodova.

NOGOMET - Jedinstvena županijska liga – 6. kolo

Sloga (K) – Bregana 1:0 (0:0)

I jedan dovoljan

KRIŽ – Igralište u Sportskom parku

Sudac: Koprić (Potočec)

Pomoćnici: Marčetić (Zagreb) i Gradinščak (Vrbovec)

Strijelci: 1:0 Crnogaj(53)

SLOGA: Družinec, Vorel, Krajinović (od 46. Novak), Podgorski, Oković, Sokolić (od 79. Kucelj), Bosankić, Karašić, Crnogaj, Pleteš, Kovačević

Trener: Stjepan Pokupec

BREGANA: Herceg, I. Andabak (od 86. Kulašević), Nider (od 46. Grubač), Dekalić, Ivančić, A. Andabak (od 66. Grdanjski), Komerički, Jurković (od 56. Otmančić), Brajković (od 56. Šaldić), Sokolović, Beriša

Igrač utakmice: Ivan Podgorski (Sloga)

U prvom poluvremenu domaćini su bolja momčad, no tek u 53. minuti uspijevaju realizirati svoju nadmoć, Crnogaj volejem donosi prednost Slogi. Nakon primljenog gola Bregana pokušava doći do boda, a to im zamalo uspijeva u sudačkoj nadoknadi kada Sokolović pogađa stativu. No ipak rezultat ostaje 1:0, a Bregana na samo četiri skupljena boda u šest kola.

TOP – Jaska 2:1 (1:1)

Pobjeda s igračem manje

KERESTINEC – IgrališSC Kerestinec

Sudac: Župan (V. Gorica)

Pomoćnici:Kos (Mraclin) i Cerovski (Hrašće)

Strijelci: 0:1 Novosel(36), 1:1 Biškupić(38), 2:1 Stunja(88)

TOP: Husak, Matuš, Šimag (od 78. Maceković), Šabarić, Jakopec (od 78. Stunja), Puntarec, Vukas (od 88. Matulin), Galić, Biškupić, Dujmović, Vlašić (od 89. Huseinović)

JASKA: Dikšić, Aščić, Falica, Vulje, Lafter, Tomašević, Cuković, Božić, Šelebaj, Novosel (od 70. Mesić9, Šoić (od 80. Lukić)

Igrač utakmice: Ivica Biškupić (TOP)

Gosti dolaze u vodstvo u 36. minuti iz sumljive pozicije (pogreška pomoćnog suca kod zaleđa). No domaćini do poluvremena ipak uspijevaju doći do izjednačenja, strijelac je bio ponovo raspoloženi Biškupić. Od 64. minute TOP igra s igračem manje, ali gosti, umjesto da idu po pobjedu, u samom kraju utakmice primaju gol koji Kerestinčane ostavlja na prvom mjestu tablice.

Dinamo Hidrel – Zrinski Tehnovent 6:3 (3:0)

Moglo je i gore

NOVO ČIĆE – Igralište Dinamo Hidrela

Pomoćnici: Pašalić (Zagreb) i Dragila (Buševec)

Strijelci: 1:0 J. Rožić(5), 2:0 Hujdur(39), 3:0 Z. Rožić(42), 4:0 Z. Rožić(46), 4:1 Krstanović(54), 5:1 Cvetković(55), 6:1 Z. Rožić(67), 6:2 Krstanović(71), 6:3 Hainešek(90)

DINAMO: Pereković, Katalenić (od 84. Slivak), Marinković, J. Rožić, Kulić, Milanščak (od 64. Pejić) Malbaša, Z. Rožić, Hujdur, Cvetković, Crnov

Trener: Zoran Tomčić

ZRINSKI: Kožarec, Bekiri (od 56. Binički), Hainešek, Murić, Vrančić, Radek, Žganjer, Sirovica (od 61. Herman), Draclin (od 64. Lehpamer), Krstanović, Jazvić

Igrač utakmice: Zvonomir Rožić (Dinamo Hidrel)

U utakmici u kojoj su strijelci imali svoj dan, Dinamo je uvjerljivo pobijedio Zrinski 6:3. Sve je već bilo gotovo nakon prvih 45 minuta kada gosti već vode 3:0, a u prvih 20 – tak minuta drugog poluvremena domaćini imaju i visokih 6:1. No tada se gosti ipak malo bude te s 2 gola barem malo smanjuju rezultatsku katastrofu.

Klokočevac - Lomnica 3:0 (0:0)

Slomili ih!

Pomoćnici: Gvozdanović (Jastrebarsko) i Borković (Domagović)

Strijelci: 1:0 Dam. Celizić(66), 2:0 Kos(86), 3:0 Kos(88)

TOP: Čalić, Salopek, Dam. Celizić, Sokolović, Janžić, Janjić, Dan. Celizić, Kos (od 89. Bašić), Matijaščić (od 88. Galinec), Šeperić (od 88. Lehpamer), Vitko

LOMNICA: Cundeković, Ververger, Smolković, Šoštarec, Curić, Radočaj, Grđan, Jurić, Mikas, Ačkar, Grđan, Pečeniković (od 75. Ivanković)

Trener: Stjepan Mikac

Igrač utakmice: Ivan Kos (TOP)

Nogometaši Klokočevca već tradicionalno nastavljaju s dobrim igrama na domaćem terenu. Ovog puta nastradala je Lomnica, iako teže nego što sugerira rezultat. U prvom dijelu bez pogodaka, a mrežu Lomničana tek je u 66. načeo Celizić. U zadnjih pet minuta pobjedu s 2 gola potvrđuje rutiner Kos.

Nakon šestog kola vode Sloga (B) i TOP s po 14 bodova, Klokočevac i Zrinski su sedmi i osmi s 9, dok je Bregana na šesnaestom mjestu s 4 boda.

STRELJAŠTVO - 10. prvenstvo Lovačkog saveza Zagrebačke županije u gađanju glinenih golubova

Golubovi padali, krvi nije bilo!

U Galgovu je 2. rujna upriličeno jubilarno deseto prvenstvo Lovačkog saveza Zagrebačke županije u gađanju glinenih golubova discipline trap. Natjecanje je održano u organizaciji i na streljani Lovačkoga društva Šljuka iz Svetog Martina pod Okićem. Nastupilo je osam ekipa, koliko ukupno ima i lovnih ureda na području Zagrebačke županije.

Prva tri mjesta osvojili su Lovni ured Vrbovec, sa 119 pogođenih glinenih golubova, ekipa Lovnog ureda Velika Gorica sa 118 i ekipa Lovnog ureda Ivanić Grad sa 117 pogodaka.

U pojedinačnom dijelu natjecanja pobijedio je Dražen Božić iz Lovnog ureda Ivanić Grad sa 42 pogođena glinena goluba, a treći je bio Davor Garašić iz Lovnog ureda Samobor sa 40 pogodaka.

Vladimir Cvetko, predsjednik Lovačkog saveza Zagrebačke županije i dopredsjednik Hrvatskog lovačkog saveza uručio je trima najbolje plasiranim ekipama pehare, dok je pobjednička ekipa Lovnog ureda Vrbovec dobila i prelazni pehar, a članovi ekipe i prigodne medalje.

Za novouređeni lovački dom Cvetko je predsjedniku domaćina Franji Garašiću uručio umjetničku sliku, rad akademske slikarice Zlatice Živković.

Sudačko je povjerenstvo odradilo svoj posao korektno, a Vinko Garašić, Stjepan Šolčić, Milan Rudar i njihovi pomoćnici, koji su bili zaduženi za besprijekornu organizaciju, bili su na visini zadatka.

Napisao i snimio: Boris Debogović

Antun i Lana Laušin pobjednici 1. Memorijala Vladimira Lenčeka

Ferotrans najbolji u Hrvatskoj

Pred velikim brojem znatiželjnika 15. i 16. rujna održan je ocjenski rally 1. Memorijal Vladimira Lenčeka, koji se bodovao za Prvenstvo Zagreba i Prvenstvo Hrvatske. Na Zagrebačkom velesajmu okupilo se tridesetak posada, koje su odvozile šest posebnih ispita spretnosti.

Moglo se vidjeti puno kvalitetnih vožnji, a članovi SAK Samobora su od početka vodili. Na kraju su i odnijeli pobjedu sa 7,5 sekundi prednosti ispred posade Božićević-Lučić ukupno i 10 sekundi prednosti ispred posade Cesar-Poredski u klasi 2 u kojoj voze. Time je Ferotrans Samobor osigurao prvo mjesto u konkurenciji timova u Hrvatskoj.

Ostala su još dva natjecanja do kraja sezone. Jedno, koje će se bodovati za Prvenstvo Hrvatske i za Prvenstvo Zagreba i jedno koje će se bodovati samo za Prvenstvo Zagreba. Nakon ovog natjecanja skoro sa sigurnošću možemo reći da su Antun i Lana Laušin ponovno prvaci Hrvatske i u klasi i u ukupnom poretku. Time su osigurali drugi Zlatni volan za Lanu.

Iduće natjecanje je na redu 13. listopada u Zagrebu.

Stjepan Stanić

NOGOMET - 4. HNL središte B – 6. kolo

Sava – Bistra 1:1 (0:0)

Bistra Sava poravnata

FARKAŠEVAC – Igralište SC Zrinski

Sudac: Malekinusić (Sisak)

Pomoćnici: Vlašić (Vlahinička) i Božiček (Gračanica)

Strijelci:1 :0 Drenški(47), 1:1 Vučković(60)

SAVA: Mohler, Gavran, Žižić (od 51. Petravić), Drenški, Čakanić, Franjković (od 62. Šurbek), Milečki, Karamarko, Golemović, Pečarić, Murić (od 46. Bajan)

BISTRA: Grabušić, Babić (od 46. Kovačiček), Šimunić, Drenški, Jelić, Coha, Dibena, Škreblin, Poljski (od 71. Delač), Đurđević (od 78. Pejčinović), Vučković

Trener: Zdravko Zbukvić

Igrač utakmice: Nino Vučković (Bistra)

U prvih 20 minuta gosti su bolja momčad, no onda se domaćini bude te najbolju priliku za domaćine propušta Franjković kada njegova lopta završava na prečki. Na početku drugog dijela, u 47. minuti drenški glavom dovodi Savu u prednost, no taj rezultat vrijedi samo deset minuta kada Vučković koristi ubačaj Đurđevića te poravnava rezultat. Do kraja utakmice rezultat se ne mijenja te Sava upisuje drugi podjelu bodova u sezoni.

Sokol – Samobor 0:3 (0:2)

Očerupali sokole

VELIKA LUDINA – Sportski park Tratinčica

Sudac: Petrac (Velika Buna)

Pomoćnici: Špoljar (Bistra) i Rukšač (Jakovlje)

Strijelci: 0:1 Kovačić(19), 0:2 Kovačić(40 – 11m), 0:3 I. Raić(85)

SOKOL: Vein, Hajek, Turina, Bohatka, Štimac, Blažević, Radman (od 46. Šegec), Oštrec, Culjaga, Marđetko (od 46. Bašić), Zrinščak

SAMOBOR: Fabijan, Marjanić, Lisec (od 60. Oroz), Čakanić, Pavlović, Jordan, I. Raić, Horvat, Grgečić (od 68. Štefković) Deak, Kovačić (od 83. Mamić)

Igrač utakmice: Damir Kovačić

U petom nastupu od povratka iz Vinogradara Damir Kovačić je praktički sam doveo Samoborce do troboda. Svoj prvi gol postigao je u 19. minuti iz svoje specijalnosti, slobodnog udarca, dok je drugi bio sa bijele točke. Ni gosti nisu bili bez prigoda, no Fabijan je ovaj puta bio na razini te je obranio nekoliko teških udaraca, a uz to domaćini nisu ni iskoristili jedanaesterac. Pobjedu gostiju u 85. minuti je zapečatio Raić solo prodorom.

Nakon šestog kola vodi Mraclin sa 14 bodova, drugi Samobor ima 13, dok je Sava na jedanaestom mjestu s 8 bodova.