Bodovni turnir u standardnim i latino - američkim plesovima

Samoborci izvrsni!

Samoborski Športski plesni klub bio je domaćin bodovnog turnira u standardnim i latino - američkim plesovima. Petstotinjak oduševljenih gledatelja uživalo je u subotu, 12. listopada u natjecanjima u kojima su i Samoborci pokazali svo umijeće sportskog plesa.

Posebno vrijedi izdvojiti parove Miroslav Dubić - Tanja Đaković i Dražen Petrović - petra Novosel, koji su izborili prva mjsta u kategoriji standardnih plesova, dok su se u konkurenciji latino - američkih plesova morali zadovoljiti drugim mjestima.

3. HNL središte - 8. kolo - Velika Mlaka - Samobor 1:2

Pobjeda u zadnji čas

Već su u prvom poluvremenu igrači Samobora dali do znanja da ih u ovoj utakmici zanimaju sva tri boda. Bolja igra rezultirala je pogotkom Puškarića u 21. minuti.

Pritisak nije slabio i, da je bilo više snalažljivosti i sreće, razlika je u drugom poluvremenu mogla biti i veća. No, umjesto toga, u 80. minuti domaćini su izjednačili. Ipak, nakon isključenja Vulelije, domaćini više nisu imali snage za jači otpor i u 89. minuti Jordan je postigao pogodak za vrijednu pobjedu.

I.T.

OSTALI REZULTATI 8. kola:

Karlovac - ZET 2:1, Dugo Selo - Lučko 0:3, Dragovoljac Hrašće - Trnje 0:2, Vrbovec - Zagorec 0:1, Mladost Regeberacija - Segesta 0:3 i Vrapče - Ilovac 3:1.

Na tablici vodi Karlovac s 19 bodova, a Samobor je na 5. mjestu s 15 bodova.

Jedinstvena županijska liga - 10. kolo

Rezultati:

Lukavec - Jaska 0:3, Sava (S) - Mladost (O) 3:1, Radnik - Zaprešić 3:4, Stupnik - Rugvica 0:0, Strmec - Zrinski Tehnovent 2:1, Vinogradar - Klokočevac 6:2, Iskra Zelina - jelačić 4:0 i Udarnik - Lonja 4:0

Na tablici vodi Udarnik s 27 bodova.

Sava je na 5. mjestu sa 16 bodova, Stupnik je na 10 mjestu s 13 bodova, Zrinski Tehnovent je 11. s 13 bodova, a Klokočevac je na 13. mjestu s 10 bodova.