Streličarski turnir u Podsusedu

Dva zlata, srebro i dvije bronce za Samoborce

U subotu, 12. veljače, u dvorani Sutinska Vrela u Podsusedu održan je streličarski turnir na kojem su Samoborci ponovno dokazali da spadaju u sam vrh hrvatskog streličarstva. Nastupilo je sedam Samoboraca u kadetskoj i seniorskoj konkurenciji.

Najuspiješniji od svih i ovaj je put bio Mario Vavro, koji je u najjačoj i najbrojnijoj kategoriji seniora složenog luka osvojio 1. mjesto te još jednom dokazao svoju dominaciju u ovom sportu. S njime je u konkurenciji pucao i Gordan Jelača, koji je osvojio 8. mjesto.

U istoj kategoriji za žene natjecale su se dvije predstavnice. Laura Jurišić osvojila je 2. mjesto, a Lana Koller 3.

Jednako uspješan kao Mario, ali u konkurenciji kadeta, bio je Mihovil Srebren, koji je također osvojio 1. mjesto.

U kategoriji zakrivljenog luka u konkurenciji kadeta Samoborci su imali dvoje predstavnika. Luna Pađan osvojila je 4. mjesto u ženskoj, a Vito Devčić 3. mjesto u muškoj konkurenciji.