10. Sakura kup - Novaki, 4. prosinca

Profectusovci se vratili sa 14 medalja

Natjecatelji Judo kluba Profectus Samobor osvojili su 4. prosinca, na desetom Sakura kupu, održanom u Sportskoj dvorani Osnovne škole Vladimira Deščaka u Novakima, u konkurenciji 461 natjecatelja iz 31 kluba, 14 medalja, po 5 zlatnih i srebrnih i 4 brončane.

Prva mjesta osvojili su Jana Pšeničnjak, Jan Tarle, Leon Jurković, Patrik Ćosić i Vigo Gambiroža. Drugo mjesto pripalo je Sari Grgurić, Lauri Curman, Petru Krgi, Teu Boškoviću i Mateju Dutkoviću. Treći su bili Gita Turk, Gabriel Matijević, Marko Ćurić i Fredi Pavlović.

Patrik Ćosić proglašen je za najboljeg natjecatelja u uzrastu do 10 godina, ekipa dječaka do 10 godina osvojila je 1. mjesto u ukupnom poretku klubova, a natjecatelji Judo kluba Profectus Samobor su u ukupnom plasmanu klubova zauzeli 2. mjesto u konkurenciji 31 kluba.