4. nogometna liga središte Zagreb – 14. kolo Croatia (H) - Sava (S) 4:1 (3:1)

HRASTJE – Igralište Croatije

Bez gledatelja

Sudac: Brkić (Zagreb)

Pomoćnici: Tuđa i Veseljak (oba iz Zaboka)

Strijelci: 1:0 Šaško (6), 2:0 Kćira(15), 2:1 Zelenika(29), 3:1 Cvitanović(34), 4:1 Cvitanović(86)

CROATIA: Pintar, Maloseja (od 46. Habajec), Legin, Kćira, Stojanović, Bukal (od 72. Banovec), Hranjec, Cvitanović, Šaško, Bedeković (od 81. Gotal)

Trener: Vladimir Sever

SAVA STRMEC: Lukić, Jakovljević, Novoselec, Zelenika, Petravić, Držić, Cvetović, Maruna, Čačić (od 54. Duspara), Crnković (od 85. Cajger), Motočić

Trener: Ivan Milas

Igrač susreta: Filip Cvitanović (Croatia)

Uvjerljivi domaćini nastavljaju pobjedničku seriju koju nije uspjela zaustaviti ni gostujuća Sava koja je nakon samo 15 minuta igre bila u minusu od dva gola. Za 1:0 loptu iza leđa Lukića spremio je Šaško, dok se desetak minuta kasnije Kćira upisao u listu strijelaca za dodatnu prednost Croatie. U 29. minuti kriva procjena domaćeg vratara Pintara na ubačaj Zelenike vratila je Savu u igru, no samo nekoliko minuta kasnije novi gol u gostujućoj mreži. Strijelac tog kao i onog pred kraj meča bio je Cvitanović pa gosti nisu imali nikakve prigode doći u borbu makar i za bod.

Nakon četrnaestog kola vodi Lukavec s 35 bodova, druge su Ravnice s 34, dok je Sava četrnaestom mjestu s 12 bodova.