Veliki uspjesi Sportskog auto kluba Samobor

AUTOMOBILIZAM - Poznaju samo pobjede i pokoje drugo mjesto

AUTOMOBILIZAM - Poznaju samo pobjede i pokoje drugo mjesto-1

Nakon nedavno završenog prvenstva Hrvatske u autoslalomu poznati su najbolji, a Sportski auto klub Samobor po drugi je puta zaredom osvojio klupski naslov!

U pobjedničkoj ekipi najveći obol ovom velikom uspjehu dali su vozači: Antun Laušin (viceprvak u Klasi II), Dario Mučnjak (prvak u Klasi II), Marko Milosavljević (prvak u Klasi III), Goran Laušin (viceprvak u Klasi VI) i Marko Stanisavljević (viceprvak u Klasi I). Goran Laušin je osvojio i ukupno 3. mjesto u generalnom plasmanu.

Vrijedi napomenuti da neumorni Antun Laušin vozi i "kronometar", a državni je veteranski prvak već tri godine zaredom i 3. u klasi do 1600 kubičnih centimetara.

Sportska je nepravda učinjena Darku Mučnjaku, koji je u disciplini Fromula driver na prve dvije utrke bio 1. i 2., da bi, nakon toga, "istarski lobi" naprasno promijenio pravila natjecanja pa je razočarani Mučnjak prekinuo s natjecanjem.

Članovi Sportskog auto kluba Samobor tijekom godine su nastupili i na natjecanjima u Srbiji (Aranđelovac i Užice), gdje su dostojno reprezentirali naš automobilizam, zauzevši u svojim kategorijama prva, druga i treća mjesta.