Pomoćnici: Drkulec i Kramarić (svi iz Jastrebarskog)

Strijelci: 1:0 Rašić(25), 2:0 Smolčić(65), 3:0 Smolčić(80)

SUTLA: Grba, Vorih, Ivanković, Jakovina (od 80. Ištuk), Zendeli, Leskovar (od 84. Tomljenović), Šintić, Stipković, Cindrić (od 57. Smolčić), Gaiser, Rašić (od 69. Šikač)

Trener: Tomislav Žitković

SLOGA OREŠJE: Severinac, Filipović, Prahin, Nehutni, Crnjac, Jež, Kukolja (od 82. Penezić), Masnjak (od 73. Bojić), Filipović (od 46. Malečić), Ciglar, Sapanjoš

Igrač utakmice: Veno Smolčić (Sutla)

I u drugom gostujućem nastupu igrači iz Orešja upisali su poraz, ponovno bez postignutog pogotka. Sklizak teren nije odgovarao domaćinu koji je kroz pas igru tražio pogodak. Prvu veliku prigodu nakon 20 minuta igre ima Sloga, ali konačni mat sprječava vratar Grba. Pet minuta kasnije nakon kornera gosti zaboravljaju na Rašića koji ne zaboravlja zatresti mrežu. U nastavku gosti potisnuti u obrani pa kvalitetniji domaćini golovima u 65. i 80. minuti osiguravaju nove prvenstvene bodove.

TOP – Jamnica 1:3 (1:1)

Beočekivano, ali zasluženo

Sudac: Lacković

Pomoćnici: Lešković i Matijašec (svi iz Zaprešića)

Strijelci: 0:1 Mihalić(8), 1:1 Pipić(9), 1:2 Peršin(77), 1:3 Vračević(84)

TOP: Benjak, Lisec, Krnjus, Kutija, Mravunac, Cvitanović, Pipić Šolčić, Žlender, Antunović (od 65. Brčić), Špehar

Trener: Goran Orešković

JAMNICA: Ban, Vidak (od 82. Živko), Štulhofer (od 56. Bačić), Tuka, Batarilo, Luketić, Lasić (od 89. Lolić), Žunec, Peršin, Vračević, Mihalić

Trener: Sebastijan Terihaj

Igrač utakmice: Ivica Vračević (Jamnica)

Neočekivan poraz TOP–a od gostiju iz Pisarovine. Uzbudljiv početak meča u Kerestincu donio je 2 gola u uvodnih 10 minuta. Prvo gosti pogađaju u 8. za 0:1, a samo minutu kasnije na asistenciju Žlendera Pipić vraća stvari na početak. Do odmora totalna premoć domaćina koji su najbliže potpunom preokretu bili kad je Mravunčev udarac odsjeo na okviru vrata. U nastavku ponovno viktorija na jedna vrata, ali bez učinka. Gosti domaće promašaje naplaćuju u posljednjih 15 minuta. Prvo Peršin u 77. poentira za 1:2, a potom Vračević pogotkom u rašlje potvrđuje trobod Jamnice.

Sava (S) – Sava (SH) 3:0 bb

Ne može bez papira!

Samo 8 minuta igre bilo je dovoljno da igrači Save upišu treću prvenstvenu pobjedu. To mogu zahvaliti gostima koji su Strmec doputovali s 14 igrača, ali šestorica njih u samom startu nisu mogli na zeleni teren zbog neuredne dokumentacije (istekao liječnički pregled). U prvoj minuti „ozljeda“ je zaustavila još jednog igrača u obavljanju svoga posla. Kada je u 8. minuti gost ostao s 6 igrača u polju, sucu Pajaču nije preostalo ništa drugo nego da prekine meč koji će biti registriran 3:0 za domaćina.

Nakon 3. kola vodi Sava (S) s devet bodova, drugi je Naftaš Ivanić sa 7, TOP je četvrti sa 6, dok je Sloga (O) na četrnaestom mjestu s 3 boda.

Samoborski športski savez i u ovoj godini će organizirati sportsko-edukativni projekt pod nazivom Hrvatski olimpijski dan 10.9.2015. godine

OLIMPIZAM - Upoznajte različite sportove

Cilj programa je masovnije uključivanje građana u razne oblike sportskih aktivnosti i podizanje svijesti o važnosti redovnog bavljenja tjelesnim aktivnostima svakog čovjeka, a naročito djece i mladih.

Programom se pozivaju svi građani da se 10. rujna bave sportskim aktivnostima po vlastitom izboru, odnosno tjelesnim aktivnostima koje smatraju primjerenim svojoj dobi, tjelesnoj spremi ili zdravstvenom stanju, uzimajući u obzir i raspoloživost sportskih terena i objekata.

Hrvatski olimpijski dan će se ove godine obilježiti u suradnji s 15 klubova iz članstva Samoborskog športskog saveza.

Na prostoru otvorenih terena Osnovne škole Bogumil Toni, 10. rujna 2015. godine u terminu od 10,30 do 12,30 sati građani, a prije svega školarci i mladi, imat će priliku, uz druženje sa sportašima, upoznati različite sportove.

Očekuje se dolazak oko 1000 djece iz vrtića i škola s područja Grada Samobora.

Osim prezentacije sportova, program će uveličati poznati sportaši Grada Samobora koji će se u program uključiti u razgovoru s voditeljem, razgovoru s djecom, fotografiranjem i slično, a sve u svrhu kvalitetnije promocije sporta i uključivanja što većeg broja djece u sportske aktivnosti.