Pomoćnici: Dolibašić (oba iz Velike Gorice) i Jovančević (Zagreb)

SLOGA OREŠJE: Gudžević, Filipović (od 57. Malečić), Prahin, Lovro Masnjak, Crnjac, Kruhek, Kukolja (od 85. Nehutni), Luka Masnjak, Vučur, Jež (od 73. Graf), Sapanjoš (od 66. Bojić)

Trener: Tomislav Vučur

LADUČ: Lopatić, Cvetković (od 46. Anđelić), Huskić (od 61. Lenić), Boranić, Kulenović, Snuk, Šoštarić, Salija (od 82. Šantorić), Đeno, Remenar, Matić

Trener: Davor Debogović

Igrač utakmice: Zemo Gudžević (Sloga)

Početnih 0:0 u Orešju bilo je ujedno i završni, ali i najrealniji rezultat. Po prikazanoj igri gosti malo bolji, ali bez završnog „uboda“ kojim bi kapitalizirali kvalitetniju izvedbu na zelenom terenu. Domaćini su veliku priliku imali u 77. minuti, no iz blizine trener – igrač Vučur nije bio precizan u situaciji iz koje teže promašiti nego pogoditi mrežu.

TOP – Sava (S) 1:3 (0:0)

Gosti ipak bolji od žilavog domaćina

KERESTINEC – SC Kerestinec

Gledatelja 200

Sudac: Lacković (Jablanovec)

Pomoćnici: Kramarić (Jastrebarsko) i Pirša (Donja Zdenčina)

Strijelci: 0:1 Novoselec(50), 0:2 Novoselec(53), 1:2 Šolčić(65), 1:3 Filipović(81)

TOP: Maglica, Lisec, Špehar (od 46. Pipić), Kutija, Cvitanović (od 79. I. Jaklenec), Krnjus, Mravunac, Piplica, Žlender (od 46. Šolčić, od 72. Mesić), Bencalić, Brglez (od 58. Jukić)

Trener: -

SAVA STRMEC: Kovačić, Novoselec (od 81. Ratešić), Filipović, Frajt, J. Matošević, M. Matošević, Halužan, Maruna (od 66. Ovčariček), Župančić, Mihelčić, Gavran

Trener: Damir Kovačić

Igrač utakmice: Luka Novoselec (Sava)

Još samo domaći susret protiv Sloge iz Orešja stoji igračima iz Strmca pred ostvarenjem stopostotne uspješnosti u jesenskom dijelu natjecanja. Boljom igrom u drugih 45 minuta igrači Damira Kovačića porazili su žilavog domaćina koji u nastavku nije mogao parirati razigranom lideru prvenstva. Gosti do 0:1 dolaze u 50. minuti nakon kornera kojeg glavom finišira Novoselec. Tri minute kasnije copy paste prethodne akcije: ponovno korner, ponovno Novoselec ostaje sam i ponovno se trese mreža Maglice. Kerestinčani kompliciraju situaciju u 65. kada na 1:2 smanjuje na poluvremenu uvedeni Šolčić. Sve dileme o pobjedniku riješio je još jedan defenzivac u redovima gosta, Filipović, golom iz novog kornera u 81. minuti.

Nakon 14. kola vodi Sava (S) sa 42 boda, drugi je Naftaš Ivanić s 29, Sloga (O) je jedanaesta sa 17, dok je TOP na četrnaestom mjestu s 13 bodova.