Pomoćnici: Kušer (Zaprešić) i Novosel (Vrbovec)

MLADOST LUKA: Supina, J. Kajfeš (od 88. Ružić), Kahlina, Pirički, Petek (od 55. Masnjak), Borovnjak (od 30. Kleković), Kuš, Šeničnjak, Ostreš, Ružić, M. Kajfeš

Trener: Predrag Tresk

BREGANA: Štibić, Babojelić (od 86. Štiglić), Crnković (od 71. Biondić), Andabak (od 46. Runtas), Ramić, Ladišić (od 70. Brajković), Tančak, Vapnar, Vlašić, Škacan, Ovčarić

Igrač utakmice: Petek (Mladost)

Nakon niza od četiri kola bez poraza, igrači Davida Kižlina upisali su na gostovanju u Luki drugi prvenstveni i to s minimalnih 0:1. Najvažniji detalj susreta dogodio se u 44. minuti kada je obrana gostiju zaboravila na Peteka, a on neobranjivo spremio loptu iza leđa nemoćnog Štibića. Gosti su u drugih 45 minuta pokušavali doći do boda, no domaćini dobro zatvaraju sve prilaze golu i nakon posljednjeg sučeva zvižduka slave pobjedu.

Bestovje – Novaki 1:3 (1:0)

Gosti uraganom do pobjede!

BESTOVJE – SC Bestovje

Sudac: Pavić

Pomoćnici: Rešetar i Božić (svi iz Samobora)

Strijelci: 1:0 Blažek(23 – 11m), 1:1 Bungić(75), 1:2 Barbarić(77), 1:3 Mataušić(82)

BESTOVJE: Šutalo, A. Horvat (od 46. Stanić), Kapus, Šantalab,

Matija Đurđević (od 55. Đurđek), Blažek (od 71. Mini), Starjački, Sviben, Žaja (od 71. Skukan), Holetić, Mišić

Trener: Petar Ignjatić

NOVAKI: Divković, Gržan (od 89. Čižmešija), Marko Žugec, Barbarić, Šicl, Gestić, Rasi (od 75. Bugarski), Andabak, Matijaščić (od 60. Janjić), Letinčić (od 70. Bungić), Mataušić (od 87. Horvatin)

Crveni karton: Andabak(36)

Igrač utakmice: Jurica Gestić (Novaki)

U susjedskom dvoboju sve je išlo na mlin domaćinu i kada se činilo da će svi bodovi ostati kod njih, gosti iz Novaka uraganom u posljednjih 15 minuta uvjerljivo pobjeđuju i skaču na visoko 4. mjesto tablice. Domaćini su poveli iz opravdano dosuđenog jedanaesterca kojeg je realizirao Blažek u 23. minuti. Desetak minuta kasnije Bestovju je posao čuvanja prednosti dodatno olakšao Andabak koji je nepotrebno „pocrvenio“ i ostavio svoju momčad u brojčano deficitarnijem položaju. Domaćina je to uljuljkalo u prednosti koju su čuvali sve do 75. minute kada je krenula kanonada gostiju. Bungić, Barbarić i Mataušić u razmaku od samo 7 minuta postižu 3 gola s kojima Novaki bježe na nedostižnu razliku i upisuju četvrtu prvenstvenu pobjedu.

Zrinski - Sava (D) 2:4 (1:1)

Stigao i peti poraz

FARKAŠEVAC – Igralište SC Zrinski

Sudac: Solenički (Jastrebarsko)

Pomoćnici: Školjak (Beter) i Sanja Petrić (Lug Samoborski)

Strijelci: 1:0 Pavlović(38), 1:1 M. Jagustović(43), 1:2 M. Jagustović(60), 2:2 Radovanić(63), 2:3 Vrhovski(76), 2:4 M. Jagustović(85)

ZRINSKI: Kožarec, A. Horvat (od 85. T. Vrančić), D. Vrančić (od 46. Ištuk), Pavlović, G. Horvat, Prelec, Povh (od 26. Grgečić), M. Horvat (od 66. Draclin), Radovanić, Blažević (od 66. Marić), Koletić

Trener: Zvjezdan Brlek

SAVA DRENJE: Vukančić, Jozić, Gotal (od 90. Puhak), Mezak, M. Jagustović (od 87. D. Jagustović), Z. Đeno, M. Frkanec, I. Frkanec, Husta, Posavec, I. Đeno

Trener: Miroslav Šorgić

Igrač utakmice: Mateo Jagustović (Sava)

Nakon novog, petog prvenstvenog poraza koji je dodatno otežao situaciju na tablici, vodeći ljudi Zrinskog odlučili su otkazati suradnju treneru Zvjezdanu Brleku pa će od slijedećeg kola na klupi momčadi iz Farkaševca sjediti Damir Katovčić. Domaćini su dobro započeli ogled 7. kola, poveli golom Pavlovića u 38. minuti, no već do odmora njihovu prednost poništava Jagustović. Isti igrač bio je nerješiva zagonetka za domaću obranu obzirom da je nastavku još 2 puta poslao loptu pokraj Kožarca. Domaćine je u život vratio Radovanić nakon sata igre (egzekucija za 2:2), ali premalo raspoloženih igrača u redovima Zrinskog nije dovoljno ni za bod, a kamoli pobjedu.

Nakon 7. kola vodi Kupinec s 18 bodova, druga je Sava (D) s 15, Novaki su četvrti s 13 bodova, Bregana je šesta s 11, deveto je Bestovje s 9, dok je Zrinski na 16. mjestu sa 4 boda.

Pomoćnici: Pajvot i Hendak

Strijelci: 1:0 Gotal(74), 2:0 Oroz(78), 2:1 Vučur(83)

CROATIA: Papak, Puhelek, Grabovac (od 78. Šeb), Filipović (od 28. Bičak), Gotal, M. Antolković, Oroz, Baček, Mahnet, K. Antolković (od 85. Trcak), Sokić

Trener: Mario Papić

SLOGA OREŠJE: Severinac (od 85. Gudžević), Filipović (od 66. Vučenik), Prahin, Crnjac, Kruhek, Jež (od 46. Nehutni), Kukolja (od 72. Barić), Masnjak, Graf, Vučur, Bojić

Igrač utakmice: Petar Papak (Croatia)

Nepravedan poraz doživjeli su igrači Sloge u Hrastju. U najmanju ruku podjednaki, ako ne i bolji, gosti su stvorili dosta opasnih prilika pred vratima domaćeg čuvara mrežu koji se u nekoliko situacija istaknuo sjajnim obranama i zasluženo zaradio epitet igrača susreta. Gledatelji su na golove morali čekati sve do 74. minute kada Bičak pronalazi Gotala, a ovaj Sloginu mrežu. Četiri minute kasnije susret se lomi - ponovno na asistenciju Bičaka, ovaj put gostujuću mrežu trese Oroz. U 84. neizvjesnost na travnjak vraća Vučur iz slobodnog udarca, ali do zasluženog boda igrači iz Orešja do kraja susreta nisu uspjeli doći.

TOP – Naftaš Ivanić 2:5 (0:1)

Naftaši pobjednom najavili derbi

Sudac: Šumunović (Velika Gorica)

Pomoćnici: Mazal i Pankretić (oba iz Vrbovca)

Strijelci: 0:1 Radoš(15), 0:2 Marković(51), 1:2 Žlender(59), 1:3 Marković(74), 1:4 Boroša(76), 1:5 Marković(85), 2:5 Brčić(86)

TOP: Maglica, Lisec, Kutija, Mravunac (od 82. Brčić), Krnjus, Cvitanović, Brglez (od 20. Blažević), Piplica, Šolčić, Žlender, Bencalić

Trener: Goran Orešković

NAFTAŠ IVANIĆ: Slavujević, Tupek, Kokot, I. Bilandžija, Koman, Maras (od 63. D. Bilandžija), Antolković, Hadaš, Radoš (od 67. Marić), Marković, Boroša

Igrač utakmice: Ivan Marković (Naftaš Ivanić)

Uvjerljivom pobjedom u Kerestincu igrači Naftaša na najbolji su mogući način najavili derbi u slijedećem kolu u kojem u Ivanić Grad dolazi prvoplasirana Sava. Prvi dio završen je tek minimalnim vodstvom gostiju, dok su domaćini ponovno zakazali ne iskoristivši nekolicinu izglednih prilika. Početkom nastavka Marković svojim prvim golom poduplava prednost na 0:2. Ubrzo nakon toga Žlender unosi rezultatsku neizvjesnost, no novi promašeni zicer Kerestinčana gasi svaku nadu u potpuni povratak. Gosti s nova dva gola Markovića i jednim Boroše odlaze na nedostižnih 1:5. Drugi gol za domaćine postigao je Brčić u 86. minuti.

Sava (S) – Laduč 4:0 (1:0)

Nastavak sjajne serije

STRMEC – SRC Lazina

Gledatelja 350

Sudac: Čužić

Pomoćnici: Mihalj i Meić (svi iz Velike Gorice)

Strijelci: 1:0 Župančić(28), 2:0 Trgovčević(47), 3:0 Trgovčević(55), 4:0 Gavran(62)

SAVA STRMEC: Kovačić, Novoselec, Frajt (od 65. Filipović), Kočnar (od 60. Gavran), M. Matošević, Halužan, Ovčariček, Vitko (od 46. Trgovčević), Župančić, Čakanić, Mihelčić

LADUČ: Lopatić, Boranić, Huskić (od 46. Sruk), Anželić (od 65. Šintić), Kulenović, Marić, Šoštarić, Lenić (od 46. Šantorić), Đeno, Remenar, Štok

Trener: Davor Debogović

Igrač utakmice: Valentino Mihelčić (Sava)

Sava nastavlja sjajnu seriju uvjerljivih pobjeda bez primljenog pogotka. Nakon sedmog kola bilanca iznosi maksimalan 21 bod uz nestvarnu gol razliku 27:0. Nakon početnih 20 minuta nogometne bonace, krenule su se redati prilike pred gostujućim vratima. Župančić i Matošević nisu iskoristili uvodne šanse za vodstvo, da bi ipak svoju drugu priliku za 1:0 iskoristio Župančić u 28. minuti. Sjajan njuh za izmjenu igrača pokazao je domaći strateg Damir Kovačić – nakon odmora uvodi Trgovčevića koji mu već do 55. isporučuju 2 gola. Posebno atraktivan bio je ovaj drugi kojeg je rezervist Save postigao škaricama na asistenciju . U 60. nova izmjena u Savinim redovima, umjesto Kočnara ulazi Gavran koji se već 2 minute kasnije upisuje u listi strijelaca. Konačnih 4:0 pokazuje pravi odnos snaga, jer domaćini kvalitetom i fizičkom spremom daleko odskaču od ostatka lige, što vjerno prikazuje stanje na tablici.

Nakon 7. kola vodi Sava (S) s 21 bodom, drugi je Naftaš Ivanić sa 14, TOP je sedmi s 10, dok je Sloga (O) na trinaestom mjestu sa 7 bodova.