Play off FINAL SIX veteranske lige Zagrebačke županije

KOŠARKA - Samoborski veterani drugi

U prvoj polufinalnoj utakmici ekipa Gorice, iako je gubila 2:14, na kraju je pobijedila ekipu Multiagrama.

U drugoj polufinaloj utakmici Samoborci predvođeni odličnim Pavšekom s ubačenih 18 koševa došli su do zaslužene pobjede protiv ekipe Ivanića, pobijedivši ih rezultatom 58:49.

Nakon polufinalnih utakmica krenule su utakmice za poredak. U utakmici za 5. mjesto Dugo Selo pobijedilo je tek u samoj završnici ekipu Centar Luga.

U borbi za 3. mjesto ekipa Ivanića smirenija u finišu utakmice dolazi do pobjede i 3. mjesta protiv ekipe Multiagrama.

U finalnoj utakmici Samoborci su izgubili od Gorice rezultatom 45:72. Iako su poveli u prvoj četvrtini s 12:11, u daljnjem toku utakmice u sparnoj dvorani Samoborci naglo gube snagu i koncetraciju, tako da na kraju Gorica preko svoga snažnog centra Puljaka s 27 ubačenih koševa zasluženo dolazi do pobjede i 1. mjesta.

Kod Samoboraca ponovno je najučinkovitiji bio Pavšek s ubačenih 14 koševa.

FOTO - Stoje: Džimbeg, Sedlar, Pavlović, Golić, Japunčić, Močan; Čuče: Škiljan, Zadro, Pavšek, Klupač, Župančić, Curman

MLAĐI KADETI – 1. HRL – 14. kolo Samobor – Agrodalm 70:48 (34:22) (17:12, 17:10, 19:13, 17:13)

KOŠARKA - Agresivnošću do pobjede

MLAĐI KADETI – 1. HRL – 14. kolo
Samobor – Agrodalm  70:48 (34:22) (17:12, 17:10, 19:13, 17:13)

KK SAMOBOR: Tatarević 17, Milakara 8, Knezović 11, Pecić 10, Sedlar 4, Kontak 13, Matović 3, Guliš 2, Kupres 2; Trener: Krešimir Klupač

KK AGRODALM: Špeljak 4, Lončarić, Budanko, Pavković 27, Stanković 11, Kosorjanac, Zidarić 4, Krznarić 2, Mirković, Jelčić; Trener: Zdravko Vučković

U 14. kolu 1. HRL mlađih kadeta Samoborci su na domaćem terenu pobijedili ekipu Agrodalma iz Zagreba s rezultatom 70:48. Samoborci s nešto agresivnijom igrom u obrani i brzim kontranapadima ostvaruju u svakoj četvrtini po pet-šest koševa prednosti te na kraju i uvjerljivu pobjedu.

Kod Samoboraca istaknuli su se učinkovitošću Tatarević sa 17 i Kontak s 13 koševa.

Kod Agrodalma najučinkovitiji je bio Pavković s 27 koševa.