A kad je krenulo...

DRENJE – Igralište Save

Sudac: Jurinić (Jastrebarsko)

Pomoćnici: Čunović (Zdenčina) i Školjak (Beter)

Strijelci: 1:0 Jakovina(12), 1:1 Fabek(30), 1:2 I. Meglajec(34), 1:3 Žlender(41), 2:3 Jakovina(62), 2:4 Bugarin(72 – 11m), 2:5 Lisec(83), 2:6 Domjančić(90)

SAVA DRENJE: Pavličić, Preskar, Drenski, Čorak, Vrhovski, Ivančić, Graf (od 75. Šunde), Balić, Jakovina, Žauhar, Šoštarić

Trener: Miroslav Šorgić

TOP: Bugarin, Lisec, M. Meglajec, Klingor (od 60. Patljak), Hržić, I. Meglajec, Fabek (od 60. Domjančić), Vukas, Vratarić, Žlender, Jordan

Igrač utakmice: Dalibor Žlender (TOP)

Uvodnih desetak minuta pripalo je domaćinu koji je u tom periodu i poveo, dok je sve nakon toga otišlo na stranu kvalitnijeg gosta. Kerestinčani su postigli 6 golova, a isto toliko čistih zicera su i zapucali. Do poluvremena su Fabek, Meglajec i Žlender preokrenuli rezultat u gostujuću korist, a u nastavku se također igra razvijala prema domaćim vratima. Za TOP je čak s 11 metara pogodio vratar Bugarin, dok su za konačnu „šesticu“ zaslužni Lisec i zamjena Domjančić. Kod domaćih se jedino istaknuo Jakovina s 2 gola.

Zrinski Tehnovent – Klokočevac 0:2 (0:1)

Za bijeg sa začelja

FARKAŠEVAC – Igralište Zrinskog

Gledatelja 30

Sudac: Boras (Rakitje)

Pomoćnici: Kakša (Bistra) i Grgurić (Brdovec)

Strijelci: 0:1 Matijaščić(43), 0:2 Beloša(90)

ZRINSKI TEHNOVENT: J. Mandir, Ramić, Žganjer, Mataušić (od 75. Trnar), D. Jagodić (od 60. Obrol), Radek, Vrančić (od 60. Horvat), Radovanić (od 66. Murić), F. Mandir, Šicl

Trener: Zoran Smiljanec

KLOKOČEVAC: Čalić, Skukan, Ćosić, Ivančić, Lehpamer, Dumić (od 74. Vlašić), Kasalo, Matijaščić (od 62. Ovčarić), Brajković, Beloša, Gestić

Igrač utakmice: Marko Brajković (Klokočevac)

Igrači Klokočevca su u susjedskom dvoboju s Zrinskim stigli do pobjede (šeste ovosezonske) koja im neće pomoći da pobjegnu s petnaestog mjesta na tablici, dok domaćini neće nazadovati s četrnaestog. Obje momčadi su otvoreno krenule u susret, a prvu veliku prigodu bilježimo u gostujućem 16 – ercu u 23. minuti kada Blaževićev udarac glavom završava na gredi. Gosti u 43. minuti koriste poklon Vrančića pa Matijaščić pogađa za 0:1. U nastavku puno manje prigoda, no jednu je u posljednjim trenucima na dodavanje Ovčarića u mrežu spremio Beloša za konačnih 0:2.

Nakon 29. kola vodi Dinamo Hidrel sa 61 bodom, drugi je TOP s 57, Zrinski Tehnovent je četrnaesti s 27, dok je Klokočevac na petnaestom mjestu s 23 boda.