Pomoćnici: Belan (Jaska) i Grdaković (Zdenčina)

NOVAKI: Cerle (od 59. Mesec), Genus, Đumlija, Šimag, Bajan, Bura, Petković (od 67. Šoštarić), Valek, Vuković (od 57. Pirih), Guštin, Gotovac

Trener: Zvonko Rudelić

BREGANA: Vitko, Petrić, Nider, Andabak, Makarun, Babojelić, Dan. Celizić, Kos, Grdanjski (od 57. Tolić), Bašić (od 57. Galinec), Dam. Celizić (od 77. Tančak)

Igrač utakmice: Robert Tolić (Bregana)

Pobjeda Bregane na gostovanju u Novakima stigla je u drugih 45 minuta. U prvom dijelu obje momčadi bez pravih prilika te su mreže mirovale. U nastavku gostujući strateg Šeperić u 57. minuti povlači ključni potez – umjesto Grdanjskog ulazi Tolić koji već minutu kasnije uz veliku pripomoć domaćeg vratara Cerlea pogađa za 0:1. Taj rezultat vrijedi sve do 90. minute kada potvrdu pobjede za četvrtoplasiranu momčad lige donosi ponovo Tolić svojim drugim golom.

Donja Kupčina – Bestovje 1:2 (0:0)

Boriću dovoljno i poluvrijeme

DONJA KUPČINA – Igralište u Donjoj Kupčini

Sudac: Gvozdanović (Jaska)

Pomoćnici: Jurčić (Pribić) i Vujčec (Klinča Sela)

Strijelci: 1:0 Fratrić(48), 1:1 Borić(67), 1:2 Borić(77)

DONJA KUPČINA: Peršin, B. Štulhofer, I. Štulhofer, Brezovec, Gerber, Stupljanac, Orečić od 78. Čižmešija), Krčelić, Vujanić (od 57. Spišić), Milković, Fratrić

Trener: Ivica Milković

BESTOVJE: Reberović, Selimović, Pucak, Pavlović, Žerjav, Avsec (od 65. Šimunović), Grgas, Šaričić (od 90. Tomić), Bećirović (od 54. Jurčić), Stojanović, Ačkar (od 46. Borić)

Igrač utakmice: Goran Borić (Bestovje)

Igrač utakmice Goran Borić proveo je u samo jedno poluvrijeme na terenu, ali i to mu je bilo dovoljno da s 2 gola trasira put gostima prema pobjedi. Domaćini su početkom drugog dijela golom Fratrića stigli do 1:0, ali je u nastavku utakmice Borić svojim golovima donio trobod za Bestovje.

Rakitje slobodno (Galgovo odustalo od natjecanja)

Nakon 18. kola vodi Rakitje (-1 utakmica) s 39 bodova koliko ima i drugi Dinamo (J), Bregana je četvrta s 36, Bestovje je deveto s 25 bodova koliko imaju i deseti Novaki (-1).