28.12.2009.

MALI NOGOMET - Trofej grada Samobora 2009

Ispalo Izletište Milečki

Na samoborskom turniru je sve napetije. Dosta je utakmica odlućeno tek boljim izvođenjem sedmeraca a iznenađenje predstavlja ispadanja Izletišta Milečki.

Rezultati i strijelci

GEC koža guma - MNK Klaka 1:3 (Salopek / Marcel 2, Šušković), Rost trgovina - MI Oslaković 0:0. 3:4 7m, Ban Jelačić Pegool - Tekstilac 1:1, 4:3 7m (Haramina / Halilović), CB Stožer VG - CB Sonata 3:1 (Krpačić, Čižič, Grilec / Oraščanin), Instalacije Herceg - Pupa Restoran kod Ljubice 1:3 (Sučević / Hleb 2, Loborec), NK Kustošija - CB Gradnja Compleo 5:1 (Mujkić, Starčević, Prgomet, Milković, Kolonić / Bedeničar), SPES Novaki - Joburg boys 1:1, 3:4 7m (Petković / Miheljčić), EM Arambašić - Prijatelji 3:0 b.b., CB Žuti - Sannik Karlovac 2:2, 5:4 7m (Topić, Krsnik / Gruden, Spajić), Izletište Milečki - Stanley bet kladionica 1:2 (Mišura / Marinić, Kovačić), Diskont pića Du-Na CB Žabac - Ramac i prijatelji 5:2 (Marijan 3, Krajačić, Matošević / Jambrišak, Hošić).

Utakmice repesaža

Smit commerce - CB Tu i tam Sopot 0:4 ( Lukić 3, Mihaljević), Zloćo i prijatelji Geo Lang - Glumci z Kustošije 3:3, 5:4 7m (Šelebaj, Maćešić, Golubić / Matek, Franjković, Vidak), Tehnika Tin - Gajnice 4:2 (Knežević 2, Perić, Penavić / Mišević 2).

Raspored za utorak, 29. prosinca

ŠD Samobor:

Bistro Bačvica - MNK Gorbi Bistra (17.00), Klara boysi - Optimum Mizuno (17.35), Usora trans - CB Tu i tam (18.10), Sportske novosti - Tehnika Tin (18.45), Dugave - Perokrov I (19.25), Izletište Milečki - Croatia Samobor (20.00), CB Baltazar - B3 (20.35).

ŠD Bogumil Toni: I

nter Milan - Kom trade (17.00), Kolobit - NK Jarun (17.35), CB Taboo Frigo plus - NK Odra Zagreb (18.10), Auto Kantoci - MNK Trešnjevka Naša djeca (18.45), OPG Oteš Gospić - Sindikat znanosti (19.25), Šoić promet - MNK (20.00), Fratea herc - ŠRD Kozjak (20.35).(H.P.)

 
28.12.2009.

MALI NOGOMET - Trofej Grada Samobora

Oduševio Veliki Žuti

U nedjelju su na samoborskom turniru odigrane većinom utakmice veteranskog dijela turnira, na kojem su nastupila poznata imena velikog nogometa, a valja istaknuti Ašanina, Odorjana, Gričara, Bičaka, a posebno Velikog Žutog – Roberta Prosinečkog, koji je oduševio svojim minijaturama na parketu, dok je za Legeu iz Zaprešića igrao kompletni Inter.

Rezultati i strijelci

Veterani:

CB Memory – Tekstilac 1:1 (Bibak / Prosinečki), B3 – CB Memroy Prečko 1:0 (Ašanin), Tekstilac – B3 3:1 (Prosinečki 2 Muselimović / Ašanin), Fotex CB ZG Prečko – Celpro vaffe Team 3:0 (Bukovčan, Užbolt, Coha), Veterani Klanjec – Triglav osiguranje 1:4 (Čizmek / Odorjan 2, Kraljević, Dominko), Izletište Milečki – Putik 3:0 b.b., Veterani Klanjec – Fotex CB ZG Prečko 2:0 (Horvat, Potočki), Celpro caffe Team – Triglav osiguranje 0:6 (Odorjan 2, Kraljević 2, Nekret Katić, Čukelj), Aqua – Hvidra Samobora i Sv. Nedjelje 2:1 (Pavlov, Kolar / Žanko ag), Putik – Catering CB Ritual 0:3 b.b., Legea Zaprešić – Hvidra Samobora i Sv. Nedjelje 9:1 (Vidak 2, Turković 2, Peranović, Kordić, Geršak, Brlek, Perković / Prkačin), Izletište Milečki – Catering CB Ritual 2:0 (Hunski, Župan), Legea Zaprešić – Aqua 5:2 (Turković 2, Kuš, Žitković, Geršak / Pavlov, Šimić)

Seniori:

Glumci Z Kustošije – MNK Gorbi Bistra 0:0, 2:3 /7m, Sindikat znanosti – Tehnika Tin 1:1, 3:1 7m (Tešanović / Božičković), NK Odra Zagreb – Gajnice 7:3 (Majdak 2, Janječić 2, Luter,Pisačić, Marić / Petrušić, Antolić 2),MNK Trešnjevka Naša djeca – Kom trade 3:0 (Majić, Vaci, Đikoli), MNK – Pekarne Rude 4:3 (Pintarić 4 /Šarić 2, Paar), ŠRD Kozjak – MNK Petar Royal 4:1 (Mihovec, Perić, Vranković, Grahovac / Šporer), CB Savana – Ravnice 2:3 (Geftić 2 / Rako 3).

H.P.

Raspored, ponedjeljak, 28. prosinac

ŠD Samobor:

GEC koža guma – MNk Klaka (17.00), Rost trgovina – MIS Oslaković (17.35), Ban Jelačić – Tekstilac (18.10), CB Stožer VG – CB Sonata (18.45), Instalacije Herceg – Pupa Restoran kod Ljubice (19.25), NK Kustošija – CB Gradna compleo (20.00), CB Žabac – Ramac i prijatelji (20.35).

ŠD Bogumil Toni:

Smit commerce – CB Tu itam Sopot (17.00, utakmica repesaža), Zloćo i prijatelji Geo Lang – Glumci Z Kustošije (17.35), Tehnika Tim – Gajnice (18.10), EM Arambašić - Prijatelji (18.45), CB Žuti – Sannik Karlovac (19.25), Izletište Milečki – Stanley Bet kladionice (20.00), SPES Novaki – Joburg boys (20.35).

 
28.12.2009.

KOŠARKA - Božićni turnir mlađih kadeta

Samoborci predvodili selekciju županije

Najbolji mlađi kadeti Samobora nastupili su za selekciju KSZŽ (Košarkaškog saveza zagrebačke županije) na jakom Božićnom turniru mlađih kadeta, koji se održao od petka do nedjelje, 18.-20.12. u Ivanić Gradu, Samoboru i Velikoj Gorici.

Rezultati

CEDEVITA – DUBRAVA 42:113

KSZŽ – BELIŠĆE 77:39

CEDEVITA – KSZŽ 50:70

DUBRAVA – BELIŠĆE 105:50

BELIŠĆE – CEDEVITA 74:53

KSZŽ – DUBRAVA 96:52

UTAKMICA ZA 3. MJESTO: BELIŠĆE – CEDEVITA 74:53

UTAKMICA ZA 1. MJESTO: KSZŽ – DUBRAVA 33:87

KSZŽ: Mandalinić, Vagner 3, Šoić 1, Šuvaković 6, Stanešić, Levanić 13, Turkalj, Džimbeg 4, Mušan 6. Trener: Marin Sedlar

DUBRAVA: Filić 9, Šarić 13, Bešlić 10, Rebić 8, Rudelić 11, Bošnjak 5, Leko 2, Mandurić 9, Barac 9, Katić 6, Nimac 5. Trener: Lozanić

Mlađi kadeti Dubrave predvođeni reprezentativcem Damjanom Šarićem, koji je bio najbolji strijelac i igrač turnira, uvjerljivo su u sve četiri utakmice pobijedili svoje protivnike i više nego zasluženo osvojili naslov pobjednika turnira.

Druga je selekcija Zagrebačke županije, čiju okosnicu su činili Samoborci (Šuvaković, Mandalinić, Levanić, Džimbeg i trener Marin Sedlar) pojačani s nekoliko igrača iz Jaske, Zaprešića, Ivanić Grada i Jaske, dok su treći mladi igrači Belišća koji su u borbi za 3. mjesto bili bolji od vršnjaka iz Cedevite.

T.I.

 
28.12.2009.

STOLNI TENIS - STK Samobor održao je Zimsko prvenstvo kluba

Uspješno za kraj godine

STOLNI TENIS - STK Samobor održao je Zimsko prvenstvo kluba

Rezultati

Početnici:

1. Klara Znika, 2. Zara Ilić, 3. Martina Škrlec, 4. Filip Golubić, 5. Adrian Miholić i 6. Lukas Miholić.

Mlađi rekreativci:

1.Grigor Ilić, 2. Fran Bartolić, 3. Sven Bosnar, 4. Matija Koletić, 5. Kristijan Golubić 6. Tin Popović.

Mlađi rekreativci:

1. Luka Grgić, 2. Dominik Vučetić, 3. i 4. Lovro i Dominik Noršić

Kategorija Lige nada:

1. Antonio Rož, 2. Dinko Šoić, 3. Alan Hrastinski, 4. Vjeko Pecić, 5. i 6. Katarina Žitković i Jelena Duvnjak, 7. Marko Žitković i 8. Grigor Ilić

I. kategorija seniora, veterana/ki:

1. Hrvoje Mihalić, 2. Tomislav Medved, 3. i 4. Stjepan Kuhar i Davorin Marić, 5. Frančesko Glasnović, 6. Krunoslav Znika, 7. Hrvoje Nesanović, 8. Dražen Librić, 9. Božidar Petrić i 10. Goradana Jajčević.

K.Z.

 

MALI NOGOMET - Trofej grada Samobora 2009

MALI NOGOMET - Trofej Grada Samobora

KOŠARKA - Božićni turnir mlađih kadeta

STOLNI TENIS - STK Samobor održao je Zimsko prvenstvo kluba

Arhiva 2009

2019

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008

2007

2006

2005

2004

2003

2002