BREGANA – Igralište u Bregani

Sudac: Lafter (Okić)

Pomoćnici: Kramarić (Jastrebarsko) i Knez (Zaprešić)

Strijelci: 0:1 M. Grgec(2), 0:2 Tomić(31), 1:2 Vlašić(49 – 11m), 2:2 Kasalo(85)

BREGANA: Otmačić, Babojelić, Grdanjski, A. Andabak, Dumić (od 61. Tančak), I. Andabak (od 46. Kasalo), Vlašić (od 74. Radovanić), Župančić, Ovčariček (od 61. Kupres), Sokolović, Ivančić (od 53. Jurković)

Trener: Marko Vlašić

DINAMO JAKOVLJE: Peremin, D. Grgec (od 65. Poturica), Fekeža, Pucko, Krsnik, Solenički, Knjaz, Tomić, Hanzec (od 25. Poljanec), Pučić, M. Grgec

Trener: Marijan Martinko

Igrač utakmice: Miljenko Kasalo (Bregana)

Dobrom igrom u nastavku susreta nogometaši Bregane su izvukli bod protiv drugoplasirane momčadi lige. Gosti su već u drugoj minuti golom Grgeca došli u vodstvo koje je „poduplano“ golom Tomića nakon pola sata igre. Vlašić je s bijele točke vratio nadu domaćinima u 49. minuti, a konačnu podjelu bodova je potpisao Kasalo pet minuta prije zadnjeg sučevog zvižduka.

Bestovje – Pušća 9:4 (4:2)

Igralo se bez obrana

BESTOVJE – ŠC Bestovje

Sudac: Vujčec (Klinča Sela)

Pomoćnici: Grdaković (Zdenčina) i Šoštarić (Petkov Breg)

Strijelci: 1:0 Borić(12), 1:1 Nemčić(17), 2:1 Bećirović(23), 3:1 Bećirović(31), 4:1 Gašpert(37), 4:2 Zornjak(45 – 11m), 4:3 Nemčić(46), 5:3 Bećirović(49), 6:3 Bećirović(50), 7:3 Pavlović(58 – 11m), 7:4 Zornjak(65), 8:4 Bećirović(79), 9:4 Borić(85)

BESTOVJE: Mesec, Avsec, Šarić (od 57. Karažinec), Pavlović, Kurtušić, Đaković, Mikek, Gašpert (od 60. Makek), Bećirović, Softić, Borić

PUŠĆA: Štritof, Zornjak, Bačan, Perica, T. Peharec, Percela, Studak, Ban, Bitići, I. Peharec, Nemčić

Trener: Tomislav Vincelj

Igrač utakmice: Enis Bećirović (Bestovje)

Trinaest golova palo je u utakmici u kojoj obrane gotovo nisu ni postojale. Kod domaćina se istaknuo Bećirović s 5 pogodaka dok je još 2 dodao Borić, a po jedan Gašpert i Pavlović. Gosti su najbliže domaćinima bili u početkom nastavka kada su došli na samo minus jedan (46. minuta), ali je već u 50. bilo 6:3 za sigurno privođenje utakmice kraju...

Novaki – Sloga (B) 2:1 (1:1)

Ipak pobjeda!

NOVAKI – ŠRC Novaki

Sudac: Matić

Pomoćnici: Radišić (oba iz Zaprešića) i Solenički (Jastrebarsko)

Strijelci: 0:1 Mlinar(25), 1:1 Pokrajčić(33), 2:1 T. Bungić(72)

NOVAKI: Jelić, Genus, M. Vrkić (od 46. Matek), Podnar, Đumlija, P. Bungić, M. Bungić, Petković, T. Bungić, Nemet, Pokrajčić

Trener: Kristijan Cesarec

SLOGA BREZJE: Mijić, Jurić (od 66. Lovrić), Palačković, Sabljić, Dejanović, Hajtok, Vrkić (od 80. Bikić), Mlinar, Karabelj, Boras, Kriste (od 44. Bukvić)

Trener: Rade Dejanović

Igrač utakmice: Dragan Jelić (Novaki)

Gosti u 25. minuti dolaze do vodstva koje je osam minuta kasnije poništio Pokrajčić te se neodlučenim rezultatom odlazi i na odmor. U nastavku svaka momčad ima po nekoliko „čistih“ prigoda, ali samo jedna lopta završava u mreži i to onoj gostujućoj za slavlje domaćina.

Rakitje – Vatrogasac (Z) 2:2 (1:2)

Nujić spasio obraz

RAKITJE – SC Rakitje

Sudac: Jurinčić (Lug)

Pomoćnici: Pirša (D. Zdenčina) i Borković (Domagović)

Strijelci: 0:1 Crnoja(20), 1:1 I. Pavić(28), 1:2 Žulj(38), 2:2 K. Nujić(90)

RAKITJE: Divković, Mikulin (od 55. K. Nujić), Balaško, Keleković (od 39. Brekalo), Boras (od 80. Jozić), I. Nujić (od 62. Matić), I. Pavić, D. Martinčević), A. Pavić, Dorotić, Hlevnjak

Trener: Tomislav Kakuk

VATROGASAC: Jakolić, Bura, Tolić, Hrnjkaš, Pažin, Žulj, Samardžija, Vale, Crnoja, Pranjić, Vugrin

Trener: Damir Šintić

Igrač utakmice: Ivan Pavić (Rakitje)

Golom Nujića u zadnjim trenucima susreta domaćini su se spasili od poraza. Gosti su u prvih 45 minuta dva puta uspjeli svladati Divkovića, dok je to domaćim nogometašima na suprotnoj strani uspjelo samo jednom. Rezultat od 1:2 je vrijedio sve do zadnje minute kada je Nujić ipak spasio obraz domaćinu.

Nakon 24. kola vodi Vrh s 54 bodova, drugi je Dinamo (J) sa 47, Novaki su četvrti sa 43, Bregana je šesta sa 40 bodova, Bestovje je osmo s 32, dok je Rakitje na jedanaestom mjestu s 29 bodova.

NOGOMET - Jedinstvena županijska liga – 24. kolo

TOP – Vatrogasac (K) 2:0 (1:0)

Oba na kraju poluvremena

KERESTINEC – Igralište TOP - a

Sudac: Kakuk (Rakitje)

Pomoćnici: Krasnić (Strmec) i Jankavić (Jagnjić Dol)

Strijelci: 1:0 Žižić(44), 2:0 Šarčević(90)

TOP: Pedić, Salopek, Vratarić, G. Meglajec, Klingor, Jakopec, Vukas (od 71. Jordan), Žižić, Biškupić (od 45. Ilikić), I. Meglajec, Rašić (od 82. Šarčević)

Trener: Ivan Delibos

VATROGASAC: Đurašin, Komadina (od 68. Tepšić), Sever, Maskalan, Čavar, Boban, Orešković, Župetić, Markelić, Medved, Dukarić

Trener: Romano Župetić

Igrač utakmice: Šarčević (TOP)

Vatrogasac nije uspio napraviti probeme pri novoj domaćonj pobjedi TOP – a. Vodstvo drugoplasirane momčadi lige čekalo se sve do 44. minute kada Žižić pogađa za 1:0. Taj rezultat je vrijedio sve do samog sučevog zvižduka kada je Šarčević u svom debiju za samo 8 minuta igre postigao pogodak za 2:0.

Zrinski Tehnovent – Mladost (O) 3:0 (1:0)

Dobro se postavili i - pobijedili!

Sudac: Bugarinović (Graberje)

Pomoćnici: Kašnar (Sveti Ivan Zelina) i Drkulec (Jastrebarsko)

Strijelci: 1:0 Novoselec(17), 2:0 Žganer(80), 3:0 Draclin(82)

ZRINSKI TEHNOVENT: Lehpamer, Hržić, Novoselec, M. Jagodić, Vrančić, Celizić, Žganjer, Draclin, Mataušić (od 64. Bekiri), D. Jagodić, Horvat

MLADOT OBREZINA: Posavac, Paurević, Polančec, Trupčević, Kadabec (od 63. Grabovac), Kuhar, Tadić (od 70. Kovač), Vučilović, Ivanušić, Fisel, Bogović

Trener: Vlado Benšek

Igrač utakmice: Luka Novoselec (Zrinski Tehnovent)

Od početka susreta domaćini su se postavili kao momčad koja želi pobjedu i kvalitetom slabiji gosti tu nisu imali što tražiti. Prvi dio završava minimalnom prednošću Farkaševčana. U nastavku su domaćini dugo lomili gostiju iz Obrezine i uspjeli su ih slomiti tek u zadnjih 10 minuta kada su pobjedu osigurali Žganjer i Draclin.

Jamnica – Klokočevac 2:1 (1:1)

Popili dva gutljaja

PISAROVINA – Igralište Jamnice

Sudac: Petrac (Velika Buna)

Pomoćnici: Rožić i Dragila (oba iz Buševca)

Strijelci: 0:1 Matijaščić(22), 1:1 Mraković(45), 2:1 Šimanović(82)

JAMNICA: Josipović, Šimanović (od 87. Mihalić), Britvec, Kvesić, Krpan, M. Patljak, Kelava, Janječić, Galić, Mraković (od 90. Krčelić), I. Patljak

Trener: Jasmin Ganić

KLOKOČEVAC: Čalić, Petrić (od 87. Janžić), Dam. Celizić, Ramić, Ivančić, Janjić, Dan. Celizić, Kos, Matijaščić (od 88. Kušter), Brajković, Sokolović (od 67. Beloša)

Igrač utakmice: Marcel Mraković (Jamnica)

Niz od 9 utakmica bez poraza za igrače Klokočevca prekinut je porazom protiv Jamnice iako po prikazanoj igri to nije trebalo biti tako. Matijaščić u 22. dovodi goste u minimalnu prednost koju u smiraj prvog dijela poništava Mraković. U nastavku mreže miruju sve do 82. minute kada na asistenciju igrača utakmice Mrakovića Šimanović neometano pogađa za 2:1. Do kraja susreta gosti su imali dvije 100% - tne prilike no obje promašuju te bodovi ostaju u Pisarovini.

Nakon dvadesetčetvrtog kola vodi Jelačić s 57 bodova, drugi je TOP s 50, Zrinski Tehnovent je deveti s 34, dok je Klokočevac na trinaestom mjestu s 31. bodom.

NOGOMET - 3. HNL zapad – 27. kolo

Konačno pobjeda!

Samobor – Istra 2:0 (1:0)

Sudac: Jurašić

Pomoćnici: Fiolić i Lang (svi iz Zagreba)

Strijelci: 1:0 Ašanin(23), 2:0 Kovačić(78)

SAMOBOR: F. Štefković, Luketić, Novak (od 84. Grgečić), Čakanić, Mišura, Puškarić, Brujić, Ašanin (od 74. Belak), Žlender (od 88. I. Štefković), Miljković, Kovačić

Trener: Stjepan Čordaš

ISTRA: Šušnjar, Žilo (od 46. Funčić), Kalanj, Mijatović, Sadiković, Lekaj, Mujić, Jozepović (od 84. Cvitan), Kostešić, Peršić, Perković (od 80. Šabić)

Trener: Nenad Kostešić

Igrač utakmice: Slađan Ašanin (Samobor)

U 27. kolu Samobor je došao do (tek) četvrte pobjede koja ga je ostavila u kakvoj – takvoj nadi za ostanak u ligi. U prvom dijelu gostujući vratar Šušnjar je najzaslužniji za samo minimalnu prednost domaćina jer dva puta sjajno intervenirao na udarce Ašanina i Brujića. U 23. minuti ipak ni on nije mogao zaustaviti udarac Ašanina kojem je iz indirekta asistirao Kovačić. U nastavku se igra primirila, a potvrda domaćeg troboda je stigla u 78. minuti nakon kornera Kovačića i greške gostujuću jedinice koji si je sam ugurao loptu u mrežu.

Nakon dvadesetsedmog kola vodi Rudeš sa 62 boda, drugo je Lučko s 57, dok je Samobor na osamnaestom mjestu s 22 boda.

NOGOMET - 4. HNL središte B – 28. kolo

Domaćin preokrenuo

Gorica – Sava 3:2 (1:1)

VELIKA MLAKA – Igralište Velike Mlake

Sudac: Batušić (Cvetković)

Pomoćnici: Planinić (Nova Kapela) i Gašpar (Peskovec)

Strijelci: 0:1 Rogić(9), 1:1 Relota (24), 1:2 Sastić(48), 2:2 Pukšec(66), 3:2 Barišić(80)

GORICA: Klarić, Radoš, Pašalić (od 50. Linić), Konjević, Cindrić, Pavelić, Karamarko, Pukšec, Relota, Barišić

Trener: Krešimir Marušić

SAVA: Pintar, Gavran, Golemović, Sastić (od 78. Ročić), Delić (od 90. Šoštarić), Matošević, Ovčariček, Rogić, Kočnar (od 68. Rasi), Kovačević, Dodig

Igrač utakmice: Zlatko Relota (Gorica)

Iako su dva puta vodili, igrači Save porazom su zaključili gostovanje u Velikoj Mlaki. Rogić je već u 9. minuti glavom donio prednost gostima koju je Relota nakon 25 minuta igre poništio. Početkom nastavka Sastić pogađa za ponovnu radost gostiju, ali se tada igrači Save previše povlače te domaćini preuzimaju inicijativu i do kraja utakmice golovima Pukšeca i Barišića donose trobod za Goricu.

Nakon dvadesetosmog kola vode Zelina i Mladost (P) sa po 70 bodova, dok je Sava na desetom mjestu s 35 bodova.