Pomoćnici: Horvat i Bilić (svi iz Velike Gorice)

Strijelci: 1:0 Trgovčević(6 – 11m), 2:0 J. Matošević(28)

SAVA STRMEC: Kovačić, Novoselec, Trgovčević, Frajt (od 85. Filipović), J. Matošević, M. Matošević, Halužan, Ovčariček, Makarun (od 78. Čakanić), Župančić (od 46. Kočnar), Mihelčić (od 70. Gavran)

Trener: Damir Kovačić

BISTRA: Špiček, Suntašić, Brezak, Brgles, Hanžek, Škreblin, Šimara, Đurđević, Mlinarić, Cvok (od 72. Vuković), Vicić

Trener: Zlatko Koletić

Igrač utakmice: Mario Matošević (Sava)

Uspješan start Strmčana pred 250 gledatelja na njihovoj Lazini. Gosti iz Bistre (prošlu godinu nastupali u II. HNL) već nakon pola sata igre morali su potpisati kapitulaciju. Prvo ime domaćina bio je Mario Matošević i na njegovu dušu idu oba postignuta pogotka Save. Već u 6. minuti vratar Bistre ruši veznjaka domaćina, a s bijele točke precizan je Trgovčević. Desetak minuta kasnije Matošević ima priliku za upisivanje u listu strijelaca, no asistencije mu ipak bolje pristaju. Pokazao je to u 28. minuti izvrsno uposlivši brata Josipa koji po drugi puta donosi veselje na tribine. Gosti do odmora imaju priliku za povratak u igru, ali šansu, isto kao ni onu iz 77. minute, ne koriste. Rutinirani domaćini tako uspješno privode susret kraju i upisuju startnu pobjedu.

Naftaš Ivanić – Sloga (O) 10:0 (6:0)

Nafta ipa preskupa!

IVANIĆ GRAD – ŠRC Zelenjak

Sudac: Malbašić

Pomoćnici: Bičanić (oba iz Dugog Sela) i Gašpar (Križ)

Strijelci: 1:0 Radoš(6), 2:0 Pisačić(10), 3:0 Boroša(30), 4:0 Kokot(33), 5:0 Pisačić(36), 6:0 Pisačić(43), 7:0 Horvat(71), 8:0 Kokot(82), 8:0 Kokot(83), 10:0 Boroša(90)

NAFTAŠ IVANIĆ: Slavujević, Antolković (od 61. Tupek), Marić, Eterović, Korman, Horvat, Marković (od 46. I. Bilandžija), Kokot, Pisačić, Radoš (od 61. Hadaš), Boroša

Trener: Tomislav Pisačić

SLOGA OREŠJE: Gudžević, Malečić, Nehutni, Ciglar, Crnjac, Bojić, Filipović (od 70. Vučenik), Masnjak (od Graf), Šulentić (od 52. Prahin), Vučur (od 85. Penezić), Jež (od 61. Sapanjoš)

Trener: Tomislav Vučur

Igrač utakmice: (Naftaš Ivanić)

Vatreno krštenje u Jedinstvenoj županijskoj ligi igrači Sloge željeti će što prije zaboraviti. Igrači iz Ivanić Grada „razmontirali“ su novake u ovom društu s 10:0. Igrači trenera Vučura morati će što prije priviknuti na novu ligu i veće kvalitativnije zahtjeve koje ona stavlja pred njih žele li „plesati“ u ovom rangu natjecanja duže od jedne sezone.

TOP – Klas 6:1 (4:0)

Velika razlika u klasi

KERESTINEC – SC Kerestinec

Gledatelja 80

Sudac: Krečak (Velika Gorica)

Pomoćnici: Golub i Marija Jurinić (oboje iz Jastrebarskog)

Strijelci: 1:0 Bencalić(5), 2:0 Žlender(8), 3:0 Žlender(26 – 11m), 4:0 Piplica(35), 4:1 Agbonze(76), 5:1 Žlender(85), 6:1 Žlender(90)

TOP: Jaklenec, Lisec, Krnjus, Kutija, Mravunac (od 66. Barišić), Cvitanović, Pipić (od 58. Šplčić), Piplica (od 46. Puntarec), Žlender, Antunović (od 65. Špehar), Bencalić (od 69. Tolić)

Trener: Goran Orešković

KLAS: Nuić, Marinčević, Vidović, Šarić, Vuković, Ahmeti, Agbonze, Bučarić (od 30. Jelić), Beširević (od 55. Zovkić), Mikulić, Kundih

Trener: -

Crveni karton: Kundih(89)

Igrač utakmice: Dalibor Žlender (TOP)

Još jedan povratnik u ligu imao je težak vikend na otvorenju prvenstva. Raspoloženi domaćini koji će, ako možemo suditi po uvodnih 90 minuta, i ove godine igrati važnu ulogu u raspodjeli vodećih pozicija uvjerljivo su slavili 6:1. Već nakon osam minuta napadački dvojac Žlender – Bencalić postižu prve ovosezonske golove, a do odmora Piplica i još jednom Žlender odvode Kerestinčane do nedostižnih 4:0. U nastavku trener TOP – a Orešković malo je ispremiješao svoju momčad što su gosti iskoristili i pogotkom Agbonze došli do počasnog gola. Posljednji trzaj domaćina vidjeli smo u zadnjih 5 minuta kada Žlender s nova dva gola najavljuje kandidaturu na najboljeg strijelca lige.