05.01.2010.

STOLNI TENIS - 111. jesensko prvenstvo SOKAZ-a

Veterani se dobro držali

Krajem prosinca završilo je 111. jesensko prvenstvo SOKAZ-a, stolnoteniske lige za veterane.

Ekipa Samobor 1 (M. Šarić, D. Marić, S. Kuhar i M. Koščica) u 4. ligi su zauzeli 9. mjesto sa 14 bodova, a najbolje plasirani igrač bio je Davorin Marić sa skorom 19:14.

U 4. ligi ekipa Gabreka 1929 (D. Librić, K. Znika, T. Medved) zauzela je 11. mjesto sa 4 boda, a najbolje plasirani igrač bio je D. Librić sa skorom 13:17.

U 7. ligi ekipa Samobor Helena (F. Glasnović, M. Čaleta, B. Petrić) zauzela je 11. mjesto s 5 bodova i najbolje plasiranim igračem Frančeskom Glasnovićem sa skorom 16:17.

U 9. ligi ekipa Samobor Podomont (M. Lehpamer, D. Pavlin i S. Šoštarić) zauzela je 6. mjesto sa 14 bodova, a najbolje plasirani igrač bio je Dražen Pavlin sa skorom 20:10.

K.Z.

 
05.01.2010.

MALI NOGOMET - Trofej grada Samobora 2009

Perokrov prvi četvrtfinalist

Jedan od favorita turnira Promotion play SRC jelenovac morao je u gledalište. U uzbudljivoj utakmici Perokrov je nakon sigurnog vodstva od 5:2 dvije minute prije kraja, dopustio da favorit izjednači i izbori sedmerce, ali Perokrov ipak ulazi u četvrtfinale jer je bio precizniji iz kaznenih udaraca.

Rezultati i strijelci šesnaestine finala

Tehnika Tin - Usora trans 1:2 (Biki / Jurić, Klarić), FERO ERO - Inter Milan 3:1 (Jakobović 2, Pek / Jurčić), Motul - MNK Trešnjevka Naša djeca 6:2 (Horvat 2, Brujić 2, Jordan, Deak / Primužić 2), EM Arambašić - Nexe beton 1:1 (4:5-7m)( Juroš / Dvorneković), NK Kustošija - Pizzeria Fianona SRC Horti 0:0 (3:4-7m).

Osmina finala

MNK Cvjetno Purgeraj pekarna Stil – Šoić promet 2:0 (Čunčić, Škorić), Promotion play SRC Jelenovac – Perokrov 5:5 (6:8-7m) ( Mandić 2, Čuljak, Klakočer, Mujčin / Povrženić 2, Domjančić, Lukina, Kelava).

Veteranski turnir

FS Diego Dimnjačarstvo Sopot – Aqua 6:2 (Vučić 3, Kovačević, Čuljak, Pinturić / Žanko, Kavan), Fotex CB ZG Prečko – MIS oslaković Happy station 2:0 (Čoha, Jakšić), Restoran Samoborski slapovi – Catering CB Ritual 5:2 (Bukovac, Duro, Mihoci 2, Adamić / Pinek, Jablan).

Utorak, 5. siječnja, na rasporedu preostale utakmice osmine finala, ŠD Bogumil Toni

Klara boysi – Usora trans (17.00), NK Jarun – Motul (17.45), Fero Ero – Pupa Restoran kod Ljubice (18.30), Diskont pića DU-Na CB Žabac – Pizzeria Fianona SRC Horti (19.15), CB Doberman – Stanley bet kladionica (20.00), MIS Oslaković - Nexe beton (20.45).(H.P.)

 

STOLNI TENIS - 111. jesensko prvenstvo SOKAZ-a

MALI NOGOMET - Trofej grada Samobora 2009

Arhiva 2010

2019

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2009

2008

2007

2006

2005

2004

2003

2002