Pomoćnici: Radišić (Zaprešić) i Ptičar (Kloštar Ivanić)

Strijelci: 1:0 Malbaša(8), 1:1 Puntarec(35), 2:1 Milanščak(50), 3:1 Paviša(60)

DINAMO: Filipović, Katalenić (od 46. Kučan), Beloša, Jankeš (od 90. Perkvić), Tomčić, Kelava, Cvetković, Malbaša, Rožić (od 79. Pavličić), Pavišča, Milanščak

Trener: Marijan Mirković

TOP: Belko - Hunjak, Bencetić (od 65. Klemenčić), Matulin, Maceković, Leopold, Stunja, Divjak, Gašper (od 67. Lubina), Pavec (od 46. Čižmešija), Puntarec, Petrić

Trener: Stjepan Čakanić

Igrač utakmice: Miro Milanščak (Dinamo)

Domaćini već u 8. minuti dolaze do vodstva preko Malbaše da bi TOP nakon pola sata igre izjednačio, Puntarec je bio precizan. Sa tim se rezultatom odlazi na odmor, a u drugom dijelu gosti kreću bolje raspoloženi te do 60. minute rješavaju pitanje pobjednika sa dva gola.

Klokočevac - Sloga (K) 5:3 (3:1)

Pet lijepih komada

KLOKOČEVAC -Igralište Stjepan Celizić Bajdo

Sudac: Batušić (Cvetković)

Pomoćnici: Milanišić (Jastrebarsko) i Bratković (Kurilovec)

Strijelci: 1:0 Ramić(3), 1:1 Kovačević(10), 2:1 Janžić(27), 3:1 Kos(28), 3:2 Bašić(47), 3:3 Bašić(64), 4:3 Horvat (69 - 11m), 5:3 Kos(77)

KLOKOČEVAC: Duspara, Salopek, Celizić (od 82. Petrić), Janžić, Horvat, Ramić, Šeperić (od 55. Vitko), Kos, Jantolić, Murić (od 60. Bošnjak, od 65. Dolić), Kovačević

SLOGA: Rendulić, Podgorski, Karašić, Korman, Sokolić, Stanić (od 60. Blagušević), Konjug, Kovačević, Bašić, Oković, Topolko

Trener: Zoran Rede

Igrač utakmice: Ivan Kos (Klokočevac)

Utakmica u kojoj se vratari baš nisu iskazali i u kojoj su gosti dva puta ulovili vodstvo domaćina, ali treći put više nisu imali snage. Ramić dovodi Klokočevac u ekspresnu prednost koju domaći zadržavaju samo 7. minuta. Janžić i Kos podižu prednost domaćina na dva razlike, ali Bašić do 64. minute vraća u egal da bi ipak Horvat iz jedanaesterca i Kos zapečatili pobjedu.

Lomnica - Zrinski Tehnovent 0:4 (0:2)

Četiri asa

LOMNICA - Igralište u Lomnici

Sudac: Matijaš (Sveti Ivan Zelina)

Pomoćnici: Kranjec (Keleminovec) i Zelenković (Ivanić Grad)

Strijelci: 0:1 Jagodić(25), 0:2 Razum(32), 0:3 Tenšek(64), 0:4 Husta(90)

LOMNICA: Cundeković, Tušek, Čurčić (od 46. Perić), Smolković, Šoštarec, Stepanić, Turkalj, Maković (od 74. Radić), K. Ačkar, Kozarić, Z. Ačkar

Trener: Siniša Klafurić

ZRINSKI: Fabijan (od 90. Peršić), Radek, Jurinec (od 90. Poklečki), Vrančić, Krščanski, Šicl, Jagodić (od 90. Binički), Celizić, Tenšek, Razum (od 90. Husta), Žganjer (od 74. Beloša)

Trener: Dario Lujanac

Igrač utakmice: Danijel Jagodić (Zrinski)

Zaslužena i laka pobjeda Zrinskog koji nije imao problema sa posljednoplasiranom Lomnicom. Seriju je otvrio Jagodić da bi do poluvremena rezultat bio 0:2, pogodak Razuma. U drugom dijelu još mnoštvo prilika, ali samo su Tenšek i Husta bili precizni za pobjedu od 0:4.

Bregana - Jelačić 1:2 (0:1)

Bolje nije moglo

BREGANA - Igralište Bregane

Sudac: Ešegović (šenkovec)

Pomoćnici: Horvatić (Zaprešić) i Gradinščak (Vrbovec)

Strijelci: 0:1 Matejčić(38 - 11m), 0:2 Mikulin(84), 1:2 Matijaščić(87 - 11m)

BREGANA: Herceg, Grdanjski (od 77. Bugarski), Celizić (od 70. Klisurić), Ivančić (od 46. Fučkar), Nider, Dekalić, Jurković, Kasalo, Matijaščić, Sokolović, Otmačić (od 70. Andabak)

Trener: Dražen Vegel

JELAČIĆ: Grahovac, Barbarić, Bumbek, Matejčić, Matković (od 85. Horvat), ferenček, Maksimović, Jurčić (od 74. Mikulin), Mirenić, Novosel, Mikulinec

Trener: Vlado Horvat

Igrač utakmice: Josip Matejčić (Jelačić)

Gosti su u prvom dijelu bolja momčad te vode nakon opravdano dosuđenog jedanaesterca koji realizira Matejčić. Najbolju priliku za izjednačenje u prvom dijelu propušta Jurković čiji udarac ostaje na prečki. U drugom dijelu Bregana pokušava stići vodstvo gostiju i ostavljaju previše prostora u obrani koju gosti brzom kontrom koriste za 0:2. Do kraja utakmice Matijaščić smanjuje rezultat sa 11 metara na 1:2, ali više od toga nije išlo.

Nakon petnaestoga kola, polovice odigranih utakmica vodi Savski Marof sa 29 bodova, drugi je Laduč sa 27, četvrti Zrinski sa 25, Klokočevac je deseti sa 21 bodom, dok su TOP i Bregana na jedanaestom i dvanaestom mjestu sa 18 odnosno 16 bodova.

NOGOMET - 1. županijska liga zapad - 13. kolo

Dinamo (J) - Novaki 1:1 (1:0)

Svakom po poluvrijeme

JAKOVLJE - Igralište Dinama

Sudac: Jakovina (Zaprešić)

Pomoćnici: Matić (Zaprešić) i Majčetić (Rugvica)

Strijelci: 1:0 Kukec(31), 1:1 Borak(78)

DINAMO: Peremin, Kovač (od 85. Dužinec), Klepac, Kovačiček, I. Krsnik, Solenički (od 42. M. Krsnik), Kukec, Pupić (od 46. Grgec), Hanzec (od 36. Hribar), Papa, Vrabec

Trener: Rajko Sarajlić

NOVAKI: Prahin, Marković, Vrkić, Podnar, Jaklenac, Đumlija, Struhak, Avsec, Marković, Borak, Čakanić

Igrač utakmice: Borak (Novaki)

Utakmica u je svakoj momčadi pripalo po jedno poluvrijeme te ne neodlučen rezultat i najrealniji. Domaćini su bolji u prvom dijelu u kojem nakon pola sata igre Kukec donosi prednost od 1:0. Ipak, gosti u drugom dijelu su evidentno bolji te do izjednačenja stižu u 78. minuti preko strijelca Boraka.

Rakitje - Bestovje 3:1 (2:0)

Pokopao ih golman

RAKITJE - Igralište Rakitja

Sudac: kelečić (Novo Selo Okičko)

Pomoćnici: Vujčec (Klinča sela) i Gregorić (Desinec)

Strijelci: 1:0 Vrčković(10), 2:0 K. Barun(19), 3:0 K. Barun(51), 3:1 Borić(63)

RAKITJE: Mihina, Boras (od 75. Nikolić), Nuić (od 46. Kramarić), A. Martinović, K. Barun, Hlevnjak, Vrčković, Čejvan (od 79. Balaško), D. Martinović (od 61. Dorotić), K. Martinović, Španić (od 46. Petković)

Trener: Borislav Perica

BESTOVJE: Golubiček, Turčinović, Šarić, Milković, Petraš, Kurtušić, Đaković, Škrinjarić, Mijaljević (od 60. Pranjić), Borić, Horvat (od 51. Rendulić)

Trener: Božidar Domitrović

Igrač utakmice: Krešimir Barun (Rakitje)

Domaćini rješavaju utakmicu u prvih dvadesetak minuta kada vratar gostiju loše reagira kod oba gola Rakitja. Zatim gosti preuzimaju inicijativu i do kraja poluvremena imaju čak tri velike prilike no ni jednu od njih ne koriste. Domaćini ubrzo početkom drugog dijela postižu i treći gol dok Bestovje u 63. minuti preko Borića smanjuje na konačnih 3:1.

Nakon trinaestog kola, polovice odigranih utakmica vodi Jamnica sa 34 boda, drugi je Dinamo(O) sa 28, treći su Novaki sa 25 bodova, dok je Rakitje šesto sa 21 bodom, a Bestovje zadnje sa 5 bodova.

KOŠARKA - SENIORI – B1 LIGA – 6. kolo Podsused - Samobor 68:77 (34:32)

Slomili ih u zadnjoj četvrtini

Pune tri četvrtine lomio se rezultat. Igrale su se dobre obrane, naročito na najboljem strijelcu Samoboraca Ćoriću, koji u prvom poluvremenu nije uspio uknjižiti niti jedan poen. Kao po pravilu, Samoborci u zadnjoj četvrtini igraju odlično u obrani i precizno u napadu te ostvaruju na kraju tešku, ali zasluženu pobjedu.

Kod Samoboraca na kraju je ipak najučinkovitiji bio Ćorić s 18 poena, ali za pobjedu je svakako bio najzaslužniji Kutija sa 17 poena, 14 skokova i 4 blokade ostvarene uglavnom u zadnjoj četvrtini, kada se prelomio rezultat. Uz Kutiju odlično je odigrao i Močan sa 17 poena, 11 osvojenih lopti i 5 prekrasnih asistencija.

Kod domaćina istakli su se Brčina i Dozan sa po 14 poena.

KOŠARKA - KADETI – II. HRL – 8. kolo Zaprešić - Samobor 61:80 (30:36)

Iskontrirali ih Sabljo i Levanić

Kod Samoboraca raspoloženi za igru bili su gotovo svi igrači, tako da na kraju zasluženo odnose bodove s gostovanja. Svakako treba pohvaliti Sablju koji je odigrao bez greške u obrani, osvojio desetak lopti i proigravao suigrače u kontranapadima za lagane poene.

Kod Samoboraca učinkovit je bio Levanić s 23 i Sabljo s 19 poena.

Kod domaćina najbolji je bio Porlić sa 16 poena.

KOŠARKA - MLAĐI KADETI – 1. ŽUPANIJSKA LIGA – 5. kolo Samobor - Fortuna 30:70 (10:39)

Opet previše griješili

Još jedna slaba partija mladih Samoboraca protiv uvjerljive Fortune iz Zaprešića. Ponovo su se kao na traci gubile lopte pri prevođenju i kod dugih dodavanja. Uz to i šut za dva poena, uz izuzetke Rađenovića i Plazanića, bio je gotovo 0%. Sve je to rezultiralo visokom i zasluženom pobjedom gostiju.

Kod Samoboraca najbolji je bio Rađenović sa 14 poena.

Kod gostiju najbolji je bio Markotić s 21 poenom.