Ispustili bod u završnici

PUŠĆA – Igralište SRC Pušća

Sudac: Knez (Zaprešić); Pomoćnici: Matić i Žiljak (oba iz Zaprešića)

Delegat: Vidiček (Sveta Nedelja)

Strijelci: 0:1 Celizić (14), 1:1 Bitići (31), 2:1 Barilović (57), 2:2 Vlašić (83), 3:2 Bitići (87)

PUŠĆA: D. Kamnatnik, Bernardić (od 69. Bačan), Gorupec (od 79. Matuško), Ban (od 46. Tadić), Hadrović, Đurinski, N. Kamnatnik (od 71. Rožman), Zornjak, Bitići, Žlebački, Barilović (od 88. Horvat); Trener: Damir Šintić

BREGANA: Herceg, Grdanjski, Celizić, Pauković, Letina, B. Matijaščić, Sokolović, Barbić (od 63. Adžić), Vlašić, Jurković (od 57. Kasalo), M. Matijaščić (od 39. Andabak); Trener: Ivan Barbić

Crveni karton: Grdanjski (37)

Igrač utakmice: Saša Bitići (Pušća)

Bregana je u premijernom nastupu ostavila dobar dojam, iako je poražena. Rezultat bi za goste vjerojatno bio i povoljniji da nisu već krajem prvoga dijela ostali s igračem manje. I u takvim su okolnostima bili blizu osvajanju boda, ali im je presudio dvostruki strijelac Bitići.

M.S.

Vatrogasac – TOP 1:4 (0:1)

Impresivan start Kerestinčana

ZDENCI – Igralište Vatrogasca

Sudac: Filipčić (Ključ Brdovečki); Pomoćnici: Matoc (Zaprešić) i Oslaković (Samobor)

Strijelci: 0:1 Čamić (43), 0:2 Žlender (68), 1:2 Andročec (71-11m), 1:3 Žlender (72), 1:4 Vršek (86)

VATROGASAC: Čović (od 76. Lončar), Stiperski, Žulj, Šimunić (od 67. Pranjić), Bura, Jakubović, Andročec (od 78. Lepesić), Vqalek, Asentić, Tucman, Barukčić; Trener: Vlado Turković

TOP: Orlovac, Maleković, Klemenčić, Blački, Olujić, Hršak, Čanić (od 48. Grabut), Domjančić (od 48. Prelec), Čamić, Vršak, Panić (od 46. Žlender); Trener: -

Igrač utakmice: Dalibor Žlender (TOP)

Odlično su nogometaši TOP-a startali u novo prvenstvo gostujućom pobjedom protiv Vatrogasca. Prvi dio je bio prilično neizvjestan, a ključnim se pokazao Žlenderov ulazak u igru na poluvremenu, a napadač gostiju je to opravdao na najbolji mogući način u nastavku postigavši dva pogotka.

M.S.

Sloga Brezje – Novaki 3:2 (2:0)

Domaćin zamalo prokockao pobjedu

BREZJE – Igralište Sloge

Sudac: Grubač (Zaprešić); Pomoćnici: Marčetić (Rugvica) i Kušer (Zaprešić)

Delegat: Režek (Desinec)

Strijelci: 1:0 Čuljak (24), 2:0 Mikec (28-11m), 3:0 Pavec (78), 3:1 Softić (81), 3:2 H. Struhak (85-11m)

SLOGA: Prahin, Hajtok (od 75. Vlašić), Podnar, Maršanić, M. Leopold, Dejanović, Palec (od 46. Kapitan), Petrović, Borak (od 80. K. Leopold), Mikec, Čuljak; Trener: Jasmin Ganić

NOVAKI: Tujec, I. Bungić (od 85. Bukvić), Genus (od 63. Marković), Vrkić, Čović, Erić (od 46. Đumlija), H. Struhak, Mlinar, D. Struhak, T. Bungić, M. Bungić (od 35. Softić); Trener: Kristijan Cesarec

Sloga je kontrolirala cijeli susret, povela 3:0 i zatim zamalo propustila pobjedu na kraju. U posljednjih desetak minuta Novaki smanjuju na 3:2, ali do boda ipak nisu uspjeli doći.

M.S.

Na tablici vode TOP, Laduč, Sloga i Pušća sa po 3 boda, dok su Novaki i Bregana na začelju bez bodova.

3. HNL središte - 1. kolo Udarnik – Samobor 1:2 (0:1)

Sjajan start Samobora

KURILOVEC – SRC Kurilovec

Sudac: Gulan (Zagreb); Pomoćnici: Bujan i Čurdo (oba iz Zagreba)

Strijelci: 0:1 Brujić (19), 1:1 Šimun (62), 1:2 Šarić (80)

UDARNIK: Sakač, Barišić (od 79. Miloš), Oreščanin, Crnobrnja, Sučić, Brebrić (od 83. Šunić), Klafurić, Šimun, Mršo (od 56. Žugaj), Debijađi, Trčak; Trener: Vlado Benšak

SAMOBOR: Radoš, Anušić, Makarun, Drenški, Jozinović, Šarić, Marijan (od 63. Horvat), Hodalj, Pek (od 79. Novosel), Brujić, Štefković (od 66. Puškarić); Trener: Stjepan Bašić

Igrač utakmice: Šarić (Samobor)

Samoborci su otvorili sezonu pobjedom na gostovanju, koja uvijek ima poseban značaj. U prvom dijelu Samobor dominantniji, a bolju igru okrunio je i pogotkom Brujića. U nastavku domaćin dolazi do izjednačenja, a nedugo zatim i do kaznenog udarca. Ipak, Radoš brani udarac Klafurića, a domaćin je zbog tog promašaja kažnjen u 80. minuti kada Šarić koristi odličan ubačaj dvostrukog asistenta Anušića.

M.S.

Na tablici se Samobor nalazi u skupini od osam momčadi koje su u prvom kolu zabilježile pobjedu. Tu skupinu predvodi Moslavina, a zbog gol-razlike se Samobor nalazi na petoj poziciji.

NOGOMET - Jedinstvena županijska liga - 1. kolo

Zrinski Tehnovent – Stupnik 0:0

Domaćin sretan i s bodom

FARKAŠEVAC – Igralište SC Zrinski Tehnovet

Sudac: Kašnar (Paukovec); Pomoćnici: Horvatić (Zaprešić) i Špoljar (Gornja Bistra)

Delegat: Ivanec (Sveta Nedelja)

ZRINSKI TEHNOVENT: Vitko, Radek (od 80. Husta), Beljak, Mrkić, Dolić, Šicl (od 60. Mužević), Tomljenović, Jurinec, Jagodić, Hainešek, Župančić; Trener: Mladen Vlahović

STUPNIK: Šlogar, Hodak (od 85. Jurišić), Debak (od 72. Grgić), Kovačić (od 77. Drenški), Bosnar, Fabek, Vujčec (od 85. Musa), Beg, Budiščak (od 63. Anić), Trgovčević, Dlačić; Trener: Davor Bosnar

Igrač utakmice: Miroslav Vitko (Zrinski Tehnovent)

Utakmica nije bila osobito dobra, a gosti su prema broju prilika bili bliži pobjedi. Ipak, domaće je vratar Vitko spasio poraza.

M.S.

Strmec – Sava Strmec 0:0

Bez igre i golova

BEDENICA – Igralište Čret

Sudac: Miličević (Velika Gorica); Pomoćnici: Šulentić (Velika Gorica) i Slopko (Kurilovec)

Delegat: Mađer (Obedišće)

STRMEC: Pavičić, Mlinarić, Ravnjak, Tuković (od 63. Kožić), Benko, T. Krnjak, Majdak, Šimunović (od 46. Bijelonić), Mahnet, I. Krnjak (od 56. Beronja), Bedeković; Trener: Vlado Milković

SAVA: Pintar, Katušić, Skenderović, Jordan, Čakanić, Stepinac (od 54. Husta), Đurđević, Karamarko, Biškupić (od 62. Raić), Mamić (od 82. Škrapec), Petravić (od 41. Šurbek, 0d 84. Ljubelj); Trener: Miroslav Orsag

Igrač utakmice: Željko Pintar (Sava)

Prilično loša utakmica u kojoj je domaćin imao najbolju priliku već u 2. minuti, no Pintar je obranio jedanaesterac Mahnetu. Iako utakmica nije obilovala prilikama, na kraju je zadovoljnija Sava koja s gostovanja donosi bod.

M.S.

Klokočevac je u svome premijernom susretu u Jedinstvenoj županijskoj ligi odigrao neodlučeno 0:0 na gostovanju protiv Dugog Sela.<(b>

Na tablici vode Polet, Radnik, Iskra i Bistra sa po 3 boda, a zatim slijedi skupina od osam momčadi, među kojima su Klokočevac, Sava Strmec i Zrinski Tehnovent sa po jednim bodom.

PK Igraona Samobor u Osijeku osvojio prvi paintball trofej

Pogodili treće mjesto

U nedjelju, 28. kolovoza, u Osijeku je održano 4. kolo Hrvatske regionalne paintball lige – regija Sjever, na kojem je sudjelovalo 11 ekipa, a među njima je bila i PK Igraona Samobor.

Do sada je najbolji plasman kluba bilo šesto mjesto s turnira u Čakovcu, a ovo je prvi trofej za klub, budući da djeluju tek od veljače ove godine i financiraju se isključivo iz vlastitih izvora.

Za sve zainteresirane i jedna najava: 8. listopada klub na Vugrinščaku organizira turnir petog, posljednjeg kola regije Sjever. Više o tome se može pročitati na web stranicama kluba www.igraona.hr ili u kontaktu s predsjednikom kluba Tomislavom Božičevićem (GSM:091/580-9811).