15.12.2012.

Dodijeljene stipendije najboljima, nanadarenijima i onima slabijeg imovinskog statusa

Izabrani samoborski stipendisti!

Dodijeljene stipendije najboljima, nanadarenijima i onima slabijeg imovinskog statusa

Povjerenstvo za dodjelu stipendija Grada Samobora dodijelilo je ukupno 55 stipendija, u dvije kategorije: učenicima, studentima i mladim glazbenicima te učenicima i studentima slabijeg imovinskog statusa.

Učenici

1. Josip Barbić - 4.r., Srednja strukovna škola

2. Drago Plečko - 3.r., XV. gimnazija

3. Filip Kozlina - 4.r., V. gimnazija

4. Filip Vlahović - 4.r., Srednja strukovna škola

5. Marko Matijaščić - 4.r., Gimnazija Lucijana Vranjanina

6. Tea Miroslavić - 4.r., Gimnazija A. G. Matoša

7. Ana Erceg - 3.r., Gimnazija A.G. Matoša

8. Dinko Šoić - 3.r., V. gimnazija

9. Lovro Broketa - 3.r., Gimnazija A. G. Matoša

10. Renato Vraneković - 3.r., Škola za medicinske sestre Vrapče

11. Matea Grgurić - 2.r., XV. Gimnazija

12. Ana Marija Hajduković - 2.r., VII. gimnazija

13. Dario Babojelić - 2.r., XV. gimnazija

14. Emil Švaga - 1.r.,V. gimnazija

15. Viktorija Škiljan - 2.r., V. gimnazija

Studenti

1. Andrea Gelemanović - 2.g. (5.g.), Prirodoslovno-matematički fakultet

2. Romana Vrančić - 3.g., Građevinski fakultet

3. Hrvoje Klemenić - 3.g., Tehničko veleučilište u Zagrebu

4. Vedran Pašara - 5.g., Medicinski fakultet

5. Ivona Telišman - 2.g. (5.g.), Grafički fakultet

6. Victoria Rauch - 1.g (4.g.), Filozofski fakultet

7. Damir Valput - 2.g. (5.g.), FER

8. Antonija Petrić - 3.g. - Muzička akademija

9. Lucija Šer - 2.g., Prirodoslovno - matematički fakultet

10. Ana Telišman - 1.g., Filozofski fakultet

Učenici, mladi glazbenici

1. Lara Rimac - 4.r., Glazbena škola Ferdo Livadić

2. Sven Brajković - 1.r., Glazbena škola Ferdo Livadić

3. Viktorija Belavić - 2.r., Glazbena škola Vatroslava Lisinskog

Studenti, mladi glazbenici

1. Lovro Merčep - 1.g. (5.g.), Muzička akademija u Zagrebu

Učenici i studenti slabijeg imovinskog statusa

Učenici

1. Jasminka Rešetar - 3.r., ETUŠ - kuhar

2. Velentina Colarić - 1.r., Škola za primalje - primalja

3. Julija Zorko - 4.r., Drvodjeljska škola Zagreb - šumarski tehničar

4. Klara Razum - 1.r., Gimnazija A. G. Matoša

5. Silvija Zorko - 1.r., Škola za primalje - primalja

6. Dubravka Jurčin - 4.r., Škola primijenjene umjetnosti i dizajna dizajn tekstila

7. Josipa Guliš - 1.r., ETUŠ - ekonomist

8. Ivona Petričević - 4.r., ETUŠ - ekonomist

9. Helona Hisenaj - 2.r., ETUŠ - prodavač

10. Ana Razum - 2.r.,, ETUŠ - ekonomist

Studenti

1. Ivona Šorša - 3.g., Tekstilno - tehnološki fakultet

2. Vesna Rešetar - 2.g., Ekonomski fakultet

3. Stjepana Draclin - 1.g., Fakultet za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu

4. Matija Razum - 2.g. (5.g.), Geodetski fakultet

5. Marta Razum - 1.g., PMF

6. Mihaela Slamar - 1.g., Prehrambeno - biotehnološki fakultet

7. Marija Tkalčević - 1.g., Fakultet kemijskog inženjerstva i tehnologije

8. Anamarija Matijević - 2.g., Zdravstveno veleučilište

9. Matijas Bišćan - 1.g., Tehničko veleučilište u Zagrebu

10. Lidija Husta - 2.g., Veterinarski fakultet

 

Dodijeljene stipendije najboljima, nanadarenijima i onima slabijeg imovinskog statusa

Arhiva 2012

2019

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2011

2010

2009

2008

2007

2006

2005

2004

2003

2002