4. NL središte Zagreb – B - 30. kolo Tigar Sveta Nedelja – Moslavina 4:0 (1:0)

Tigar Sveta Nedelja – Moslavina 4:0 (1:0)

RAKITJE - SC Rakitje

Sudac: Sučić

Pomoćnici: Deverić i Sušec (svi iz Velike Gorice)

Strijelci: 1:0 Brujić (43 – 11 m), 2:0 Višić (50), 3:0 Višić (62), 4:0 Mohač (82)

GNK TIGAR SVETA NEDELJA: Razum, Krišto, Hasan, Kenda (od 62. Bošnjak), Aljinović, Mohač (od 84. Šepak), Galić, Bišćan (od 46. Matošević), Bakšić, Brujić, Višić (od 82. Jurić)

Trener: Ratko Ninković

MOSLAVINA: Kovačić, Losso (od 82. Jerković), Grgić, Burić, Lilovac, Batarelo, Bajlović (od 82. Peranić), Milinković, Dajčar, Slekovac, Škurla

Trener: Siniša Grubišić

Igrač susreta: Luka Višić (Tigar Sveta Nedelja)

Još jedna uvjerljiva pobjeda Tigra u derbiju kola (drugi protiv četvrtog) dolazi kao utjeha za sezonu u kojoj je upisano 24 pobjede iz ukupno 30 susreta. No, kraj sjajne Zeline to je bilo dovoljno samo za 2. mjesto. Pred kraj prvog dijela Brujić s bijele točke, a u nastavku 2 puta Višić te pred kraj susreta Mohač donosi uvjerljivu pobjedu domaćinu protiv gosta koji unatoč dobroj poziciji na tablici nije pokazao gotovo ništa.

Nakon posljednjeg, 30. kola, prvak je Zelina sa 78 bodova, 2. je Tigar Sveta Nedelja sa 73, dok je TOP na 6. mjestu s 49 bodova.

4. NL središte Zagreb – B - 30. kolo TOP – Stupnik 2:0 (0:0)

Sezonu okončali pobjedom za 6. mjesto

TOP – Stupnik 2:0 (0:0)

KERESTINEC – Igralište SC Kerestinec

Sudac: Kašnar (Sveti Ivan Zelina)

Pomoćnici: Žakman (Zagreb) i Rešetar (Samobor)

Strijelci: 1:0 Žuti (67), 2:0 Severec (81)

TOP: Jankavić (od 46. Jurin), Garašić (od 57. Noršić), Stepinac (od 80. Marinović), Pagadur, Severec, Holetić, Salopek, Lovrinović (od 53. Ćaćić), Balen, Žuti, Ibrahimović (od 46. Rupčić)

Trener: Tomislav Jakopec

STUPNIK: Madžar, Ilić, Pranjić, Kasabašić, Karasman, Marijan, Galić, Beketić (od 53. Jerković), Perić, Adžemović, Brkić

Trener: Siniša Roguljić

Igrač susreta: Josip Balen (TOP)

Pobjedom u susjedskom dvoboju igrači TOP–a uspješno su okončali premjernu sezonu u 4. HNL. U posljednjem dvoboju, pred domaćim navijačima (100–tinjak gledatelja) prvih 45 minuta proteklo je bez pogodaka, uz po jednu veliku prigodu pred oba vratara. Bolja igra TOP–a u nastavku naplaćena je pogotkom Žutog u 67. minuti. Do potvrde pobjede i gola Severca nakon kornera (81. minuta), domaćini su propustili nekoliko velikih prilika pa je konačna pobjeda mogla biti i uvjerljivija.