Pomoćnici: Bukovčan (Cubinec) i Dolibašić (Velika Gorica)

Strijelci: 0:1 Hasan(20), 1:1 Ovčar(33), 1:2 Brujić(40), 2:2 Ovčar(45)

ZELINA: Picak, Đonlić (od 59. Šaško), Kukrika, Garić, Koščec (od 59. Milas), Haramina, Ovčar, Simeunović (od 90. Karamatić), Marelja (od 88. Glibo), Skaramuca, Slišković

Trener: Boris Perković

TIGAR SVETA NEDELJA: Razum, Filipović (od 85. Galić), Krišto, Hasan, Brujić, Matošević (od 80. Aljinović), Galić (od 67. Mohač), Bakšić (od 46. Bišćan), Višić, Kotarski, Ereiz

Trener: Ratko Ninković

Igrač susreta: Florijan Ovčar (Zelina)

U derbiju kola koji zbog poraza Tigra (protiv Libertasa u 26. kolu) nije odlučivao o eventualnoj promjeni na čelu tablice, domaćini su remijem te upisanim bodom i matematički potvrdili naslov prvaka. Potpuno zasluženo, obzirom da su od 30 kola samo u nekoliko njih izbivali s vodeće pozicije na tablici. U Svetom Ivanu Zelini sve bitno spomena dogodilo se u prvih 45 minuta. Gosti su u dva navrata bili u vodstvu i prilici kreirati barem kakvo takvo uzbuđenje u posljednjih 90 minuta prvenstva. Hasanov i Brujićev gol do poluvremena poništio je Ovčar što je konačnici bilo dovoljno za domaće slavlje nakon posljednjeg sučeva zvižduka…

Nakon 29. kola vodi Zelina sa 75 bodova, 2. je Tigar Sveta Nedelja sa 70, dok je TOP na 6. mjestu s 46 bodova.

4. NL središte Zagreb – B - 29. kolo Rugvica Sava 1976 – TOP 6:1 (2:0)

Tenisko slavlje protiv nemoćnih topdžija

Rugvica Sava 1976 – TOP 6:1 (2:0)

RUGVICA – ŠRC Rugvica

Sudac: Eminovski (Širinec)

Pomoćnici: De Villa (Križ) i Jovanović (Novska)

Strijelci: 1:0 Guja(20), 2:0 Pavlović(44), 3:0 Lović(63), 3:1 Žuti(71), 4:1 Guja(79), 5:1 Mikulić(83), 6:1 Krstanović(88)

RUGVICA SAVA 1976: Vidović, Vladić, Mizan, Cetina, Matijević (od 59. Mikulić), Pavlović (od 83. Kelić), Kos (od 70. Krstanović), Mizan (od 59. Lović), Guja, Džijan, Lepotinec (od 70. Dodić)

Trener: Robert Munđer

TOP: Jurin, Severec (od 46. Garašić), Noršić, Holetić (Od 57. Ibrahimović), Salopek, Ćaćić, Delač, Žuti, Lovrinović (od 46. Rupčić), Pagadur, Stepinac

Trener: Tomislav Jakopec

Igrač susreta: Ćiril Guja (Rugvica Sava 1976)

Uvjerljivo domaće „tenisko“ slavlje protiv gosta iz Kerestinca koji je u Rugvicu doputovao sa samo 14 igrača. Nakon prvih 45 minuta domaćini su imali prednost od samo 2:0 da bi u nastavku domaćinu bio olakšan put k TOP – ovim vratima nedovoljnom količinom spremnih igrača. Još 4 lopte završile su iza leđa Jurina, dok je za Kerestinčane strijelac utješnog pogotka bio Žuti u 71. minuti.