Sve bitno stalo u 15 minuta drugog poluvremena

Pomoćnici: Posarić (Sveti Ivan Zelina) i Katarina Čulumović (Velika Gorica)

Strijelci: 1:0 Žuti(55 – 11m), 1:1 Galonja(61), 2:1 Delač(66)

TOP: Jankavić, Severec, Noršić (od 67. Lovrinović), Balen, Garašić (od 46. Pagadur), Stepinac, Marinović (od 46. Ibrahimović), Holetić (od 56. Rupčić), Salopek, Delač, Žuti

Trener: Tomislav Jakopec

LEKENIK: Zagorac, Jolić, Reščić (od 46. Rožanković), Horvat, Galonja, Živčić, Kolarić, Matijević (od 66. Jergović), Kapac (od 60. Klečić), Gajdek, Raković

Trener: Zoran Tomčić

Igrač susreta: Borna Delač (TOP)

Nakon siromašnog prvog dijela, sve bitno za podjelu bodova u susretu 28. kola dogodilo se u prvih 15 minuta nastavka. Najboljeg igrača u domaćim redovima (Delač) gosti ruše unutar vlastitog šesnaesterca pa domaćini vode realizacijom najstrože kazne. Strijelac Žuti ni najmanje šanse nije ostavio gostujućem vrataru Zagorcu preciznim udarcem s kreča. Šest minuta nakon domaće prednosti gosti izvode korner kojeg u 1:1 pretvara Galonja. Na sreću 100 – tinjak domaćih navijača rezultatska izjednačenost traje još samo 5 minuta. Tada se Delač iz asistenta pretvara u strijelca i drugom golom TOP – a svi bodovi ostaju u Kerestincu.

Nakon 28. kola vodi Zelina sa 74 boda, 2. je Tigar Sveta Nedelja sa 69, dok je TOP na 6. mjestu s 46 bodova.

4. NL središte Zagreb – B - 28. kolo Tigar Sveta Nedelja – TŠK 1932 11:0 (3:0)

Bio je to samo lakši pucački trening

Tigar Sveta Nedelja – TŠK 1932 11:0 (3:0)

RAKITJE - SC Rakitje

Sudac: Radišić (Zaprešić)

Pomoćnici: Rožić i Deverić (oba iz Velike Gorice)

Strijelci: 1:0 Višić(16), 2:0 Višić(19), 3:0 Bišćan(39), 4:0 Višić(53), 5:0 Bišćan(54), 6:0 Višić(55), 7:0 Aljinović(60), 8:0 Aljinović(64), 9:0 Bašić(71), 10:0 Ereiz(80), 11:0 Ereiz(83)

GNK TIGAR SVETA NEDELJA: Razum (od 63. Ćutić), Filipović, Krišto, Matošević, Šepak (od 46. Aljinović), Ereiz, Mohač (od 56. Hasan), Brujić (od 63. Bakšić), Galić, Bišćan (od 56. Jurić), Višić

Trener: Ratko Ninković

TŠK 1932: Mrkobrada, Vincelj, Brlečić, Baljak, Brodarac, Lugonić, Šoštarić, Kresojević, Balen, Strmić, Butković

Trener: Damir Klarić

Igrač susreta: Luka Višić (Tigar Sveta Nedjelja)

Lakši pucački trening odradili su igrači Tigra protiv posljednjeg gosta iz Topolovca koji je u Rakitje doputovao s točno 11 igrača. U prvom dijelu „samo“ 3 pogotka u gostujućoj mreži, a onda u nastavku 8 komada iza leđa nemoćnog Mrkobrade. Kao najefikasniji istaknuo se Višić s 4 pogotka, a najbolje su mu sekundirali Bišćan, Aljinović te Ereiz s po dva.