4. NL središte Zagreb – B - 15. kolo Stupnik - TOP 3:1 (2:0)

Stupnik - TOP 3:1 (2:0)

STUPNIK – Igralište Stupnika

Sudac: Vuković (Sveti Ivan Zelina)

Pomoćnici: Kovač i Deverić

Strijelci: 1:0 Adžemović(6), 2:0 J. Roguljić(27), 2:1 Salopek(61), 3:1 Galić(85)

STUPNIK: D. Brkić, Ilić (od 73. Nemanić), Šepac, Pranjić, J. Roguljić, Kasabašić, Marijan, Karasman (od 46. Adžaga), Jozić (od 64. Perić), Galić (od 89. Jerković), Adžemović

Trener: Siniša Roguljić

TOP: Jankavić, Noršić, Holetić (od 56. Severec), Salopek, Žuti, Delač, Garašić (od 46. Lovrinović), Gluić, Sopić (od 84. Rendulić), Ibrahimović (od 84. Bišćan), Stepinac (od 46. Ćaćić)

Trener: Tomislav Jakopec

Igrač susreta: Jakov Roguljić (Stupnik)

Uspješnu polusezonu igrači TOP –a završili su 1:3 porazom u obližnjem Stupniku. Domaćini su poveli u 6. minuti preko Adžemovića, a na predah odlaze s 2 gola „plusa“ zahvaljujući Roguljićevom „slobodnjaku“ iz 27. minute. Salopek nakon sat vremena igre iz udarcem iz daljine smanjuje na 1:2, no vjeru u bod gostima oduzima Galić 5 minuta prije sučeve nadoknade.

Nakon 15. kola, polovice odigranih kola, jesenski prvak je Zelina s 35 bodova, drugi je Tigar Sveta Nedjelja s 33, dok je TOP na 8. mjestu s 21 bodom.

4. NL središte Zagreb – B - 15. kolo Moslavina - Tigar Sveta Nedelja 2:4 (1:4)

Razbudili se i pjevajući vratili kući

Moslavina - Tigar Sveta Nedelja 2:4 (1:4)

KUTINA – Gradski stadion

Sudac: Bionda (Zaprešić)

Pomoćnici: Tišljar (Križ) i Dolibašić (Velika Gorica)

Strijelci: 1:0 Lilovac(6), 1:1 Sangare(27), 1:2 Višić(38), 1:3 Višić(41), 1:4 Brujić(44), 2:4 Lilovac(53)

MOSLAVINA: Kovačić, Losso, Grgić (od 60. Horvat), Burić, Lilovac, Bača (od 5. Dajčar), Batarelo, Lončarević (od 46. Novak), Bajlović (od 68. Kostović), Slekovac (od 84. Varga), Peranić (od 46. Milinković)

Trener: Siniša Grubišić

GNK TIGAR SVETA NEDELJA: Razum, Filipović, Hasan, Brujić, Galić (od 5. Cerovečki), Sangare (od 55. Bišćan), Kotarski, Višić (od 87. Aljinović), Ereiz, Škeva, Mohač (od 90. Šepak)

Igrač susreta: Luka Višić (Tigar Sveta Nedjelja)

Iako su od 6. minute bili u minusu od 0:1, igrači Tigra su brzim preokretom, s 4 pogotka u razmaku od samo 15 minuta igre, već do poluvremena osigurali novu, 11. prvenstvenu pobjedu. Sangare u 27. izjednačava na 1:1, a ubrzo nakon toga Višić s dva te Brujić s jednim pogotkom rješavaju pitanje pobjednika. Lilovac je u 53. postigao svoj drugi gol za 2:4, ali to je bio labuđi pjev Moslavine. Tigar tako s 3 nova boda u proljeće kreće s 2 boda minusa od vodeće Zeline.