3. NL Centar - 13. kolo Samobor – Kurilovec 1:0 (0:0)

Pomoćnici: Radić i Jović (oba iz Zagreba)

SAMOBOR: Klemenčić, Kovač (od 46. Čerkez), Razum (od 71. Vujić), Husinec, Ašanin, Krajačić, Ašanin, Husinec, Razum (od 62. Kelava), K. Regović, A. Regović, Krajačić (od 62. Rihtar), Frković (od 62. Vujić), Guliš, Zelenika (od 63. Brdarić)

KURILOVEC: Franko, Grdenić, Šarić, Alili (od 77. Pašić), Crnov, Pezo, Matoš, Završki, Radoš, Ćosić, Ivković (od 77. Stojaković)

Trener: Senad Harambašić

Igrač utakmice: Roko Klemenčić (Samobor)

Zanimljiv susret s triler završnicom u posljednjim sekundama pružili su igrači Samobora i Kurilovca gledateljima na stadionu u Hebrangovoj ulici. Golova nije bilo samo zahvaljujući sjajnim obranama i stativama koje su pogađali igrači u prilikama koje su bile i više nego izgledne. I tako je na semaforu stajalo početnih 0:0 sve do sudačke nadoknade drugog dijela, kada je doslovno u posljednjem napadu domaćina gostujući vratar nepotrebno sapleo Brdarića, a sutkinja Kederov opravdano, uz negodovanje gostujućih igrača, pokazala na bijelu točku. Mirnoću je zadržao Vujićv - golmana u jednu, a loptu u drugu stranu, za bitna tri boda koja Samobor dižu na 6. mjesto tablice.

Nakon 13. kola vodi Karlovac s 32 boda, 2. je Lučko s 29, Samobor je 6. s 19, dok je Sava na 18. mjestu s 9 bodova.

3. NL Centar - 13. kolo Maksimir - Sava Strmec 3:0 (3:0)

Sve izgubili već u prvom poluvremenu

Maksimir - Sava Strmec 3:0 (3:0)

ZAGREB – Igralište na Oboju

Sudac: Bujan (Guci Draganički)

Pomoćnici: Šaško (Popovača) i Grgurić (Kutina)

Strijelci: 1:0 F. Medić(7), 2:0 F. Medić(41), 3:0 Krznar(44)

MAKSIMIR: Kezerić, Kanota Pierre (od 67. Šurmin), Kondres, F. Medić, Husnjak, Hodak, Orlović (od 60. Sečenj), Batistić, Mraković (od 60. Ivković), Glavinić (od 60. Rosandić), Krznar (od 60. Mamić)

Trener: Zoran Santrač

SAVA STRMEC: Đurđek (od 85. Rozić), Marić, Brkić (od 77. Jakovljević), Petravić, Vrančić (od 46. Mršić), Kos, Držić (od 85. Vrdoljak), S. Kižlin, R. Kižlin, Moštak, Plojović – Beriša (od 77. Barišić)

Igrač utakmice: Frano Medić (Maksimir)

Domaćem Maksimiru je za upisivanje pobjede bilo dovoljno i samo jedno poluvrijeme u kojem su napravili nedohvatljivu prednost pred gostima iz Strmca i upisali zaslužena 3 boda. Najraspoloženiji u domaćim redovima, Frano Medić, golovima u 7. i 41. minuti vodi svoju momčad do prednosti od 2 gola, a priču za prvih 45 minuta zaključio je Krznar golom u 44. minuti. U nastavku domaćini su kontrolirali rezultat i zbivanja na terenu, dok su gosti, svjesni da ne mogu do preokreta, u mislima već bili u sljedećem kolu i lokalnom derbiju sa Samoborom.

Nakon 13. kola vodi Karlovac s 32 boda, drugo je Lučko s 29, Samobor je šesti s 19, dok je Sava na 18. mjestu s 9 bodova.

3. NL Centar - 12. kolo Sava Strmec – Ravnice 2:0 (1:0)