Pomoćnici: Tišljar i Anić (oba iz Križa)

Strijelci: 1:0 Žuti (30 – 11 m), 2:0 Sopić(35), 2:1 Ovčar(70)

TOP: Jankavić, Noršić, Žuti, Holetić, Salopek, Ćaćić (od 56. Ibrahimović), Stepinac, Delač (od 56. Lovrinović), Garašić (od 78. Severec), Kolar (od 25. Labrović), Sopić

Trener: Tomislav Jakopec

ZELINA: Klepac, Pavić, Garić, Koščec (od 64. Grošinić), Haramina (od 46. Šaško), Milas (od 74. Glibo), Ovčar, Kukrika, Ljubičić, Yansane (od 90. Tičak), Simeunović

Trener: Boris Perković

Igrač susreta: Mario Žuti (TOP)

Vodeći sastav lige posrnuo je u Kerestincu, gdje je domaća momčad hrabrom izvedbom u prvih 45 minuta otišla do nedostižne prednosti od 2:0 koju je, unatoč konstantnim napadima gosta, uspjela sačuvati dovoljnom za konačna tri boda. Nakon početnog pritiska gosta, domaćini u zadnjoj trećini prvog poluvremena dolaze do prednosti. Prvo je u 30. minuti u prodoru srušen Garašić, a priliku s bijele točke u 1:0 pretvara Žuti. Radost zbog vodstva na tribinama se još nije smirila kad u 35. Sopić pravim eurogolom povećava TOP – ovo vodstvo. Gosti nakon predaha kreću na sve ili ništa, no uspjeli su tek u 70. minuti preko Tišljara smanjiti na 2:1. Uz malu pomoć kiše i teškog terena domaćini su tako slavili i potvrdili formu obzirom da im je ovo treća uzastopna pobjeda u prvenstvu.

Nakon 10. kola vodi Zelina s 25 bodova, 2. je Tigar Sveta Nedjelja s 24, dok je TOP na 8. mjestu sa 17 bodova.

4. NL središte Zagreb – B - 10. kolo Tigar Sveta Nedelja – Libertas 7:0 (2:0)

Tigrovi se raspucali i ponizili goste

Tigar Sveta Nedelja – Libertas 7:0 (2:0)

RAKITJE – Igralište SC Rakitje

Sudac: Ilčić (Dugo Selo)

Pomoćnici: Rožić i Dolibašić (oba iz Velike Gorice)

Strijelci: 1:0 Hasan(28), 2:0 Šepak(45), 3:0 Miloš(62), 4:0 Sangare(70), 5:0 Višić(74), 6:0 Višić(78), 7:0 Mohač(86)

TIGAR SVETA NEDELJA: Razum, Filipović (od 83. Cerovečki), Miloš, Hasan, Matošević, Šepak (od 59. Sangare), Ereiz, Škeva (od 46. Mohač), Brujić, Hasan, Višić (od 85. Aljinović)

LIBERTAS: Huska, Gršić (od 83. Artić), Rogulja, Crnojević (od 76. Lupoglavac), Baić, Ilić, G. Kovačević, Vukelić (od 46. Srdarević), Jagatić (od 76. Hajdinović), Đusi, I. Kovačević

Trener: Marko Musić

Igrač susreta: Luka Višić (Tigar Sveta Nedjelja)

Uvjerljivim slavljem na gostima iz Novske domaćini su stigli na 2. mjesto tablice, pa sad vodećoj Zelini pušu za vratom sa samo bodom zaostatka. Početnih 0:0 trajalo je gotovo pola sata, a onda mrežu gosta probija Hasan. U sudačkom dodatku prvog dijela na 2:0 povisuje Šepak, a u drugom dijelu gosti nemaju odgovor na domaću kanonadu: 5 golova u razmaku od samo 20 minuta za uvjerljivo slavlje Tigra nakon posljednjeg zvižduka suca Ilčića.