3. NL Centar - 11. kolo Samobor – HAŠK 3:1 (1:1)

Pomoćnici: Delač (Karlovac) i Sušanj (Ogulin)

Strijelci: 0:1 Rihtar(36), 1:1 Zelenika(38), 2:1 Brdarić(75), 3:1 Vujić(89)

SAMOBOR: Klemenčić, Kovač (od 46. Čerkez), Razum (od 71. Vujić), Husinec, Ašanin, Krajačić, Guliš, K. Regović, Zelenika (od 80. Novoselec), Rihtar (od 60. Frković), Brdek (od 60. Brdarić)

HAŠK: Gujić, Stojanović, Čopec, Rihtar, Jelavić, Bogdanović (od 79. Zeqiraj), Palić (od 62. Ribarić), Karamatić, Talan (od 72. Šebjanić), Krajačić

Trener: Milivoj Bračun

Igrač utakmice: Ivan Zelenika (Samobor)

Iako su od 36. minute bili u rezultatskom minusu, igrači Samobora su svoj niz bez poraza produžili za još jedno kolo. Gol HAŠK – a za 0:1 nakon samo dvije minute poništio je Zelenika vrativši tako stanje na semaforu na početak. U drugom dijelu ključne su bile zamjene koje je odradio trener Sven Raić – u 60. minuti Brdarić je zamijenio Brdeka, a 10 minuta kasnije Vujić Razuma. Upravo su njih dvojica riješili pitanje pobjednika. Brdarić u 75. minuti postiže prvi ovosezonski gol za prednost Samobora, a svaki strah na domaćoj klupi o možebitnoj podjeli bodova miče Vujić tik pred sudačkim dodatkom.

Nakon 11. kola vodi Lučko s 26 bodova, drugi je Maksimir s 24 bodova, Samobor je 10. s 15, dok je Sava na 18. mjestu sa 6 bodova.

3. NL Centar - 11. kolo Bistra - Sava Strmec 1:1 (0:1)

Strijelci: 0:1 Mršić(8), 1:1 Šinko(65)

BISTRA: Rihtar, Šinko, Kukec, Vodopijak (od 46. Brezec), Mandić (od 65. Filip Lučak), Rašić, Pajić (od 74. Seleši), Nikšić (od 86. Kereš), Pavlović, Franjo Lučak, Gulija (od 65. Ljubić)

Trener: Tadija Bekavac

SAVA STRMEC: Đurđek, Marić, Brkić, Petravić, Kos (od 61. Grofelnik), Držić (od 90. Motočić), Mršić (od 72. Vrančić), Vidović, Horvatinec, Kižlin (od 46. Rozić), Plojović - Beriša

Crveni karton: Brkić(56)

Igrač utakmice: Filip Mršić (Sava Strmec)

Rezultatsko buđenje Save u Donjoj Bistri. Nakon uvjerljivih poraza osvojen je bod uz solidnu igru pa to budi nadu da će do kraja polusezone Sava uspjeti pobjeći s posljednjeg mjesta na tablici. Epitet igrača susreta zasluženo je pripao gostujućem Filipu Mršić koji je u više navrata izluđivao domaću obranu, no na nažalost navijače Save, samo je jednom uspio matirati domaćeg vratara Rihtara. Ostale njegove prigode radi nepreciznosti nisu odsjele u domaćoj mreži. Domaćini su bod osvojili zahvaljujući igraču više – već u 56. minuti Brkić je zaradio drugi žuti karton i svoju momčad ostavio s igračem manje. U 65. Šinko poravnava na 1:1, no zasluženi bod osvajaju gosti koji su se u preostalih 25 minuta igre obranili od napada igrački brojnije Bistre.

Jedinstvena županijska nogometna liga – 11. kolo

Rakov Potok u gostima porazio Klokočevac

Bregana – Turopoljac 3:1

(Kostanjski '7, '55, '75; Hercigonja '32)

Klokočevac – Rakov Potok 1:3

(Kožar '26; Všetečka '39, Šporčić '55, Peršin '85)

Sloga – Zrinski 3:2

(Krivec '26, '60, '74; Mataušić '11, '79)

Nakon 11. kola vodi Lomnica s 28 bodova, 2. je Jaska Vinogradar s 27, Bregana je 6. s 19 bodova, Klokočevac i Rakov Potok su na diobi 9. mjesta s 13, dok je Zrinski na 13. mjestu s 11 bodova.

Krašić – Bestovje 5:2

(Tukić '35, '75, Veselić '62, '84, Cipurić '85; Duvnjak '60, '90)

Mladost (KD) – Samoborski Otok 5:3

(Nemčić '16, Gaiser '18, '88, Ivanuš '34, Bratić '60; Radulj '68, '85, '90)

Nakon 11. kola vodi Sava (D) s 28 bodova, 2. je Pušća s 26, Sloga - Suza je na 4. mjestu s 21 bodom, Samoborski Otok je 11. s 10, Novaki su 13. sa 6, dok je Bestovje na 14. mjestu s 5 bodova.